Stawiamy Maję na nogi
Dodane przez NGA dnia Grudzień 17 2018 01:34:18

Image and video hosting by TinyPicAdministracja strony apeluje do wszystkich czytelników o wsparcie rodziców 4-letniej Mai Borkowskiej w walce z czasem, którego zostało bardzo niewiele. Do 15 stycznie 2019 roku musimy zebrać 400.000 zł!!! Zachęcamy do wzięcia udział w zbiórce pieniędzy na operację rekonstrukcji biodra, która jest jedyną szansą dziewczynki na sprawność.

Pomóc można na wiele sposobów:
1. Wysyłając SMS na 72365 o treści S14507 (2,46 zł).
2. Wspierając zbiórkę na portalu siepomaga.pl
3. Licytując bądź wystawiając przedmioty lub usługi na zorganizowanej na jednym z portali społecznościowych aukcji charytatywnej.
4. Udostępniając informację w sieci, zapraszając znajomych do licytowania oraz wysyłania smsów.

Poniżej kilka słów od rodziców Mai:
"Jak wytłumaczyć dziecku, że nie ma nogi i musi nauczyć się żyć w protezie? Serce mi pęka, kiedy Maja siedzi smutna i płacze. Jak dziecko ma pogodzić się ze swoją niepełnosprawnością? Każdy rodzic przyzna mi rację, że wolałby sam zachorować, niż żeby choroba spotkała jego dziecko. Nasze życie to ciągły strach i płacz po nocach z bezsilności. Jak ona sobie poradzi, kiedy nas zabraknie?

Maja musi przejść operację rekonstrukcji biodra, aby mogła nosić protezę – jej jedyną szansę na sprawność. Teraz to właściwe niemożliwe, bo tak skomplikowana wada sprawia, że proteza spada. W styczniu do Polski przyjeżdża dr Paley – lekarz, który jako jedyny daje gwarancję powodzenia operacji. Niestety – musimy za nią zapłacić do 15 stycznia! Mamy bardzo mało czasu, ale nie możemy zmarnować takiej szansy! Tu chodzi o nasze dziecko… Czy pomożesz nam?

W styczniu doktor Paley przyjeżdża do Polski. Maja jest na liście pacjentów i będzie zoperowana tylko pod jednym warunkiem – jeśli zdążymy zapłacić za operację. Musimy spróbować. To jedyny lekarz, który daje nam 100% skuteczności leczenia. Jeśli do 15 stycznia nie uzbieramy całej sumy,  nasza szansa przepadnie…

Zaśniemy spokojnie dopiero wtedy, kiedy będziemy pewni, że zrobiliśmy dla Mai wszystko, co w naszej mocy. Dla niej uwierzyliśmy w cud – w to, że zdążymy. Pomożesz nam w tym?"

Malutka mieszkanka Parysowa potrzebuje naszego wsparcia. POMAGAMY!!!