Kondej Dawid(br)- Teperek Radosław, Wilczek Wojciech, Zalewski Arkadiusz, ¦ciborowski Łukasz - B±bel Paweł, Zalewski Łukasz (Dziedzic Piotr 46), Ratter Paweł (Gł±bicki Bogdan 80), Lusawa Michał - Wasilka Kamil, Kowalski Łukasz.
Czerwona Kartka:
Teperek Radosław - 29min. (za dwie żółte)

fanatic napisał:
Czarni Węgrów-HHC

Nas 15 chłopa i 4 panny. Melanż w drodze. Na stadion dojeżdzamy na jakie¶ 30 minut przed meczem. Przed meczem jeden z naszych przejmuje mikrofon spikera i mamy niezłe jajka. Na pocz±tek 1 poł. palimy 8 strobo. Doping może idzie nam dobrze, ale miejscowi i tak nas nie słysza, bo mamy konkretny wiatr od przodu. W przerwie dostrzegamy Tajfuna Jartypory, podbijamy do nich i prowadzimy rozmowę na temat wyjebanej szyby autobusu w Sokołowie (Victoria-Amur). Zostajemy u¶wiadomieni, ze na tamtym meczu to oni tylko tak sobie pojechali i, że Victa ich zaprosiła, bo...s± mocni :D. W drugiej połowie troszke słabszy doping, jednak ożywiamy się po strzeleniu bramki przez naszych. Przy wyjsciu ze stadionu znowu mamy sprzeczke z Tajfunem i kolejny raz mówia, że ,,z Victori± to my nie trzymomy'' 8) .Gospodarzy w młynie jakie¶ 50-60, sporo ultraski. Wracamy wesołym autobusem(¶piewy,picie spirytusu z żulami na jakim¶ postoju).Zajebisty wyjazd.

Free Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.us