Kibicowski przegląd miesiąca - lipiec/sierpień 2018
Dodane przez NGA dnia Wrzesień 02 2018 13:03:00

Image and video hosting by TinyPicPodobnie jak w zeszłym roku górę nad administracyjnymi obowiązkami wzięło wakacyjne lenistwo :) Ponownie podsumowanie kibolskich poczynań naszej grupy opisujemy za oba lenie miesiące jednocześnie. W połowie lipca wróciła piłka nożna na najwyższym polskim szczeblu. Sezon zaczynamy od meczu o Super Puchar Polski. Następnie kopacze reprezentujące NASZE barwy rozegrali mecze w eliminacjach do Ligi Mistrzów, a następnie Ligi Europy. Obecni jesteśmy zarówno na Słowacji, jak i w Luxemburgu. Sierpień to oczywiście coroczna organizacja Obchodów Wybuchu Powstania Warszawskiego w Garwolinie, na których wystawiamy delegację z flagą. Również w sierpniu odbył się pierwszy raz od 11 lat mecz przyjaźni z Zagłębiem Sosnowiec. W wakacje nie zapominamy o potrzebujących. Sprzedajemy koszulki Mistrzów Polski dla Kacpra Dany. Wspieramy z całkiem dobrymi efektami zbiórkę artykułów szkolnych dla dzieci ze szkół w Pakienie i Szumsku organizowaną przez niezawodnych kolegów z PamiętaMY. Organizujemy także zbiórkę pieniędzy w FC Garwolin na pomoc w leczeniu naszego kolegi po szalu - Mleka, który uległ wypadkowi samochodowemu. Tutaj możecie wspomóc akcję dla Mleka poprzez licytowanie kibicowskich gadżetów. Zachęcamy!

Kliknij "czytaj więcej" w celu rozwinięcia.


Rozszerzona zawartość newsa

Podobnie jak w zeszłym roku górę nad administracyjnymi obowiązkami wzięło wakacyjne lenistwo :) Ponownie podsumowanie kibolskich poczynań naszej grupy opisujemy za oba lenie miesiące jednocześnie. W połowie lipca wróciła piłka nożna na najwyższym polskim szczeblu. Sezon zaczynamy od meczu o Super Puchar Polski. Następnie kopacze reprezentujące NASZE barwy rozegrali mecze w eliminacjach do Ligi Mistrzów, a następnie Ligi Europy. Obecni jesteśmy zarówno na Słowacji, jak i w Luxemburgu. Sierpień to oczywiście coroczna organizacja Obchodów Wybuchu Powstania Warszawskiego w Garwolinie, na których wystawiamy delegację z flagą. Również w sierpniu odbył się pierwszy raz od 11 lat mecz przyjaźni z Zagłębiem Sosnowiec. W wakacje nie zapominamy o potrzebujących. Sprzedajemy koszulki Mistrzów Polski dla Kacpra Dany. Wspieramy z całkiem dobrymi efektami zbiórkę artykułów szkolnych dla dzieci ze szkół w Pakienie i Szumsku organizowaną przez niezawodnych kolegów z PamiętaMY. Organizujemy także zbiórkę pieniędzy w FC Garwolin na pomoc w leczeniu naszego kolegi po szalu - Mleka, który uległ wypadkowi samochodowemu. Tutaj możecie wspomóc akcję dla Mleka poprzez licytowanie kibicowskich gadżetów. Zachęcamy!

