Kibicowski przegląd miesiąca - maj 2018
Dodane przez NGA dnia Czerwiec 07 2018 19:16:00

Image and video hosting by TinyPicMaj okazał się dla nas jednym z najpiękniejszych w ostatnich latach. Legia po bardzo ciężkim sezonie zdobywa podwójną koronę, Zagłębie Sosnowiec zwycięża w walce o awans do Ekstraklasy, Hutnik wygrywa wszystkie zaplanowane na ten miesiąc spotkania i nadal liczy się w walce o IV ligę, a Amur Wilga pieczętuje awans do "okręgówki". Kibicowsko tez całkiem ciekawie. Pierwszy tydzień maja to dla nas okazja do 4 spotkań na trybunach 4 różnych stadionów. Na Finał Pucharu Polski jedziemy autokarem wraz pozostałymi członkami FC Garwolin. Od nas tego dnia na Stadionie Narodowym rekordowa 20-osobowa delegacja. Po powrocie świętowanie do rana w Garwolinie. Na drugi dzień w kilka osób jesteśmy obecni na naszym stadionie na meczu KS Puznówki z rezerwami Polonii, po to by tym drugim umilić trochę pobyt na huckich rejonach :) Dwa dni później odwiedzamy braci z Mińska Mazowieckiego na ich meczu z Huraganem Wołomin. Kolejnego dnia jedziemy do Białegostoku, gdzie tradycyjnie nie zostajemy wpuszczeni na sektor. Obecni jesteśmy także na meczu z Górnikiem Zabrze u siebie oraz świętujemy Mistrzostwo Polski zdobyte w Poznaniu. Mimo, że był to dość absorbujący miesiąc znaleźliśmy chwilę czasu by zadbać o stan ścian w Hucie Czechy. Pojawiły się dwa nowe grafy sławiące jednocześnie Legię i Hutnik. Przyjmujemy także zaproszenie od Legijnego Dęblina do zabawy zapoczątkowanej przez grupę UZL. Dzięki temu kilka ścian zostało przyozdobionych w Legijne Flagi. Nasze nominacje natomiast poszły do braci z Wilgi, Węgrowa i Mławy. Do następnego!

Kliknij "czytaj więcej" w celu rozwinięcia.


Rozszerzona zawartość newsa

Maj okazał się dla nas jednym z najpiękniejszych w ostatnich latach. Legia po bardzo ciężkim sezonie zdobywa podwójną koronę, Zagłębie Sosnowiec zwycięża w walce o awans do Ekstraklasy, Hutnik wygrywa wszystkie zaplanowane na ten miesiąc spotkania i nadal liczy się w walce o IV ligę, a Amur Wilga przypieczętował awans do "okręgówki". Kibicowsko tez całkiem ciekawie. Pierwszy tydzień maja to dla nas okazja do 4 spotkań na trybunach 4 różnych stadionów. Na Finał Pucharu Polski jedziemy autokarem wraz pozostałymi członkami FC Garwolin. Od nas tego dnia na Stadionie Narodowym rekordowa 20-osobowa delegacja. Po powrocie świętowanie do rana w Garwolinie. Na drugi dzień w kilka osób jesteśmy obecni na naszym stadionie na meczu KS Puznówki z rezerwami Polonii, po to by tym drugim umilić trochę pobyt na huckich rejonach :) Dwa dni później odwiedzamy braci z Mińska Mazowieckiego na ich meczu z Huraganem Wołomin. Kolejnego dnia jedziemy do Białegostoku, gdzie tradycyjnie nie zostajemy wpuszczeni na sektor. Obecni jesteśmy także na meczu z Górnikiem Zabrze u siebie oraz świętujemy Mistrzostwo Polski zdobyte w Poznaniu. Mimo, że był to dość absorbujący miesiąc znaleźliśmy chwilę czasu by zadbać o stan ścian w Hucie Czechy. Pojawiły się dwa nowe grafy sławiące jednocześnie Legię i Hutnik. Przyjmujemy także zaproszenie od Legijnego Dęblina do zabawy zapoczątkowanej przez grupę UZL. Dzięki temu kilka ścian zostało przyozdobionych w Legijne Flagi. Nasze nominacje natomiast poszły do braci z Wilgi, Węgrowa i Mławy. Do następnego!

02.05.18, Warszawa
Arka Gdynia 1-2 Legia Warszawa
Od nas 20 osób. Relacja
Image and video hosting by TinyPic

 

03.05.18, Huta Czechy
KS Puznówka 1-1 Polonia II Warszawa
W kilka osób zbieramy się w miejscu młyna. Pojedyńcze bluzgi na KSP.

 

05.05.18
Mazovia Mińsk Mazowiecki 2-0 Huragan Wołomin
Wspieramy przyjaciół z Mińska Mazowieckiego w 4 osoby. Maza tego dnia w jakieś 20 osób, ale bez młyna.

 

06.05.18
Jagiellonia Białystok 0-0 Legia Warszawa
Od nas 1 osoba. Relacja
Image and video hosting by TinyPic

 

13.05.18
Legia Warszawa 2-0 Górnik Zabrze
Od nas 1 osoba. Relacja
Image and video hosting by TinyPic

 

20.05.18
Lech Poznań 0-2 Legia Warszawa
Od nas 3 osoby. Relacja
Image and video hosting by TinyPic

 

Malowanie Huty :)
Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic