Tracimy fotel lidera
Dodane przez NGA dnia Listopad 20 2019 01:22:12

Hutnik Huta Czechy - Zryw Sobolew 3:3 (0:2)

Bramki:

Szostak Piotr x2 (as. Grzegorczyk Sebastian, Macioszek Rafał)


Grzegorczyk Sebastian (as. Kardyka Jakub)

Skład:
Łukasz Marcin - Rękawek Mateusz (Mazek Bartosz), Wardak Arkadiusz, Kardyka Jakub, Grudniak Przemysław - Wilczek Wojciech , Macioszek Rafał - Grzegorczyk Sebastian, Macioszek Michał (Gawinek Filip), Szostak Piotr - Sibilski Kamil (Wilczek Paweł)

Ławka rezerwowych:
Głąbicki Rafał, Zawadka Mateusz, Pietka Paweł, Ściborowski Łukasz

Sędziowali:
Trędowicz Adam, Marcinkiewicz Marcin, Dębski Robert

Kibicowsko:
Na ostatnim meczu w rundzie jesiennej dopingujemy zawodników w klikunastoosobowym młynku. Na płocie jedna flaga. W rolę bębniarza wchodzi jeden z mlodszych fanów HHC i trzeba przyznać, że radzi sobie całkiem nieźle jak na debiut w tak młodym wieku. Piłkarze po meczu walki ostatecznie remisują i niestety na przerwę zimową muszą oddać fotel lidera zawodnikom z Huty Mińskiej. Po ostatnim gwizdku mimo niekorzystnego wyniku dziękujemy sobie wzajemnie za mecz, dodajemy otuchy i zbijamy piątki.

Przed nami kilka miesiecy odpoczynku od lokalnej piłki kopanej. W głowach oczywiście rodzą się plany na urozmaicenie sezonu ogórkowego, o których zapewne będziemy informować tutaj oraz na stronie internetowej kibiców z HC. Na chwilę obecną czekamy na produkcję czapek i nerek. Więcej info z czasem. Do usłyszenia!