Nowy wzór bluz HHC
Dodane przez NGA dnia Luty 27 2020 10:20:08

Po zeszłorocznej produkcji bluz wielu z Was pytało czy i kiedy będzie robiona reedycja. Odpowiadając na Wasze zainteresowanie mamy przyjemność rozpocząć zapisy na nowe bluzy Hutnika jednak cały czas utrzymując tą samą wysoką jakość jaką otrzymaliśmy od producenta poprzednim razem.

Teraz postawilismy na bluzę z suwakiem, tzw. stójkę. Na sercu znajduje się herb HHC wraz z godłem Polski oraz delikatnie wplecionym w tle wieńcem laurowym. Plecy to nazwa klubu prezentowana w kultowej czcionce Old London szczególnie modnej na wśród kiboli z lat '90. Natomiast na ramieniu widnieje data powstania naszego klubu. Wszystko zostanie wyszyte wysokiej jakości haftem na bawełnie 320h w kolorze granat lub czerń do wyboru.

Stawiając na najwyższą jakość musieliśmy liczyć się z adekwatną do niej ceną dlatego koszt bluzy tym razem wynosi 155 PLN.

Zapisy trwają do 15 marca. Prośba o zapisywanie się na FP Kibolska Huta Czechy pod odpowiednim postem, w wiadomości prywatnej bądź na adres hutnikhc@o2.pl opisując ilość sztuk, rozmiar oraz kolor na przykładzie: Rychu, 1 szt, granat, XL.

Po terminie 15 marca będziemy informować o postępach prac w szwalni. Do usłyszenia!