Serwis Kibiców z Huty Czechy
 
Nawigacja
Strona Główna
Szukaj

Informacje o klubie
Kadra LO
Stadion
Terminarz

Ultras HHC
Zgody
On tour 2006-2015
On tour 2016-2019
Flagi
Graffiti
Szale
Ciuchy
Vlepki
Gadżety

Galeria zdjęć
Filmy
Tapety
Księga gości

Wiosna 06
Jesień 06
Wiosna 07
Jesień 07
Wiosna 08
Jesień 08
Wiosna 09
Jesień 09
Wiosna 10
Jesień 10
Wiosna 11
Jesień 11
Wiosna 12
Jesień 12
Wiosna 13 (1)
Wiosna 13 (2)
Jesień 13
Wiosna 14
Jesień 14
Wiosna 15
Jesień 15
Wiosna 16
Jesień 16
Wiosna 17
Jesień 17 (1)
Jesień 17 (2)
Wiosna 18
Jesień 18
Wiosna 19
Jesień 19

Kontakt
FB Kibolska Huta Czechy
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Button
Kibice HHC
Kibolska HC
Linki
























Regio Wyniki
Sponsor główny


Mazowsze
Image and video hosting by TinyPic
Wsparcie serwisu


Profil Użytkownika
NGA Administrator
Avatar Miejscowość: Huta Czechy
Data urodzenia: Czerwiec 20 1985
AIM ID: 5872756
ICQ#: Brak
MSN ID: Brak
[PW] Yahoo ID: Brak
Statystyki
Data rejestracji: marzec 27 2007 22:09:35
Ostatnia wizyta: październik 15 2019 21:36:34
Postów w Shoutbox: 0
Komentarzy: 59
Postów na Forum: 17

Do galerii
Gramy...
LO - 19.10.19 13:00
HHC - Miedzanka Miedzna

U13 - 19.10.19 14:00
Dąbrówka Mińsk Maz. - HHC

U11 - 26.10.19 10:00
Jutrzenka Cegłów - HHC

U9 - 19.10.19 10:00
HHC - MKP I Pogoń Siedlce

U7 - 19.10.19 10:00
Turniej w Mińsku Maz.
Tabela LO
1.Hutnik Huta Czechy30
2.Tygrys Huta Mińska24
3.22
4.Płomień Dębe Wielkie19
5.Wektra Zbuczyn19
6.Naprzód Skórzec18
7.Orzeł Unin17
8.Fenix Siennica16
9.Mazovia II Mińsk Mazowiecki16
10.Jastrząb Żeliszew12
11.Czarni Węgrów10
12.MKS Małkinia7
13.Wilga Miastków6
14.Jabłonianka Jabłonna Lacka6
15.Miedzanka Miedzna4
16.Victoria Kałuszyn4
Strzelcy LO
Sezon 19/20

Szostak Kamil 9
Szostak Piotr 9
Rękawek Mateusz 6
Grzegorczyk Sebastian 4
Macioszek Rafał 3
Jedynak Bartłomiej 3
Sibilski Kamil 3
Głąbicki Rafał 1
Ściborowski Łukasz 1
Macioszek Michał
Tabela U13
1.MKP Pogoń II Siedlce31
2.Czarni Węgrów31
3.Watra Mrozy21
4.LKS Ostrówek13
5.Hutnik Huta Czechy12
6.Wicher Sadowne12
7.Wektra Zbuczyn6
7.Dąbrówka Mińsk Maz.1
Strzelcy U13
Jesień '19
Image and video hosting by TinyPic
Bartosz Michalczyk 14
Marcin Rżysko 5
Szymon Barcikowski 2
Kacper Winiarek 1
Daniel Przybysz 1
Jakub Zawadka 1
Siepsiak Bartosz 1
Tabela U11
1.Watra Mrozy15
2.MKP Pogoń III Siedlce12
3.Jutrzenka Cegłów10
4.Hutnik Huta Czechy3
5.Sęp Żelechów1
Strzelcy U11
Jesień '19

Jan Talar 6
Krzysztof Szaniawski 3
Marcel Paprocki 3
Julia Macioszek 1
Bartłomiej Paprocki 1
Piotr Czyż 1
Piotr Grzeszczak 1
Tabela U9
1.Piątka Mińsk Maz.18
2.MKP Pogoń I Siedlce15
3.Szóstka I Mińsk Maz.12
4.Płomień Dębe Wielkie7
5.Champions Mińsk Mazowiecki6
6.Hutnik Huta Czechy1
Strzelcy U9
Jesień '19

Marcel Paprocki 13
Ernest Skibiński 3
Krzysztof Domarecki 2
Mikołaj Walenda 1
Franek Paziewski 1
Maciej Szczygłowski 1
Tabela U7
1.Champions Mińsk Mazowiecki18
2.Sęp Żelechów10
3.Dąbrówka Mińsk Mazowiecki5
4.Hutnik Huta Czechy1
Strzelcy U7
Jesień '19

Przemysław Skibiński 6
Jakub Żołądek 3
Wojciech Paziewski 1
Mateusz Zawadka 1

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashiontrends.icu | frmode.eu