14.07.18
Legia Warszawa 2-3 Arka Gdynia
Od nas 4 osoby. Relacja
Image and video hosting by TinyPic

 

21.07.18
Legia Warszawa 0-2 Spartak Trnava
Od nas 4 osoby. Relacja
Image and video hosting by TinyPic

 

28.07.18
Korona Kielce 1-2 Legia Warszawa
Od nas 1 osoba. Relacja
Image and video hosting by TinyPic

 

31.07.18
Spartak Trnava 0-1 Legia Warszawa
Od nas 1 osoba. Relacja
Image and video hosting by TinyPic

 

01.08.18
Obchody 74 rocznicy Wybuchu Powstania Warszawskiego w Garwolinie
Od nas 8 osób. Relacja

 

04.08.18
Legia Warszawa 0-0 Lechia Gdańsk
Od nas 1 osoba. Relacja
Image and video hosting by TinyPic

 

09.08.18
Legia Warszawa 1-2 Football 1991 Dudelange
Od nas 2 osoby. Relacja
Image and video hosting by TinyPic

 

16.08.18
Football 1991 Dudelange 2-2 Legia Warszawa
Od nas 2 osoby. Relacja
Image and video hosting by TinyPic

 

19.08.18
Legia Warszawa 2-1 Zagłębie Sosnowiec
Od nas 6 osób. Relacja
Image and video hosting by TinyPic

 

26.08.18
Legia Warszawa 1-4 Wisła Płock
Od nas 6 osób. Relacja
Image and video hosting by TinyPic

 

Wyprawka szkolna - relacja chłopaków z PamiętaMY:
"Tempus fugit, czas ucieka. Na tyle szybko, że nawet nie nadążamy z informacjami o tym co się u nas dzieje. Jakiś czas temu pomogliśmy na różne sposoby rodakom z Wileńszczyzny, którzy przyjechali do Warszawy z ciężko chorym małym Gabrielem i którego operacji przeszczepu wątroby podjęli się lekarze z Centrum Zdrowia Dziecka. W ostatnich dniach szczęśliwa rodzina przyjechała na pierwszą kontrolę stanu zdrowia i tylko krótko napiszemy: wszystko gra i buczy!
http://kurierwilenski.lt/…/po-udanej-operacji-w-polsce…/amp/

W ostatnim czasie do rodaków pojechał też nasz bus wypchany wyprawką szkolną dla tamtejszych szkół w Pakienie i Szumsku. Łącznie ponad 1400 zeszytów, flamastry, kredki, długopisy kleje, papier i już bez wymieniania, wszystko to co potrzebne jest dzieciakom do nauki. Serdecznie dziękujemy za wsparcie naszej akcji przez legijną społeczność Ziemi Garwolińskiej w składzie: Huta Czechy, Garwolin, Wilga, Łaskarzew, Sobolew i Maciejowice oraz równie ofiarnej w naszych akcjach Grupie Nowodworskiej, czyli legionistów z Nowego Dworu Mazowieckiego.
Poza wyprawką szkolną pojechało też kilkaset podręczników dedykowanych najmłodszym dzieciom, dostarczone w ilości kilkudziesięciu paczek przez legijną Ziemię Garwolińską płatki Nesquik, dwa kartony chemii gospodarczej oraz...kilkanaście biurek załatwionych z jednej z warszawskich firm przez chłopaków z Grupy Nowodworskiej, które już cieszą dzieciaki z wileńskiej ziemi. Tradycyjnie zdajemy sobie sprawę, że nasze zdjęcia furory nie robią ale też nie po to te wyprawy żeby startować na laureata World Press Photo:)
Dziękujemy za wszelkie wsparcie!"

Foto obrazuje przedmiony zebrane przez Ziemię Garwolińską
Image and video hosting by TinyPic

Zeszyty 245 szt
Bloki tech/rys- 31 szt.
Długopisy-262 szt.
Ołówki-239 szt.
Długopisy kolor-56 szt.

Kredki świecowe- 396 szt.
Kredki ołówkowe- 180 szt.
Przybory geometria zestaw- 21 szt.
Flamastry- 252 szt.
Piórnik-3 szt.
Cyrkiel- 1 szt.
Farby zestaw- 1 szt.
Klej- 4 szt.
Nożyczki- 4 szt.
Temperówka- 13 szt.
Gumka do scierania-46 szt.
Notesik-6 szt.
Taśma bezbarwna- 2 szt.
Zszywki zestaw-1 szt.
Zakreślacze kolorowe- 6 szt.
Zakładki samoprzylepne zestaw- 1 szt.
Korektor- 1 szt.