Szlachetna paczka HHC
Dodane przez NGA dnia Listopad 22 2019 18:48:08

Podobnie jak w zeszłym roku KS Hutnik Huta Czechy pragnie dołączyć do projektu Szlachetna Paczka wspierającego biedne rodziny. Tym razem za pośrednictwem kontaktu z prezesem Mirosławem Grzeszczakiem (tel. 607 789 945) lokalna społeczność z Huty Czechy i okolic może przekazywać do klubu środki czystości oraz higieny osobistej. Całość zebranego asortymentu zostanie przekazana do wolontariuszy w Garwolinie. Zbiórka potrwa ok 3 tygodnie, do połowy grudnia. Serdecznie zachęcamy do aktywności w tym temacie.

Na oficjalnej stronie Szlachetnej Paczki można dowiedzieć się więcej: "Szlachetna Paczka jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych projektów społecznych w Polsce. Wbrew pozorom, nie zajmuje się robieniem paczek. Jest oparta na pracy z Darczyńcami i Wolontariuszami. To oni pomagają Rodzinom w potrzebie. Wolontariusze szukają Rodzin i pracują z nimi. Darczyńcy przygotowują dedykowaną pomoc. A my tworzymy rozwiązania systemowe, dzięki którym konkretny człowiek pomaga konkretnemu człowiekowi.

Szlachetna Paczka to również jeden z najlepiej zorganizowanych projektów społecznych w Polsce. Know-how i nowoczesne technologie. Biedni i bogaci. Media i ukryta bieda. Serce i logistyka. Szlachetna Paczka łączy to wszystko."