Serwis Kibiców z Huty Czechy
 
Nawigacja
Strona Główna
Szukaj

Informacje o klubie
Kadra LO
Stadion
Terminarz

Ultras HHC
Zgody
On tour 2006-2016
On tour 2017-2018
Flagi
Szale
Ciuchy
Vlepki
Graffiti

Wiosna 06
Jesień 06
Wiosna 07
Jesień 07
Wiosna 08
Jesień 08
Wiosna 09
Jesień 09
Wiosna 10
Jesień 10
Wiosna 11
Jesień 11
Wiosna 12
Jesień 12
Wiosna 13 (1)
Wiosna 13 (2)
Jesień 13
Wiosna 14
Jesień 14
Wiosna 15
Jesień 15
Wiosna 16
Jesień 16
Wiosna 17
Jesień 17 (1)
Jesień 17 (2)
Wiosna 18

Filmy
Tapety
Księga gości
Forum

Kontakt
FB Kibolska Huta Czechy
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Button
Kibice HHC
Linki






















Kibolska HC
Sponsor główny


"Klub 2017"
Wsparcie serwisu


Kadra LO
Image and video hosting by TinyPic

Bramkarze:
Image and video hosting by TinyPic
Piotr Kardyka
(09.03.85r)

Image and video hosting by TinyPic
Maciej Mucha
(11.02.94r)


Obrońcy:
Image and video hosting by TinyPic
Rafał Trzmiel
(14.10.93r)

Image and video hosting by TinyPic
Arek Wardak
(17.11.92r)

Image and video hosting by TinyPic
Jakub Kardyka
(21.07.89r)

Image and video hosting by TinyPic
Mateusz Rękawek
(03.06.97r)


Kamil Szostak
(20.08.97r)

Image and video hosting by TinyPic
Wojciech Wilczek
(05.12.81r)


Pomocnicy:
Image and video hosting by TinyPic
Mateusz Zawadka
(17.06.93r)

Image and video hosting by TinyPic
Marek Krupieńczyk
(05.10.86r)

Image and video hosting by TinyPic
Rafał Głąbicki
(15.08.81r)

Image and video hosting by TinyPic
Radosław Wardak
(11.12.93r)

Image and video hosting by TinyPic
Jakub Wardak
(17.06.95r)

Image and video hosting by TinyPic
Wojciech Sęk
(05.12.93r)

Image and video hosting by TinyPic
Łukasz Kowalski
(23.01.83r)

Image and video hosting by TinyPic
Kamil Piętka
(30.07.89r)

Image and video hosting by TinyPic
Bartłomiej Jedynak
(11.10.97r)

Image and video hosting by TinyPic
Sebastian Grzegorczyk
(11.03.95)

Image and video hosting by TinyPic
Marcin Jedynak
(23.07.93)

Image and video hosting by TinyPic
Kamil Sibilski
(07.03.93)


Image and video hosting by TinyPic
Przemysław Grudniak
(07.03.93)


Napastnicy:
Image and video hosting by TinyPic
Bogdan Głąbicki
(26.02.47r)

Image and video hosting by TinyPic
Filip Gawinek
(18.07.93r)

Image and video hosting by TinyPic
Paweł Wilczek
(23.03.90r)

Image and video hosting by TinyPic
Rafał Przybysz
(05.01.99r)

Image and video hosting by TinyPic
Przemysław Nowak
(06.12.90)



Trener:
Image and video hosting by TinyPic
Rafał Głąbicki


Prezes:
Image and video hosting by TinyPic
Mirosław Grzeszczak


V-ce prezes
Image and video hosting by TinyPic
Łukasz Ściborowski


Opieka medyczna:
Image and video hosting by TinyPic
Elżbieta Falińska

Image and video hosting by TinyPic
Małgorzata Biernacka


Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Świetne! Świetne! 17% [1 Głos]
Bardzo dobre Bardzo dobre 83% [5 Głosów]
Dobre Dobre 0% [Żadnych głosów]
Przeciętne Przeciętne 0% [Żadnych głosów]
Słabe Słabe 0% [Żadnych głosów]

W obiektywie
Gramy...
LO - 21.04.2018 17:00
Zryw Sobolew - Hutnik HC

U12 - 21.04.2018 11:00
Sęp Żelechów - Hutnik HC

U10 - 21.04.2018 15:00
Dąbrówka MMZ - Hutnik HC

U8 - 22.04.2018 10:00
Turniej w Mińsku Maz
Tabela LO
1.Mazovia II Mińsk Mazowiecki37
2.Orzeł Unin36
3.Płomień Dębe Wielkie36
4.Fenix Siennica36
5.Czarni Węgrów33
6.Hutnik Huta Czechy33
7.Podlasie Sokołów Podlaski33
8.Jabłonianka Jabłonna Lacki32
9.Victoria Kałuszyn28
10.Zryw Sobolew26
11.Tajfun Jartypory23
12.Kolektyw Oleśnica18
13.Wektra Zbuczyn17
14.Wilga Miastków17
15.Watra Mrozy14
16.Sęp Żelechów12
Strzelcy LO
Sezon 17/18

Kamil Szostak 17
Piotr Szostak 8
Sebastian Grzegorczyk 6
Bartłomiej Jedynak 5
Marcin Jedynak 4
Kamil Piętka 3
Rafał Głąbicki 3
Kamil Sybilski 3
Filip Gawinek 2
Jakub Kardyka 2
Łukasz Kowalski 1
Piotr Kardyka 1
Tabela U12
1.Tęcza Stanisławów0
2.Sęp Żelechów0
3.Hutnik Huta Czechy0
4.Dąbrówka Mińsk Maz.0
Strzelcy U12
Wiosna '18
Tabela U10
1.AP Sokołów Podlaski3
2.Dwie Jedynki Mińsk Maz.3
3.Dąbrówka Mińsk Maz.3
4.SEMP Pogoń Siedlce3
5.Hutnik Huta Czechy0
6.Jutrzenka Cegłów0
Strzelcy U10
Wiosna '18
Image and video hosting by TinyPic
Jan Talar 2
Tabela U8
1.Szóstka II Mińsk Maz.0
2.Piątka Mińsk Maz.0
3.Hutnik Huta Czechy0
4.Sęp Żelechów0
Strzelcy U8
Wiosna '18

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie