Serwis Kibiców z Huty Czechy
 
Nawigacja
Strona Główna
Szukaj

Informacje o klubie
Kadra LO
Stadion
Sponsorzy
Terminarz

Ultras HHC
Zgody
On tour
Flagi
Szale
Ciuchy
Vlepki

Wiosna 06
Jesień 06
Wiosna 07
Jesień 07
Wiosna 08
Jesień 08
Wiosna 09
Jesień 09
Wiosna 10
Jesień 10
Wiosna 11
Jesień 11
Wiosna 12
Jesień 12
Wiosna 13 (1)
Wiosna 13 (2)
Jesień 13
Wiosna 14
Jesień 14
Wiosna 15
Jesień 15
Wiosna 16
Jesień 16
Wiosna 17
Jesień 17

Filmy
Tapety
Księga gości
Forum

Kontakt
FB Kibolska Huta Czechy
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Button
Kibice HHC
Linki


Sponsor główny


Wsparcie serwisu


Kibice jesień 08
Image and video hosting by TinyPic

13.08.08
Legia Warszawa 1-2 FK Moskwa


Relacjonuje polnigga (Hutnik):
3 osoby z Hutnika. wiadomo jak było... gości ok 25 z 4 flagami (3 takie same)_________________

14.08.08
Amur Wilga 1-0 Mszczonowianka Mszczonów


Relacjonuje polnigga (Hutnik):
Nas z Huty 10 głów w tym 7 z ekipy. "Wspomagamy" Amur,który nie wystawia młyna. Wita nas jedna panna (dzięki K...), burza i deszcz. Wciągu meczu przewija się kilka osób z Amura, lecz nadal bez dopingu, bez flag. Lipa. Gości mimo uprzednich zapowiedzi brak.

_________________

17.08.08
Hutnik Huta Czechy 3-1 Orzeł Unin


Relacjonuje polnigga (Hutnik):
Zbieramy się w 20-30 osób już w trakcie meczu. Rozwieszamy 1 flagę i ograniczamy się jedynie do braw i solowych okrzyków. Spokojnie, ale wesoło. 3 głowy z Wilgi (2 panny).

_________________

24.08.08
MKS Małkinia 1-0 Hutnik Huta Czechy


Relacjonuje polnigga (Hutnik):
Na najdalej oddalonych trybunach w tym sezonie zasiadamy w 7 osób (2 panny). Wywieszamy jedną flagę. Pierwszą połowę piwkujemy i staramy się podqrwiać miejscowych, mało obiektywnych w swoich wypowiedziach zgredów. W drugiej połowie w pięciu przekrzykujemy miejscowy "młynek" (granice wiekowe 5-100 lat) stworzony z ok 20 osób bębna i syreny._________________

27.08.08
Hutnik Huta Czechy 5-0 Tajfun Jartypoty


Relacjonuje polnigga (Hutnik):
Środa...nikt zbytnio się nie nakręcał na to spotkanie. Na start stawiamy się w 7 głów starej dobrej ekipy. Wywieszamy jedną flagę. Dojeżdża młoda Wilga jednym autem. Pierwsza połowa spokój. W drugiej od początku, choć było nas mało (w porywach 15 głów) głośno dopingujemy. Odpalamy strobole i dymy, które gościnnie przywiózł Amur. Zarówno w trakcie jaki i po meczu 'podpijanie' zgody_________________

30.08.08
Jutrzenka Cegłów 3-3 Hutnik Huta Czechy


Relacjonuje polnigga (Hutnik):
Na ten mecz wybieram się osamotniony. Gospodarzy ok 15 + 2 Victoria Kałuszyn. Wywieszają 3 flagi. Jedną Jutrzenki, 2 Victorii. Na początek pierwszej i drugiej połowy odpalają saletrę + konfetti. Doping rwany, jak na taka liczbę dość głośny.

