Kibicowski przegląd miesiąca - wrzesień 2018
Dodane przez NGA dnia Październik 01 2018 05:10:00

Image and video hosting by TinyPicZdecydowanie punktem numer 1 we wrześniu było zorganizowanie wyjazdu autokarowego dla dzieciaków z młodzieżowych drużyn Hutnika Huta Czechy na mecz Legii z Lechem. Chętnych na taki wyjazd było naprawdę dużo, co nas bardzo cieszyło. Łącznie w niedzielne popołudnie do Warszawy ruszyło 40 dzieci oraz 36 rodziców i opiekunów, którzy zasiedli w sektorze rodzinnym. Poza tą grupą od nas 6 osób także na Żylecie. Kilka dni przed meczem malujemy okazjonalny transparent HUTA CZECHY z herbem Legii, którym zaznaczamy swoją obecność podczas meczu. Poza emocjami związanymi ze spotkaniem dwóch topowych drużyn w Polsce, dzieci mogły liczyć też na mini-niespodzianki w postaci Legijnych planów lekcji oraz vlepek. Kilka dni po meczu udaje się uzyskać pełny zwrot kosztów organizacji transportu na ten mecz. Pieniądze na ten cel przekazało na nasze ręce Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa, za co pragniemy serdecznie podziękować. Otrzymane pieniądze zasilą budżet przy organizacji kolejnych wyjazdów młodych piłkarzy Hutnika na domowe mecze Legii Warszawa. Przy Ł3 stawiamy się także na meczu z Arką Gdynia, na którym podobną akcję przeprowadzają koledzy z FC Dęblin. Zgromadzili oni ok. 200 osób na sektorze rodzinnym również wywieszając malowany transparent. Brawo! Na początku miesiąca obecni jesteśmy w Krakowie, gdzie Legia mierzyła się z Cracovią. Na drugi dzień po meczu z Lechem jedna osoba od nas razem z innymi przedstawicielami FC Garwolin wspiera Braci z Sosnowca na meczu z Górnikiem Zabrze. Miesiąc kończymy spotkaniem na lokalnym gruncie. W Łaskarzewie Promnik podejmował Amur Wilga. Jedziemy na ten wyjazd w 11 osób z falgą i okazjonalnym transparentem dla ŚP Seby z Wilgi. W drugiej połowie odpalamy pirotechnikę. We wrześniu wydajemy także dwa nowe gadżety grupy Huta i Wilga. Szekle oraz magnesy z otwieraczem, które rozchodzą się w pień dosłownie w kilka dni. Produkujemy po 50 szt obu wzorów.

Kliknij "czytaj więcej" w celu rozwinięcia.


Rozszerzona zawartość newsa

Zdecydowanie punktem numer 1 we wrześniu było zorganizowanie wyjazdu autokarowego dla dzieciaków z młodzieżowych drużyn Hutnika Huta Czechy na mecz Legii z Lechem. Chętnych na taki wyjazd było naprawdę dużo, co nas bardzo cieszyło. Łącznie w niedzielne popołudnie do Warszawy ruszyło 40 dzieci oraz 36 rodziców i opiekunów, którzy zasiedli w sektorze rodzinnym. Poza tą grupą od nas 6 osób także na Żylecie. Kilka dni przed meczem malujemy okazjonalny transparent HUTA CZECHY z herbem Legii, którym zaznaczamy swoją obecność podczas meczu. Poza emocjami związanymi ze spotkaniem dwóch topowych drużyn w Polsce, dzieci mogły liczyć też na mini-niespodzianki w postaci Legijnych planów lekcji oraz vlepek. Kilka dni po meczu udaje się uzyskać pełny zwrot kosztów organizacji transportu na ten mecz. Pieniądze na ten cel przekazało na nasze ręce Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa, za co pragniemy serdecznie podziękować. Otrzymane pieniądze zasilą budżet przy organizacji kolejnych wyjazdów młodych piłkarzy Hutnika na domowe mecze Legii Warszawa. Przy Ł3 stawiamy się także na meczu z Arką Gdynia, na którym podobną akcję przeprowadzają koledzy z FC Dęblin. Zgromadzili oni ok. 200 osób na sektorze rodzinnym również wywieszając malowany transparent. Brawo! Na początku miesiąca obecni jesteśmy w Krakowie, gdzie Legia mierzyła się z Cracovią. Na drugi dzień po meczu z Lechem jedna osoba od nas razem z innymi przedstawicielami FC Garwolin wspiera Braci z Sosnowca na meczu z Górnikiem Zabrze. Miesiąc kończymy spotkaniem na lokalnym gruncie. W Łaskarzewie Promnik podejmował Amur Wilga. Jedziemy na ten wyjazd w 11 osób z falgą i okazjonalnym transparentem dla ŚP Seby z Wilgi. W drugiej połowie odpalamy pirotechnikę. We wrześniu wydajemy także dwa nowe gadżety grupy Huta i Wilga. Szekle oraz magnesy z otwieraczem, które rozchodzą się w pień dosłownie w kilka dni. Produkujemy po 50 szt obu wzorów.

02.09.18
Cracovia Kraków 0-0 Legia Warszawa
Od nas 2 osoby. Relacja
Image and video hosting by TinyPic

 

16.09.18
Legia Warszawa 1-0 Lech Poznań
Od nas 82 osoby. Relacja

"Na meczu z Lechem mamy pod swoją opieką 40 dzieci z młodzieżowych drużyn Hutnika HC. Naszą obecność zaznaczamy przygotowanym specjalnie na to spotkanie malowanym transparentem HUTA CZECHY."
Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic

 

17.09.18
Zagłębie Sosnowiec 1-1 Górnik Zabrze
Do Sosnowca na mecz Braci z Zagłębia wybrała się 1 ooba z Wilgi.
Image and video hosting by TinyPic

 

28.09.18
Legia Warszawa 1-1 Arka Gdynia
Od nas 7 osób. Relacja
Image and video hosting by TinyPic

 

30.09.18
Promnik Łaskarzew 1-1 Amur Wilga

Relacjonuje Wilga 100% Legia: "Na derbach stawiamy się w 11 osób w tym 2 HHC. Wieszamy flagę Huta i Wilga oraz transparent upamiętniający ŚP. SEBĘ. Prowadzimy rwany doping.
W drugiej połowie odpalamy race, stroboskopy i sporo petard."

Image and video hosting by TinyPic

 

Nowe gadżety
Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic