Rozlicz PIT i pomóż Kacprowi!
Dodane przez NGA dnia Luty 29 2020 07:51:56

Jak co roku zachęcamy do przekazywania 1% podatku dla naszego podopiecznego Kacpra Dany.

Kilka słów od Moniki: "Drodzy znajomi i nieznajomi.
Kacper ma AUTYZM, EPILEPSJĘ, pierwotny zespół RAYNAUDA i upośledzenie znaczne.
Jest bardzo emocjonalny, wrażliwy i zalękniony. Kocha ludzi, spokój, przestrzeń i chodzić boso po trawie. Uwielbia wsłuchiwać się w szum morza, szelest liści powiewajacych na wietrze oraz wszelkiego rodzaju bujaki, książki, słuchowiska i Shreka Jest naszym przytulakiem i ma najpiękniejszy uśmiech świata Niestety nie radzi sobie w sytuacjach dyskomfortu, nieoczekiwanych zdarzeń i przy nadmiarze bodźców dochodzących z zewnątrz. Ma trudności w porozumiewaniu się werbalnym i niewerbalnym, z koordynacją wzrokowo – ruchową i koncentracją uwagi. Nie rozumie zagrożeń, je produkty niejadalne, ma problemy z samoobsługą, obcinanie paznokci, golenie włosów, wąsów i brody sprawia mu ból. Wciąż wymaga stałej uwagi, kontroli, wsparcia i pomocy ze strony osoby dorosłej. Potrzebuje ciągłej, intensywnej rehabilitacji, leczenia, suplementacji i specjalistycznej diety.
Chcesz pomóc i ułatwić życie Kacprowi!!! Wypełnij odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym PIT: 0000331638 CEL SZCZEGÓŁOWY " DANA KACPER”
Możesz również przekazać darowiznę na jego leczenie i rehabilitację, dokonując wpłaty na subkonto 96 1090 1883 0000 0001 3200 5559 w STOWARZYSZENIU „TO MA SENS”
Bardzo dziękujemy za Waszą obecność, modlitwę i okazane wsparcie Monika, Kacper i Zuzia"