Tak na marginesie, mieliśmy spore plany na ten mecz (zamówiony bus, jakieś atrakcje). Niestety termin dość nieoczekiwanie (w środę) zmieniono z niedzieli 17.00 na sobota 10.00...w ten sposób na planach się skończyło. Ładne zachowanie zarówno kibiców jaki i piłkarzy w Cegłowie._________________

06.09.08
Hutnik Huta Czechy 6-0 Orzeł Łosice


Relacjonuje polnigga (Hutnik):
Upał. Wywieszamy jedną flagę i wegetujemy prawie cały mecz. Na trybunach wesoło. Gryps, gonił gryps. (pozdro Kaczor :)) Z biegiem czasu, obserwując naprawdę ładną grę w wykonaniu Hutnika emocje wzrastają. Gromkie i głośne oklaski przy akcjach i golach naszych kopaczy, pojedyncze okrzyki i prawie nieprzerwany śmiech. Na koniec meczu śpiew i wspólne unoszenie rąk z drużyną. Ogólnie spokojnie, ale klimatycznie i niezwykle wesoło.

_________________

10.09.08
Czarni Węgrów 1-2 Hutnik Huta Czechy


Relacjonuje polnigga (Hutnik):
Niestety ta runda układa się dla nas na tyle niefortunnie, że im ciekawsze spotkanie tym gorszy termin. Tak było i tym razem. Środa skutecznie utrudniła kręcenie czegokolwiek zarówno nam jak i gospodarzom. Do Węgrowa jedziemy w 6 osób. Wywieszamy dwie fany i dopingujemy z przerwami praktycznie przez całe spotkanie. Na początku meczu pozdrawiamy Amur i Legię po czym wywieszamy na płocie na kilka minut małą (L). Doping rwany po obu stronach boiska. Czarni w jakieś 20 osób, wywieszają jedną flagę "Ultras Devils". Doping rwany, jak na nich słaby. Jadąc do Węgrowa odwiedzamy turystycznie Zamek-Zbrojownie w Liwie. Powrót bez przygód._________________

13.09.08
Hutnik Huta Czechy 0-1 Sęp Żelechów


Relacjonuje polnigga (Hutnik):
Nie kręcimy młyna. Zresztą już to prawie stało się standardem na naszym stadioniku. Łącznie przewinęło się nas ok 15 sztuk. Większość pewnie jeszcze spała ;) (mecz o 11.00). Wywieszamy flagę i czekamy do końca. Pizga, wynik niezadowalający, ogólnie mecz bez historii.
Testujemy piro, które zamówiliśmy na jakieś konkretniejsze spotkanie.

_________________

20.09.08
Hutnik Huta Czechy 1-0 Victoria Kałuszyn


Relacja smsowa od Fanatica (Hutnik):
Nas w młynie max. 30 osób, głównie małolaty... na płocie nasze wszystkie fany i trans ITI SPIERDALAJ...prezentujemy pasy materiału i kilkanaście bengali...taki sobie doping...w przerwie psy odpierdalają pokazówkę, zarząd prosi nas o zdjęcie HWDP co czynimy. Gości 2 z szalem Legi.

Relacjonuje polnigga (Hutnik):
Dodam od siebie: Rzucamy trochę serpentyn i konfetti. Z nami w pierwszej połowie 4 głowy z Wilgi (w tym panna). Pasy niestety wyszły chujowo, doping chujowy, pogoda też chujowa. W drugiej nie wiem co się działo, bo nie byłem._________________

21.09.08
Amur Wilga 2-2 KS Warka


Relacjonuje Młodziak (Amur):
organizujemy się w około 30 osób starej ekipy w tym około 10 HHC. Troszeczkę spiewamy ale głownie %%%% .
...Fajnie

Relacjonuje polnigga (Hutnik):
Nas 5 na tym meczu. Zostajemy ładnie przywitani przez Amur. W trakcie meczu kilku od nas ostro drinkuje z Wilgasami.

_________________

21.09.08
Wilga Miastków 2-4 Hutnik Huta czechy


Relacjonuje polnigga (Hutnik):
Na ten mecz postanawiamy się zmobilizować. Na kilka dni wstecz wieszamy plakaty na Hucie itd. Na miejscu zbiórki stawiamy się w 23 osoby starej ekipy. Busem dojeżdża Amur w 14 głów (dzięki za wsparcie!) i tym sposobem ruszamy na Miastków w 3 pełne osobówki i busa (22 osoby w środku).Dojeżdżamy trochę spóźnieni. Na miejscu ekipa z osobówek spokojnie wjeżdża na stadion i wywiesza flagi (2). Natomiast bus wysypuje się kilkaset metrów przed obiektem i idzie pieszo pozdrawiając obecną policję. W ogóle gospodarz przygotował się chyba na najgorsze mobilizując sporo policji (4 radiolki, 1 suka) + 3 lub 4 okoliczne jednostki straży. Na wejściu fiskanko,pisanie i kamerka. Ogólne zamieszanie i rozluźnienie w naszych szeregach. Jak już każdy znalazł się tam gdzie być powinien...sędzia kończy pierwszą połowę. Dodam, że dość często odwiedzamy busa Amura w celu "podpisania listy" hehe. Druga połowa to już dość dobry śpiew,momentami głośny nieustanny doping. Testujemy nową piosenkę, która idealnie wpada w gust i jedziemy z nią kilka dobrych minut. Odpalamy świece dymne, efekt których skutecznie spierdolił nam wiatr. Na koniec spalamy jeszcze kilka bengali i wspólnie z piłkarzami dajemy głośno "Mamy lidera" . W drodze powrotnej trzeba było trochę świrować i chować się od policji. Reasumując w końcu zajebisty, liczny i ciekawy wyjazd. Gospodarze bez ciśnień, my też spokojni, nastawieni na doping._________________

11.10.08
Polska 2-1 Czechy


Relacjonuje hh_rlZ (Hutnik/Garwolin):
Na meczyk do Chorzowa wybieramy się składem Huta-Garwolin w 18 głów w tym 3 panny. Wyjeżdżamy z pod ekonomika, po czym udajemy się do Huty po resztę ekipy. Droga bardzo długa, ale jeszcze bardziej wesoła, co chyba było spowodowane zabraniem do busa kilku(nastu) różnych trunków, w drodze ostre najebki i dużo śpiewów. Pod stadion dojeżdżamy na 1,5 godziny przed rozpoczęciem meczu, wbijamy się na trybunę i rozpoczynamy zabawę. Po pierwszej bramce dla Polaków cześki rozpoczynają mały dym, ale szybko zostają sprowadzeni na ziemie, po czym pozdrawiamy ich słynnym polskim "wypier...ać!!" Pod względem ultras meczyk był dobry, widać było małe niezgranie kibiców, ale chyba ciężko jest zgrać ponad 40 tys. ludzi na jednym stadionie. Po meczu zostajemy świętować z naszą drużyną zwycięstwo oraz "wymienić" pare ostrych zdań z cześkami. Całonocna droga powrotna to już zamułka z jednym przebłyskiem w fastfoodzie w Częstochowie, gdzie pozdrawiamy Legie i udajemy się w daleką podróż do domu. Ogólnie wyjazd bardzo udany! do następnego ...pozdrO!

_________________

18.10.08
Hutnik Huta Czechy 1-2 Tęcza Stanisławów


Relacjonuje polnigga (Hutnik):
Pierwsza połowa odpuszczona. W drugiej wywieszamy flagę (HC) i w 15 głów od czasu do czasu coś krzykniemy/zaśpiewamy. Na meczu obecnych dwóch gości ze Znicza Pruszków.

_________________

26.10.08
Naprzód Skórzec 0-0 Hutnik Huta Czechy


Relacjonuje polnigga (Hutnik):
Nas w Skórcu 5 głów (1 panna). Na drugą połowę wywieszamy (HC). Ograniczamy się do pojedynczych okrzyków. Miejscowi raczej neutralni. Prezentują...bęben i solowo-najebkowe okrzyki.
Powrót z drobnymi przygodami: Odwozimy jednego z piłkarzy (pozdro Arek :]) do Siedlec. Jak się później okazało, benzyny w baku było na styk i niestety na 10 km przed Hutą (okolice Parysowa) mały zonk. Za pomocą znajomości "na linie" dostajemy się do Huty na II połowę meczu Legia-Wisła_________________

12.11.08
Amur Wilga 3-3 Radomiak Radom


Relacjonuje polnigga (Hutnik):
Na tym meczu 9 osób z Huty . Na stadionie w ch... psów i ochrony. Na gwizdek, Radomiaka jakieś 25 głów (nie wiem czy to ktoś z ekipy).Po 30 minutach dojeżdża ok 40 osób i o dziwo nie zostają dopuszczeni do reszty kibiców z Radomia. Ogólny spokój i senność w pierwszej połowie.
Druga to już ok 30 osobowy młyn po stronie Amura i średni, momentami dobry doping. Ożywił się też Radomiak, który od czasu do czasu coś ryknie.
Ogółem bez rewelacji, ale czego tu się spodziewać w środę o 11.00?!_________________


Komentarze
feixi dnia październik 16 2012 05:29:54
plus size dress plus size dress

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Gramy...
LO - przerwa letnia

Klasa B - przerwa letnia
Tabela LO
1.Naprzód Skórzec82
2.Hutnik Huta Czechy68
3.Fenix Siennica61
4.Zryw Sobolew52
5.Wilga Miastków51
6.Płomień Dębe Wielkie49
7.Mazovia II Mińsk Mazowiecki46
8.Victoria Kałuszyn46
9.Orzeł Unin38
10.Wektra Zbuczyn36
11.Jabłonianka Jabłonna Lacka36
12.Tajfun Jartypory36
13.MKS Małkinia33
14.Tygrys Huta Mińska28
15.Kosovia Kosów Lacki21
16.Tęcza Stanisławów5
Strzelcy LO
Sezon 16/17
Image and video hosting by TinyPic
Kamil Piętka 20
Kamil Szostak 16
Marcin Jedynak 7
Przemysław Nowak 7
Bartłomiej Jedynak 7
Sebastian Grzegorczyk 7
Jakub Kardyka 5
Kamil Sibilski 4
Rafał Głąbicki 4
Lukasz Kowalski 2
Filip Gawinek 2
Rafał Przybysz 2
Rafał Trzmiel 1
Marek Krupieńczyk 1
Arek Wardak 1
Paweł Wilczek 1
Mateusz Rękawek 1
Wojciech Wilczek 1
Tabela B-klasa
1.Polonez Mordy62
2.Jutrzenka Cegłów59
3.Liwia Łochów52
4.Iskra Kotuń51
5.Fenix II Siennica37
6.Legion Grębków31
7.Tajfun II Jartypory31
8.Zryw II Sobolew29
9.Niwa Tęczki23
10.Olimpia Latowicz21
11.LUKS Ruda Wolińska21
12Hutnik II Huta Czechy17
13.LZS Starawieś14
Strzelcy B - kl.
Sezon 16/17
Image and video hosting by TinyPic
Paweł Wilczek 9
Adrian Płatek 6
Marcin Jedynak 5
Mateusz Łuczyński 5
Mariusz Rękawek 3
Marek Krupieńczyk 3
Wojciech Sęk 2
Jakub Sieraj 2
Rafał Przybysz 2
Krystian Sekuła 1
Kacper Przybysz 1
Piotr Gano 1
Sebastian Ponceleusz 1
Tomasz Zawadka 1
Tabela U-10
1.Dwie Jedynki II Mińsk Maz.4
2.Grom Trojanów3
3.Tygrys Huta Mińska Dz. 043
4.Tęcza Stanisławów3
5.Hutnik Huta Czechy1
6.UKS Piątka Mińsk Maz.0
Strzelcy U-10
Sezon 16/17
Winiarek Kacper 3
Kowalski Michał 2
Roman Aleksander 1
Przybysz Daniel 1
Tabela U-8
1.Wilga Miastków 10
2.Promnik Gończyce 9
3.Hutnik Huta Czechy 5
4.Olimpia Latowicz 2
5.Sęp Żelechów 1
Strzelcy U-8
Wiosna 2017
Jan Talar 7
Aleks Kowalczyk 1
Maciej Jałocha 1
Krzysztof Łodziński 1
Michał Luśnia 1

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie