Serwis Kibiców z Huty Czechy
 
Nawigacja
Strona Główna
Szukaj

Informacje o klubie
Kadra LO
Stadion
Terminarz

Ultras HHC
Zgody
On tour 2006-2015
On tour 2016-2019
Flagi
Graffiti
Szale
Ciuchy
Vlepki
Gadżety

Galeria zdjęć
Filmy
Tapety
Księga gości

Wiosna 06
Jesień 06
Wiosna 07
Jesień 07
Wiosna 08
Jesień 08
Wiosna 09
Jesień 09
Wiosna 10
Jesień 10
Wiosna 11
Jesień 11
Wiosna 12
Jesień 12
Wiosna 13 (1)
Wiosna 13 (2)
Jesień 13
Wiosna 14
Jesień 14
Wiosna 15
Jesień 15
Wiosna 16
Jesień 16
Wiosna 17
Jesień 17 (1)
Jesień 17 (2)
Wiosna 18
Jesień 18
Wiosna 19
Jesień 19

Kontakt
FB Kibolska Huta Czechy
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Button
Kibice HHC
Kibolska HC
Linki
























Regio Wyniki
Sponsor główny


Mazowsze
Image and video hosting by TinyPic
Wsparcie serwisu


Terminarz
TERMINARZ
Liga Okręgowa - OZPN SIEDLCE sezon 2019/2020

Runda jesienna



Kolejka 1 - 15 sierpnia

Czarni Węgrów - Orzeł Unin  
MKS Małkinia (Małkinia Górna) - Miedzanka Miedzna  
Jastrząb Żeliszew - Jabłonianka Jabłonna Lacka  
Zryw Sobolew - Naprzód Skórzec  
Victoria Kałuszyn - Hutnik Huta Czechy  
Wektra Zbuczyn - Tygrys Huta Mińska  
Płomień Dębe Wielkie - Wilga Miastków Kościelny  
Fenix Siennica - Mazovia II Mińsk Mazowiecki

 

 

Kolejka 2 - 17-18 sierpnia

Orzeł Unin - Mazovia II Mińsk Mazowiecki  
Wilga Miastków Kościelny - Fenix Siennica  
Tygrys Huta Mińska - Płomień Dębe Wielkie  
Hutnik Huta Czechy - Wektra Zbuczyn  
Naprzód Skórzec - Victoria Kałuszyn  
Jabłonianka Jabłonna Lacka - Zryw Sobolew  
Miedzanka Miedzna - Jastrząb Żeliszew  
Czarni Węgrów - MKS Małkinia (Małkinia Górna)  

 

Kolejka 3 - 24-25 sierpnia

MKS Małkinia (Małkinia Górna) - Orzeł Unin  
Jastrząb Żeliszew - Czarni Węgrów  
Zryw Sobolew - Miedzanka Miedzna  
Victoria Kałuszyn - Jabłonianka Jabłonna Lacka  
Wektra Zbuczyn - Naprzód Skórzec  
Płomień Dębe Wielkie - Hutnik Huta Czechy  
Fenix Siennica - Tygrys Huta Mińska  
Mazovia II Mińsk Mazowiecki -

Wilga Miastków Kościelny

 

Kolejka 4 - 31 sierpnia-1 września

Orzeł Unin - Wilga Miastków Kościelny  
Tygrys Huta Mińska - Mazovia II Mińsk Mazowiecki  
Hutnik Huta Czechy - Fenix Siennica  
Naprzód Skórzec - Płomień Dębe Wielkie  
Jabłonianka Jabłonna Lacka - Wektra Zbuczyn  
Miedzanka Miedzna - Victoria Kałuszyn  
Czarni Węgrów - Zryw Sobolew  
MKS Małkinia (Małkinia Górna) - Jastrząb Żeliszew

 

Kolejka 5 - 7-8 września

Jastrząb Żeliszew - Orzeł Unin  
Zryw Sobolew - MKS Małkinia (Małkinia Górna)  
Victoria Kałuszyn - Czarni Węgrów  
Wektra Zbuczyn - Miedzanka Miedzna  
Płomień Dębe Wielkie - Jabłonianka Jabłonna Lacka  
Fenix Siennica - Naprzód Skórzec  
Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Hutnik Huta Czechy  
Wilga Miastków Kościelny - Tygrys Huta Mińska

 

Kolejka 6 - 14-15 września

Orzeł Unin - Tygrys Huta Mińska  
Hutnik Huta Czechy - Wilga Miastków Kościelny  
Naprzód Skórzec - Mazovia II Mińsk Mazowiecki  
Jabłonianka Jabłonna Lacka - Fenix Siennica  
Miedzanka Miedzna - Płomień Dębe Wielkie  
Czarni Węgrów - Wektra Zbuczyn  
MKS Małkinia (Małkinia Górna) - Victoria Kałuszyn  
Jastrząb Żeliszew - Zryw Sobolew

 

Kolejka 7 - 21-22 września

Zryw Sobolew - Orzeł Unin  
Victoria Kałuszyn - Jastrząb Żeliszew  
Wektra Zbuczyn - MKS Małkinia (Małkinia Górna)  
Płomień Dębe Wielkie - Czarni Węgrów  
Fenix Siennica - Miedzanka Miedzna  
Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Jabłonianka Jabłonna Lacka  
Wilga Miastków Kościelny - Naprzód Skórzec  
Tygrys Huta Mińska - Hutnik Huta Czechy

 

Kolejka 8 - 28-29 września

Orzeł Unin - Hutnik Huta Czechy  
Naprzód Skórzec - Tygrys Huta Mińska  
Jabłonianka Jabłonna Lacka - Wilga Miastków Kościelny  
Miedzanka Miedzna - Mazovia II Mińsk Mazowiecki  
Czarni Węgrów - Fenix Siennica  
MKS Małkinia (Małkinia Górna) - Płomień Dębe Wielkie  
Jastrząb Żeliszew - Wektra Zbuczyn  
Zryw Sobolew - Victoria Kałuszyn

 

Kolejka 9 - 5-6 października

Victoria Kałuszyn - Orzeł Unin  
Wektra Zbuczyn - Zryw Sobolew  
Płomień Dębe Wielkie - Jastrząb Żeliszew  
Fenix Siennica - MKS Małkinia (Małkinia Górna)  
Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Czarni Węgrów  
Wilga Miastków Kościelny - Miedzanka Miedzna  
Tygrys Huta Mińska - Jabłonianka Jabłonna Lacka  
Hutnik Huta Czechy - Naprzód Skórzec

 

Kolejka 10 - 12-13 października

Orzeł Unin - Naprzód Skórzec  
Jabłonianka Jabłonna Lacka - Hutnik Huta Czechy  
Miedzanka Miedzna - Tygrys Huta Mińska  
Czarni Węgrów - Wilga Miastków Kościelny  
MKS Małkinia (Małkinia Górna) - Mazovia II Mińsk Mazowiecki  
Jastrząb Żeliszew - Fenix Siennica  
Zryw Sobolew - Płomień Dębe Wielkie  
Victoria Kałuszyn - Wektra Zbuczyn

 

Kolejka 11 - 19-20 października

 

Wektra Zbuczyn - Orzeł Unin  
Płomień Dębe Wielkie - Victoria Kałuszyn  
Fenix Siennica - Zryw Sobolew  
Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Jastrząb Żeliszew  
Wilga Miastków Kościelny - MKS Małkinia (Małkinia Górna)  
Tygrys Huta Mińska - Czarni Węgrów  
Hutnik Huta Czechy - Miedzanka Miedzna  
Naprzód Skórzec - Jabłonianka Jabłonna Lacka

 

Kolejka 12 - 26-27 października

 

Orzeł Unin - Jabłonianka Jabłonna Lacka  
Miedzanka Miedzna - Naprzód Skórzec  
Czarni Węgrów - Hutnik Huta Czechy  
MKS Małkinia (Małkinia Górna) - Tygrys Huta Mińska  
Jastrząb Żeliszew - Wilga Miastków Kościelny  
Zryw Sobolew - Mazovia II Mińsk Mazowiecki  
Victoria Kałuszyn - Fenix Siennica  
Wektra Zbuczyn - Płomień Dębe Wielkie

 

Kolejka 13 - 2-3 listopada

Płomień Dębe Wielkie - Orzeł Unin  
Fenix Siennica - Wektra Zbuczyn  
Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Victoria Kałuszyn  
Wilga Miastków Kościelny - Zryw Sobolew  
Tygrys Huta Mińska - Jastrząb Żeliszew  
Hutnik Huta Czechy - MKS Małkinia (Małkinia Górna)  
Naprzód Skórzec - Czarni Węgrów  
Jabłonianka Jabłonna Lacka - Miedzanka Miedzna

 

Kolejka 14 - 9-10 listopada

Orzeł Unin - Miedzanka Miedzna  
Czarni Węgrów - Jabłonianka Jabłonna Lacka  
MKS Małkinia (Małkinia Górna) - Naprzód Skórzec  
Jastrząb Żeliszew - Hutnik Huta Czechy  
Zryw Sobolew - Tygrys Huta Mińska  
Victoria Kałuszyn - Wilga Miastków Kościelny  
Wektra Zbuczyn - Mazovia II Mińsk Mazowiecki  
Płomień Dębe Wielkie - Fenix Siennica

 

Kolejka 15 - 16-17 listopada

Fenix Siennica - Orzeł Unin  
Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Płomień Dębe Wielkie  
Wilga Miastków Kościelny - Wektra Zbuczyn  
Tygrys Huta Mińska - Victoria Kałuszyn  
Hutnik Huta Czechy - Zryw Sobolew  
Naprzód Skórzec - Jastrząb Żeliszew  
Jabłonianka Jabłonna Lacka - MKS Małkinia (Małkinia Górna)  
Miedzanka Miedzna - Czarni Węgrów

Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Do galerii
Gramy...
LO - koniec rundy

U13 - koniec rundy

U11 - koniec rundy

U9 - koniec rundy

U7 - koniec rundy
Tabela LO
1.Tygrys Huta Mińska39
2.Hutnik Huta Czechy38
3.Orzeł Unin30
4.Naprzód Skórzec30
5.Mazovia II Mińsk Mazowiecki29
6.Płomień Dębe Wielkie29
7.Zryw Sobolew27
8.Wektra Zbuczyn21
9.Fenix Siennica21
10.Wilga Miastków18
11.Jastrząb Żeliszew15
12.Jabłonianka Jabłonna Lacka12
13.Czarni Węgrów11
14.MKS Małkinia10
15.Miedzanka Miedzna10
16.Victoria Kałuszyn4
Strzelcy LO
Sezon 19/20

Szostak Piotr 18
Szostak Kamil 9
Rękawek Mateusz 7
Grzegorczyk Sebastian 7
Sibilski Kamil 5
Macioszek Rafał 3
Jedynak Bartłomiej 3
Wilczek Paweł 3
Głąbicki Rafał 2
Ściborowski Łukasz 1
Macioszek Michał
Wardak Arkadiusz 1
Zawadka Mateusz 1
Tabela U13
1.MKP Pogoń II Siedlce40
2.Czarni Węgrów35
3.Watra Mrozy25
4.Wicher Sadowne18
5.LKS Ostrówek16
6.Hutnik Huta Czechy15
7.Wektra Zbuczyn15
7.Dąbrówka Mińsk Maz.1
Strzelcy U13
Jesień '19
Image and video hosting by TinyPic
Bartosz Michalczyk 14
Marcin Rżysko 5
Szymon Barcikowski 2
Kacper Winiarek 1
Daniel Przybysz 1
Jakub Zawadka 1
Siepsiak Bartosz 1
Tabela U11
1.Watra Mrozy21
2.Jutrzenka Cegłów17
3.MKP Pogoń III Siedlce12
4.Hutnik Huta Czechy4
5.Sęp Żelechów4
Strzelcy U11
Jesień '19

Jan Talar 6
Krzysztof Szaniawski 3
Marcel Paprocki 3
Julia Macioszek 1
Bartłomiej Paprocki 1
Piotr Czyż 1
Piotr Grzeszczak 1
Tabela U9
1.MKP Pogoń I Siedlce27
2.Piątka Mińsk Maz.24
3.Szóstka I Mińsk Maz.18
4.Płomień Dębe Wielkie8
5.Champions Mińsk Mazowiecki7
6.Hutnik Huta Czechy4
Strzelcy U9
Jesień '19

Marcel Paprocki 17
Krzysztof Domarecki 9
Ernest Skibiński 3
Maciej Szczygłowski 2
Mikołaj Walenda 1
Franek Paziewski 1
Mikołaj Czarny 1
Tabela U7
1.Champions Mińsk Mazowiecki24
2.Sęp Żelechów16
3.Dąbrówka Mińsk Mazowiecki11
4.Hutnik Huta Czechy1
Strzelcy U7
Jesień '19

Przemysław Skibiński 7
Jakub Żołądek 3
Wojciech Paziewski 1
Mateusz Zawadka 1

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashiontrends.icu | frmode.eu