Serwis Kibiców z Huty Czechy
 
Nawigacja
Strona Główna
Szukaj

Informacje o klubie
Kadra LO
Stadion
Terminarz

Ultras HHC
Zgody
On tour 2006-2015
On tour 2016-2019
Flagi
Graffiti
Szale
Ciuchy
Vlepki
Gadżety

Galeria zdjęć
Filmy
Tapety
Księga gości

Wiosna 06
Jesień 06
Wiosna 07
Jesień 07
Wiosna 08
Jesień 08
Wiosna 09
Jesień 09
Wiosna 10
Jesień 10
Wiosna 11
Jesień 11
Wiosna 12
Jesień 12
Wiosna 13 (1)
Wiosna 13 (2)
Jesień 13
Wiosna 14
Jesień 14
Wiosna 15
Jesień 15
Wiosna 16
Jesień 16
Wiosna 17
Jesień 17 (1)
Jesień 17 (2)
Wiosna 18
Jesień 18
Wiosna 19
Jesień 19
Wiosna 20

Kontakt
FB Kibolska Huta Czechy
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Button
Kibice HHC
Kibolska HC
Linki
























Regio Wyniki
Sponsor główny


Mazowsze
Image and video hosting by TinyPic
Wsparcie serwisu


Kategorie Newsów
None-Categorised News
Kategoria: 1401
Aukcje dla Julki Pawliszewskiej
Rozpoczęcie rundy zawieszone
Kolejka 16 - 14-15 marca 2020
Legia Warszawa 1-2 Piast Gliwice
Rozlicz PIT i pomóż Kacprowi!
Nowy wzór bluz HHC
Kibolskie podsumowanie rundy jesiennej 2019
Plan sparingowy - zima 2020
Gadżety HHC
Szlachetna paczka HHC
Tracimy fotel lidera
Kolejka 15 - 16-17 listopada 2019
Marsz Niepodległośći 2019
Hutnik Warszawa 0- 3 Mazovia Mińsk Mazowiecki
Jastrząb upolował HHC
Kolejka 14 - 9-10 listopada 2019
Zapisy na czapki zimowe i nerki
Powrót na właściwe tory
Kolejka 13 - 2-3 listopada 2019
Zrzutka na operację Kamila Szostaka
1 punkt z Węgrowa
Kolejka 12 - 26-27 października 2019
Legia Warszawa 2-1 Lech Poznań
Kanonada
Kolejka 11 - 19-20 października 2019
Finał Okręgowgo PP: Płomień Dębe Wielkie 1-2 Mazovia Mińsk Mazowiecki
Passo trwaj!
Kolejka 10 - 12-13 października 2019
Hutnik Terror
Kolejka 9 - 5-6 października 2019
Legia Warszawa 1-2 Lechia Gdańsk
Władcy powiatu!
Kolejka 8 - 28-29 września 2019
Awaria szaty graficznej strony
Polowanie na Tygrysa
Kolejka 7 - 21-22 września 2019
Deklasacja w derbach
Kolejka 6 - 14-15 września 2019
Mazovia & Hutnik
Kolejka 5 - 7-8 września 2019
Mazovia Mińsk Mazowiecki 1-2 Makowianka Maków Mazowiecki
Passa trwa
Kolejka 4 - 31 sierpnia-1 września 2019
Walecznie z Płomieniem
Dolcan Ząbki 2-2 Mazovia Mińsk Mazowiecki
Kolejka 3 - 24-25 sierpnia 2019
Pewne zwycięztwo nad Wektrą
Mazovia Mińsk Mazowiecki 3-2 Świt Staroźreby
Kolejka 2 - 17-18 sierpnia 2019
PSEUDOKIBICE
Kolejka 1 - 14 sierpnia 2019
Terminarz na 2019/2020
Plan sparingowy przed sezenem 2019/2020
Piłkarskie podsumowanie sezou 2018/2019
Kibolskie podsumowanie rundy wiosennej 2019
Nadnarwianka z awansem do IV ligi
Sęp Żelechów 2-0 Grodzisk Krzymosze
Walka o awans
Hutnik wicemistrzem ligi
Kolejka 30 - 15-16 czerwca 2019
Odbiory nowych gadżetów
Mazovia Mińsk Mazowiecki 4-1 Mazur Gostynin
My ten Płomień ugasimy
Kolejka 29 - 8-9 czerwca 2019
"Cały świat już wie, Hutnik wygrał mecz..."
Kolejka 28 - 1-2 czerwca 2019
U9: Hutnik HC 7-1 APN Mińsk Mazowiecki
Walka trwa
Kolejka 27 - 25-26 maja 2019
Mazovia Mińsk Mazowiecki 2-1 Huragan Wołomin
Gra o tron dla HHC!
Kolejka 26 - 18-19 maja 2019
Strata punktów w Sobolewie
Kolejka 25 - 11-12 maja 2019
Victa na kolanach
Kolejka 24 - 4-5 maja 2019
Mecz przyjaźni w Mińsku
Kolejka 23 - 1 maja 2019
Festiwal niewykorzystanych okazji
Kolejka 22 - 27-28 kwietnia 2019
Bezlitośnie w Oleśnicy
Zapisy na nowe gadżety
Kolejka 21 - 20 kwietnia 2019
MŁODY HUTNIK na Legii
Z Fenixem na remis
Kolejka 20 - 13-14 kwietnia 2019
12 urodziny strony!
Amur Wilga 1-4 Mazur Radzymin
Podział punktów w Jartyporach - tracimy pozycję lidera
Kolejka 19 - 6-7 kwietnia 2019
Lider obroniony!
Kolejka 18 - 30-31 marca 2018
V edycja aukcji dla Kacpra Dany
Amur Wilga 0-4 Olimpia Warszawa
Wywalczone derbowe zwycięztwo
Kolejka 17 - 23-24 marca 2019
Legia Warszawa 94-72 Rosa Radom
Charytatywny turniej piłki nożnej dla Karoliny Kondej
Bieg Tropem Wilczym w Sulbinach
Podsumowanie rundy jesiennej w TMK
Kadra HHC na rundę wiosenną 2019
1% dla Kacpra!!! Pomagamy
Zimowy obóz kondycyjny w Uniejowie
Plan sparingowy
Tragiczna wiadomość - ŚP Robert "Paulo" Witak
Plan przygotowań do rundy wiosennej
Podsumowanie akcji 9 bożonarodzeniowej paczki dla Kresów
Bogdan "King" Głąbicki z odznaką "Za Zasługi dla Sportu"
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!
Stawiamy Maję na nogi
Szlachetna paczka - udział KS Hutnik Huta Czechy
HHC U8 z awansem do I ligi okręgowej F1 Żak
Zima w fotelu lidera
Kolejka 16 - 17-18 listopada 2018
Hutnik mistrzem rundy jesiennej!
Kolejka 15 - 10-11 listopada 2018
Kibicowski przegląd miesiąca - październik 2018
Turniej U8 o Puchar Prezesa KS Hutnik Huta Czechy
Zgaszony Płomień
Kolejka 14 - 3-4 listopada 2018
Lider nadal w Hucie!
Kolejka 13 - 27-28 października 2018
Bezbramkowo z Wektrą
Kolejka 12 - 20-21 października 2018
Mecz na szczycie - Hutnik liderem!
Kolejka 11 - 13-14 października 2018
Derby dla HHC
Kolejka 10 - 6-7 października 2018
Kibicowski przegląd miesiąca - wrzesień 2018
"Nic więcej nie trzeba tłumaczyć"
Kolejka 9 - 29-30 września 2018
Pewny wynik z rezerwami Mazovii
Kolejka 8 - 22-23 września 2018
3 punkty z dalekiej podróży
Kolejka 7 - 15-16 września 2018
Turniej Żaków U8 w Gończycach
Bogdan "KING" Głąbicki znowu strzela
28 goli strzelone w 6 kolejkach!
Kolejka 6 - 8-9 września 2018
Kibicowski przegląd miesiąca - lipiec/sierpień 2018
Podział punktów w Siennicy
Kolejka 5 - 1-2 września 2018
Nie zwalniamy tempa
Kolejka 4 - 25-26 sierpnia 2018
Miedzanka rozbita
Kolejka 3 - 18-19 sierpnia 2018
Derby są nasze!
Kolejka 2 - 15 sierpnia 2018
Owocna inauguracja sezonu
Kolejka 1 - 11-12 sierpnia 2018
Podsumowanie okresu przygotowawczego
Kibicowski przegląd miesiąca - czerwiec 2018
Tatry Cup 2018 - Turniej Żaków U8 w Zakopanem
Kamil Szotak królem strzelców LO
Hutnik wicemistrzem LO
Kolejka 30 - 23-24 czerwca 2018
Z Kałuszyna z tarczą
Kolejka 29 - 16-17 czerwca 2018
"Całe życie w okręgówce..."
Kolejka 28 - 9-10 czerwca
Składki członkowskie na meczach Hutnika
Kibicowski przegląd miesiąca - maj 2018
Dobra passa trwa
Kolejka 27 - 2-3 czerwca 2018
Koszulka Mistrzów Polski
Bogdan "KING" Głąbicki
Sęp ustrzelony
Kolejka 26 - 26-27 maja 2018
Zwycięstwo w meczu przyjaźni
Kolejka 25 - 19-20 maja 2018
Turniej U8 w Żelechowie
Zaproszenie na turniej charytatywny dla Kasi
Grad goli w Miastkowie
Kolejka 24 - 12-13 maja 2018
Dziewczyny z HHC!
Kolektyw słabszy w starciu z Hutnikiem
Kolejka 23 - 5-6 maja 2018
Kibicowski przegląd miesiąca - kwiecień 2018
Kolejka 22 - 3 maja 2018
Powrót Króla :)
Kolejka 21 - 28-29 kwietnia 2018
Banner naszej strony
Derby dla Zrywu
Kolejka 20 - 21-22 kwietnia 2018
Odrabiamy derbowe zaległości
W Węgrowie na remis
Kolejka 19 - 14-15 kwietnia 2018
Podział punktów
Kolejka 18 - 7-8 kwietnia 2018
Kibicowski przegląd miesiąca - marzec 2018
Jabłonianka lepsza na inaugurację
Kolejka 17 - 30-31 marca 2018
Wesołego Alleluja!!!
Owocna przerwa zimowa
Kibicowski przegląd miesiąca - styczeń/luty 2018
Drugi sparing
Pierwszy sparing
Program "KLUB 2017"
Kibicowski przegląd miesiąca - grudzień 2017
Plan sparingowy przed rundą wiosenną
Kolejny rok za nami...
Kibicowski przegląd miesiąca - listopad 2017
Sport i nowoczesny patriotyzm - budowanie wspólnoty młodych Polaków
Żaki U10 Mistrzem Ligi!!!
Adasie ponad Podlasie
Kolejka 15 - 11-12 listopada 2017
Prestiż dla Victy
Kolejka 14 - 4-5 listopada 2017
Święto Zmarłych
Pucha dla Karola "Kowala" Kowalczyka
Kibicowski przegląd miesiąca - październik 2017
Tracimy punkty z Fenixem
Kolejka 13 - 28-29 października 2017
Mrozy nam nie straszne
Kolejka 12 - 21-22 października 2017
Odbieramy szaliki HHC&MKS!
Sęp ustrzelony
Kolejka 11 - 14-15 października 2017
Kibicowski przegląd miesiąca - wrzesień 2017
Mecz przyjaźni dla MKS-u
Kolejka 10 - 7-8 października 2017
U-10 na MISTRZA !!!
Wysoko w derbach!
Kolejka 9 - 30 września-1 października 2017
Cenne 3 punkty z beniaminkiem
Kolejka 8 - 23-24 września 2017
Podział punktów z Tajfunem
Kolejka 7 - 16-17 września 2017
Passa trwa
Kolejka 6 - 9-10 września 2017
Wszystkiego najlepszego!
Kibicowski przegląd miesiąca - lipiec/sierpień 2017
Zwycięstwo!
Kolejka 5 - 2-3 września 2017
Kolejka 4 - 30 sierpnia 2017
Ważne zwycięstwo !!
Kolejka 3 - 26-27 sierpnia 2017
Bramkostrzelna sobota
Kolejka 2 - 19-20 sierpnia 2017
Pewne zwycięztwo w Pucharze Polski
Dębry dla Orłów
Kolejka 1 - 12-13 sierpnia 2017
Zapisy na szaliki HHC&MKS dla Kowala
Pomoc dla Kowala!
Kibicowski przegląd miesiąca - czerwiec 2017
Turniej Żaków U7 w Hucie Czechy
Derby są nasze
Kolejki 24-25 czerwca 2017
Okazałe zwycięstwo z Tygrysem
Kolejki 17-18 czerwca 2017
Płomień zgaszony
Kolejki 11-12 czerwca 2017
Kibicowski przegląd miesiąca - maj 2017
Derby dla Zrywu
Kolejki 3-4 czerwca 2017
Ciężka przeprawa w Skórcu
Kolejka 27-28 maja 2017
Nie ma litości
Kolejki 20-21 maja 2017
Kolejki 13-14 maja 2017
II Kolejka II Siedleckiej Ligi Okręgowej "Żak" Gr. I
Na remis z Fenixem
Kolejki 6-7 maja 2017
Kibicowski przegląd miesiąca - kwiecień 2017
I i II kolejka Ligi Okręgowej Orlik E2 Grupa 3
I Kolejka II Siedleckiej Ligi Okręgowej "Żak" Gr. I
Wysoko ze Zbuczynem!
Kolejki 22-23 kwietnia 2017
Remis w piątym meczu !
Kolejki 14-15 kwietnia 2017
10 lat Serwisu Kibiców z Huty Czechy
Cięzko w Stanisławowie
Dwójka rozpoczyna od porażki
Kolejki 8-9 kwietnia 2017
Kibicowski przegląd miesiąca - marzec 2017
Hutnik sięgnął po trzecie zwycięstwo na wiosnę!
Kolejki 1-2 kwietnia 2017
II Charytatywny Turniej Kiboli Legii Warszawa w Wildze
Czwarte zwycięstwo z rzędu !
Kolejka 25-26 marca 2017
Wiosne czas zacząć!
Kolejka 18-19 marca 2017
Halowy Turniej Żaków U7 w Garwolinie
Kibicowski przegląd miesiąca - luty 2017
Zebranie sprawozdawczo - wyborcze
Koszulka Mistrz Polski - akcja charytatywna dla Kacperka Dany
Kibicowski przegląd miesiąca - styczeń 2017
IV Edycja aukcji dla Kacperka Dany
Pierwszy sparing
Powrót do treningów
Kibicowski przegląd miesiąca - grudzień 2016
Wesołych Świąt!!!
Kibicowski przegląd miesiąca - listopad 2016
Marsz Niepodległości 2016
Gala OZPN - Nominacje dla Hutnika
Hutnik na pozycji wicelidera
Porazka na koniec rundy
Kolejki 12-13 listopada 2016
Kibicowski przegląd miesiąca - październik 2016
Hustawka nastrojów
Tygrys ustrzelony
Ostatni mecz U-10
Kolejki 5-6 listopada 2016
4 bramki w 8 minut
Druga wygrana rezerw
Mecz U-10
Kolejki 29-30 października 2016
Skromnie ze Zrywem
Mecz na wodzie
Mecz U-10
Kolejki 22-23 października 2016
Porażka w meczu na szczycie
Pierwsza wygrana rezerw
Porażka U-10
Kolejki 15-16 października 2016
Czwarty mecz na zero z tyłu
"Dwójka' strzela, ale przegrywa
Kolejki 8-9 października 2016
III Kolejka Ligowa Żaków - U8
Zwycięstwo U-10 na własnym boisku
Kibicowski przegląd miesiąca - wrzesień 2016
Mecz U-10
Trening strzelecki z Kosovią
Nie do tej bramki co trzeba
Kolejki 1-2 października 2016
II Kolejka Ligowa Żaków - U8
Porażka U-10
Hutnik goni czołówkę
Wysoka przegrana rezerw
Kolejki 24-25 września 2016
Mecz U-10
15 minut do sukcesu
Rezerwy wciąż bez wygranej
Kolejki 17-18 września 2016
Grad bramek w Zbuczynie
Niwa lepsza w starciu debiutantów
Kolejki 10-11 września 2016
Turniej Żaków na inaugurację sezonu - U8
Grała młodzież - U10
Puchar Polski: Pierwsza drużyna w III rundzie
Puchar Plski: B-klasa odpada z PP
Kibicowski przegląd miesiąca - sierpień 2016
3 punkty z dalekiego wyjazdu
Pierwszy punkt drugiej drużyny
Kolejki 3-4 września 2016
Remisowo z Tęczą
Kolejka 31 sierpnia 2016
Frycowe II drużyny
Remis w Jartyporach
Kolejki 27-28 sierpnia 2016
Pogoń za wynikiem
Kolejki 20-21 sierpnia 2016
Na początek porażka
Kolejka 13-14 sierpnia 2016
Czwarty ostatni sparing
Trzeci sparing
Drugi sparing
Legia Warszawa 2-0 HSK Zrinjski Mostar
Legia Warszawa 1-1 Jagiellonia Białystok
Pierwszy sparing
Rozpoczęcie przygotowań
Drużyny Hutnika w sezonie 16/17
Młodzież na obozie
Podsumowanie Ligi Okręgowej w sezonie 15/16
Podsumowanie drużyn młodzieżowych w sezonie 15/16
Legia Warszawa 1-4 Lech Poznań
Skromne zwycięstwo. Hutnik na 3. miejscu
Kolejka 34 - 18-19 czerwca 2016
Debry ponownie dla Orła
Kolejka 33 - 11/12 czerwca
Emocje do końca
Kolejka 32 - 8 czerwca 2016
Kolejka 31 - 4-5 czerwca 2016
Remis w hicie kolejki
Kolejka 30 - 28-29 maja 2016
Wyblakła Tęcza
Kolejka 29 - 25 maja 2016
Grała młodzież - U-19 mistrzem
Płomień zgaszony
Kolejka 28 - 21-22 maja 2016
Grała młodzież
Legia Warszawa 3-0 Pogoń Szczecin
3 punkty z "trudnego" terenu
Kolejka 27 - 14-15 maja 2016
Lechia Gdańsk 2-0 Legia Warszawa
Legia Warszawa 4-0 Piast Gliwice
Derby rządzą się swoimi prawami...
Porażka po wyrównanym meczu U9
Kolejka 26 - 7-8 maja 2016
Zaległy mecz U-9
Zaległa kolejka U-19
Finał Pucharu Polski, Warszawa: Lech Poznań 0-1 Legia Warszawa
Grała młodzież
Czarni Węgrów 2-1 Mazovia Mińsk Mazowiecki
Emocje do ostatniej minuty
Kolejka 25 - 30 kwietnia-1 maja 2016
Pogrzeb pułkownika "Łupaszki"
Sęp zestrzelony. Hutnik na "piątkę"
24 kolejka - 23-24 kwietnia 2016
Legia Warszawa 4-0 Cracovia Kraków
Grała młodzież U-19 (1997) i U-14 (2002)
Naprzód Skórzec 0-5 Mazovia Mińsk Mazowiecki
Turniej kibiców w Markach
Dobra gra - wygrana z rezerwami Mazovii
Kolejka 23 - 16-17 kwietnia 2016
Legia Warszawa 1-0 Lech Poznań
Pogoń Szczecin 0-0 Legia Warszawa
Mazovia Mińsk Mazowiecki 0-0 Mławianka Mława
Powrót na właściwe tory?
Kolejka 22 - 9-10 kwietnia 2016
Legia Warszawa 1-1 Lechia Gdańsk
Słaba gra
21 Kolejka - 2/3 kwietnia 2016
Mecz walki
20 kolejka - 25/26 marca 2016
Lech Poznań 0-2 Legia Warszawa
Na "piątkę" z Victorią
19 kolejka - 19/20 marca 2016
Walne Zebranie
Legia Warszawa 4-0 Zawisza Bydgoszcz
Wyszarpane zwycięstwo
Mazovia Mińsk Mazowiecki 5-2 Bzura Chodaków
18 kolejka - 12/13 marca 2016
Sprawa boiska, podział pieniędzy na kluby w 2016 roku
Okres przygotowawczy - podsumowanie
Legia Warszawa 3-1 Górnik Zabrze
Ostatni sparing
Rozkład jazdy - Seniorzy - Wiosna 2016
Legia Warszawa 2-0 Ruch Chorzów
Piąty Sparing
Czwarty Sparing
Legia Warszawa 4-0 Jagiellonia Białystok
Trzeci Sparing
Drugi sparing
Pierwszy sparing
Szalik Polska - Huta Czechy
Głosowanie na sportowca roku 2015 w powiecie garwolińskim
Przygotowania czas zacząć
Legia Warszawa 80-68 GKS Tychy
1% dla Kacperka!!!
Wesołych Świąt!
Legia Warszawa 1-1 Piast Gliwice
SSC Napoli 5-2 Legia Warszawa
Wisła Kraków 0-2 Legia Warszawa
Legia Warszawa 2-1 Górnik Łęczna
Legia Warszawa 1-0 FC Midtjylland
Legia Warszawa 1-0 Śląsk Wrocław
Legia Warszawa 4-1 Chojniczanka Chojnice
Przełamanie
Kolejka 17 - 14-15 listopada 2015
Marsz Niepodległości 2015
Hutnik bez formy, derby dla Orła
Kolejka 16 - 11 listopada 2015
Legia Warszawa 1-0 Pogoń Szczecin
Mazovia Mińsk Mazowiecki - 90 lecie klubu
Kolejka 15 - 7-8 listopada 2015
Club Brugge KV 1-0 Legia Warszawa
Dzień Wszystkich Świętych
Kolejka 14 - 31 października 2015
Mecz Orlików U-9
Legia Warszawa 0-1 Lech Poznań
Wzmocnione rezerwy wbijają 5 bramek Hutnikowi
Kolejka 13 - 24-25 października 2015
Legia Warszawa 1-1 Club Brugge KV
Finał nie dla nas
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2:0 Mazovia Mińsk Mazowiecki
Remis ze Staśkami
Pomóżmy Pawłowi wrócić do zdrowia!
Kolejka 12 - 17-18 października 2015
Przegrany wygrany mecz
Kolejka 11 - 10-11 października 2015
Orlik U-9
Bug Wyszków 2-1 Mazovia Mińsk Mazowiecki
Seria przerwana
10 Kolejka -3-4 października 2015
Legia Warszawa 0-2 SSC Napoli
Dobra gra z IV-ligowcem w PP
Puchar Polski - III runda - 30.09.2015
Mazovia Mińsk Mazowiecki 3-0 Wisła II Płock
Odskakujemy
Kolejka 9 - 26-27 września 2015
Grała Młodzież 26-27.09.15
Pozycja lidera utrzymana
Kolejka 8 - 19-20 września 2015
Mecze Orlików U-9
Hutnik liderem
Kolejka 7 - 12-13 września 2015
Grała Młodzież 12-13.09.2015
Seria trwa
Kolejka 6 - 9 września 2015
Grała Młodzież 09.09.2015
Skromne zwycięstwo
Kolejka 5 - 5-6 września 2015
Akcja dla Kacperka - kilka słów podsumowania
Komplet punktów
Kolejka 4 - 29-30 sierpnia 2015
Legia Warszawa 3-2 Zoria Ługańsk
Wysoka wygrana z Fenixem
Kolejka 3 - 26 sierpnia 2015
Legia Warszawa 1-2 Korona Kielce
Zimyn prysznic w Kałuszynie
Kolejka 2 - 22-23 sierpnia 2015
Pogrom w pierwszym meczu
Kolejka 1 - 15-16 sierpnia 2015
Legia Warszawa 1-1 Wisła Kraków
Awans do III rundy okręgowego Pucharu Polski
Puchar Polski - II runda - 8/9 Sierpnia
Przegrana w drugim sparingu
71 rocznicna wybuchu Powstania Warszawskiego
Pierwszy sparing za nami
Legia Warszawa 1-0 FC Botosani
Koniec przerwy - początek przygotowań
Mazovia Mińsk Mazowiecki 2-3 Oskar Przysucha
II Memoriał Tadeusza Klinerta
Legia Warszawa 3-0 Lech Poznań (CLJ)
Wygrana w ostatnim meczu
30 kolejka - 17 czerwca
6 bramek w Siennicy
Kolejka 29 - 13-14 czerwca 2015
Legia Warszawa 2-0 Górnik Zabrze
Wysoki wynik w derbach
Kolejka 28 - 6-7 czerwca 2015
Zapisy na II Memoriał Tadeusza Klinerta
Legia Warszawa 1-0 Wisła Kraków
Derby dla Orła
Kolejka 27 - 30-31 maja 2015
Kolejka 26 - 23-24 maja 2015
Legia Warszawa 1-0 Jagiellonia Białystok
Śląsk Wrocław 1-1 Legia Warszawa
Kolejka 25 - 16-17 maja 2015
Legia Warszawa 1-2 Lech Poznań
Dwie różne połówki
Kolejka 24 - 9-10 maja 2015
Finał Pucharu Polski - 02.05.15 Warszawa
Wygrana z czerwona latarnią LO
Kolejka 23 - 1-3 maja 2015
Legia Warszawa 2-1 Pogoń Szczecin
Mazovia Mińsk Mazowiecki 1-1 Korona Szydłowo
Tajfun okiełznany
Kolejka 22 - 25-26 kwietnia 2015
W Kałuszynie zabrakło szczęścia
Kolejka 21 - 18-19 kwietnia 2015
Mecz do jednej bramki
Kolejka 20 - 11-12 kwietnia 2015
Lechia Gdańsk 1-0 Legia Warszawa
Legia Warszawa 2-0 Piast Gliwice
Passa przerwana
Kolejka 19 - 3-4 kwietnia 2015
Emocjonujący mecz z Tygrysem
Kolejka 18 - 28-29 marca 2015
Wysoko z Podlasiem
Kolejka 17 - 21-22 marca 2015
Legia Warszawa 2-2 Wisła Kraków
Pierwsza porażka z sparingu
Legia Warszawa 1-1 (k.3-1) Śląsk Wrocław
Legia Warszawa 3-0 Podbeskidzie Bielsko Biała
Dobra gra z Wilgą II
Kolejna wysoka wygrana w sparingu
Legia Warszawa 1-3 Jagielonia Białystok
Wysoka wygrana z Promnikiem
Treningi dla dzieci i młodzierzy
Pierwszy sparing - pierwsza wygrana
Legia Warszawa 69-39 SKK Siedlce
Przygotowania do wiosny czas zacząć!
VII Pielgrzymka Kibiców do Częstochowy
Legia Warszawa 97-68 Znicz Basket Pruszków
1% dla Kacperka!!!
Wesołych Świąt!!!
Głosowanie na sportowca powiatu garwolińskiego
Legia Warszawa 2-0 Cracovia Kraków
Podsumowanie rundy jesiennej
Lider ograny!
Kolejka 16 - 15-16 listopada
Marsz Niepodległości 2014
Remis w Mrozach
Kolejka 15 - 8-9 listopada 2014
Legia Warszawa 2-1 Metalist Charków
Legia Warszawa 2-1 Ruch Chorzów
Passa trwa
Kolejka 14 - 29-31 października 2014
Legia Warszawa 3-1 Pogoń Szczecin (PP)
Kolejne Derby - Kolejna Wygrana
Kolejka 13 - 25-26 października 2014
Metalist Charków 0-1 Legia Warszawa
Przełamanie w Derbach - Unin pokonany
Kolejka 12 - 18/19 października
Legia Warszawa 1-0 Lechia Gdańsk
Aukcje dla Kacperka!
Minimalna porażka
Kolejka 11 - 11-12 października 2014
Kolejny remis u siebie
Kolejka 10 - 4-5 października 2014
Remisowe derby
Legia Warszawa 2-2 Lech Poznań
Mazovia Mińsk Mazowiecki 2-1 Nadnarwianka Pułtusk
Kolejka 9 - 27-28 września 2014
Zmiana trenera
Derby dla Wilgi
Kolejka 8 - 20-21 września 2014
Legia Warszawa 1-0 KSC Lokeren
Słaba gra, słabe sędziowanie - wysoka porażka z Tajfunem
Legia Warszawa 4-3 Śląsk Wrocław
Kolejka 7 - 13-14 września 2014
Kolejne 3 punkty - wygrana z Victorią
Kolejka 6 - 6-7.09 2014
Pierwsza wygrana
Kolejka 5 - 3 września 2014
Cenny punkt
Kolejka 4 - 30-31 sierpnia 2014
Legia Warszawa 2-0 FK Aktobe
Krótka przygoda z Pucharem
Puchar Polski - I runda - 27.08
Legia Warszawa 2-0 Korona Kielce
1 punkt po walce
Kolejka 3 - 23-24 sierpnia 2014
Podlasie lepsze
Kolejka 2 - 20 sierpnia 2014
Mazovia Mińsk Mazowiecki 5-1 Wkra Żuromin
Pierwszy mecz - pierwsza porażka
Ligowe zmagania czas zacząć - Kolejka 1 - 15-17 sierpnia 2014
Legionovia Legionowo 0-1 Zagłębie Sosnowiec
Legia Warszawa 5-0 Górnik Łęczna
Obchody 70 rocznicy Wybuchu Powstania Warszawskiego w Garwolinie
Legia Warszawa 4-1 Celtic Glasgow
Legia Warszawa 1-1 Saint Patricks Athletic
Druga wygrana
7 bramek w pierwszym sparingu
Pierwszy trening i plan sparingów
Wybory uzupełniające do Senatu
I Memoriał Tadeusza Klinerta
Pewna wygrana i 6. miejsce na koniec sezonu!
Kolejka 30 - 21-22 czerwca 2014
ŁKS Łochów 1-2 Mazovia Mińsk Mazowiecki
3 punkty z dalekiego wyjazdu
Kolejka 29 - 14-15 czerwca 2014
Kolejka 28 - 7-8 czerwca 2014
Legia Warszawa 34-7 Budowlani Łódź
Legia Warszawa 2-0 Lech Poznań
Mecz o prestiż dla HHC!
Kolejka 27 - 31 maja-1 czerwca 2014
Legia Warszawa 1-2 Ruch Chorzów
Watra znowu lepsza
Kolejka 26 - 24-25 maja 2014
Przegrana w Jabłonnej
Kolejka 25 - 17-18 maja 2014
Derby dla Sępa
Mazovia Mińsk Mazowiecki 5-2 Victoria Kałuszyn
Legia Warszawa 5:0 Wisła Kraków
Kolejka 24 - 10-11 maja 2014
Narodowe Święto Pracy - Warszawa 1 maja 2014
Zwycięska majówka
Kolejka 23 - 3-4 maja 2014
Legia Warszawa 2-0 Zawisza Bydgoszcz
3 punkty z dalekiego wyjazdu
Kolejka 22 - 26-27 kwietnia 2014
Legia Warszawa 66-51 Noteć Inowrocław
Mazovia lepsza w meczu przyjaźni
Kolejka 21 - 18-19 kwietnia 2014
7 urodziny naszego serwisu!
Kolejne trafienie Bogdana Głąbickiego!!!
Wysoka wyjazdowa porażka, gol Bogdana Głąbickiego!
Kolejka 20 - 12-13 kwietnia 2014
Legia Warszawa 84-59 MKS Kalisz
Legia Warszawa 3-0 Zawisza Bydgoszcz
Niespodzianka w Hucie
Kolejka 19 - 5-6 kwietnia 2014
"Hutnik oldschool"
Pierwsze 3 punkty w tym roku
Sęp Żelechów 0-3 Mazovia Mińsk Mazowiecki
Legia Warszawa 1-0 Lech Poznań
Kolejka 18 - 29-30 marca 2014
Legia Warszawa 87-63 Polonia Warszawa (play-off)
Znicz Pruszków 2-1 Olimpia Elbląg
Legia Warszawa 1-0 Korona Kielce
Legia Warszawa 88-62 Basket Suchy Las
Legia Warszawa 69-58 Polonia Warszawa
Charytatywny Koncert dla Kacpra - Karuzela, 28 lutego 2014
Honorowa Odznaka dla piłkarza HHC
Legia Warszawa 71-69 Basket Piła
Europa 2013
1% dla Kacperka!!!
Plan sparingowy - przygotowania do rundy rewanżowej
Kibolskie podsumowanie jesieni
Legia Warszawa 77-69 Muszkieterowie Nowa Sól
Legia Warszawa 4-1 Cracovia Kraków
13 grudnia 1981
Legia Warszawa 3-1 Pogoń Szczecin
MN 2013!
Łochów lepszy
Kolejka 17 - 16-17 listopada 2013
Szczęśliwe zakończenie w Sobolewie
Tygrys Huta Mińska 1-1 Mazovia Mińsk Mazowiecki
Kolejka 16 - 9-10 listopada 2013
Wektra Zbuczyn 1-6 Mazovia Mińsk Mazowiecki
Legia Warszawa 2-0 Zagłębie Lubin
Kolejka 15 - 2-3 listopada 2013
Lech Poznań 1-1 Legia Warszawa
Punkty bez gry
Kolejka 14 - 26-27 października 2013
Wspieramy Mazovię!
Legia Warszawa 4-1 Piast Gliwice
Długo oczekiwana wyjazdowa wygrana
Kolejka 13 - 19-20 października 2013
Najważniejsza wygrana!
Kolejka 12 - 12-13 października 2013
Wkręć się!
Pogrom z beniaminkiem
Kolejka 11 - 5-6 października 2013
Ś.P Michał Lusawa
Legia Warszawa 2-1 Śląsk Wrocław
Po równo z Jabłonianką
Kolejka 10 - 28-29 września 2013
Zwycięskie derby
Kolejka 9 - 25 września 2013
Legia Warszawa 2-1 Górnik Zabrze
Pogrom w Sokołowie
Kolejka 8 - 21-22 września 2013
Remis z outsiderem
Kolejka 7 - 14-15 września 2013
Mecz Przyjaźni Dla Mazovii
Kolejka 6 - 7/8 września
Remis z beniaminkiem
Kolejka 5 - 4 września 2013
Tygrys zdecydowanie lepszy
Kolejka 4 - 31 sierpnia-1 września 2013
Krótka przygoda z Pucharem Polski
Legia Warszawa 0-1 Lechia Gdańsk
Wysoko z Wektrą
Kolejka 3 - 24-25 sierpnia 2013
Remis z łochowskim KS-em
Fenix Siennica 0 - 0 Mazovia Mińsk Mazowiecki
Kolejka 2 - 17-18 sierpnia 2013
Wygrana inauguracja z Sobolewem
Kolejka 1 - 14-15 sierpnia 2013
Porażka w ostatnim sparingu
Legia Warszawa 0-0 Molde FK
Wygrana z Wilgą 95'
69 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego-relacje
Z Wilgą '95 na remis
Przegrana z Mazowszem
Plan Sparingowy - przygotowanie do sezonu 13/14
Legia Warszawa-Widzew Tel Aviv Łódź 5:1
Pierwszy Sparing
Zapisy na koszulku Hutnik&Mazovia
Deyna Cup
Mazovia Mińsk Mazowiecki 1-5 MKS Ciechanów
Zwycięstwo na koniec sezonu
Tygrys Huta Mińska 1-0 Mazovia Mińsk Mazowiecki
Kolejka 30 - 22-23 czerwca 2013
Wilga II Garwolin 3-0 Amur Wilga
Mazovia Mińsk Mazowiecki 1-0 Victoria Kałuszyn
Kolejka 29 - 15-16 czerwca 2013
ŚP Tadeusz Klinert
Zróbmy to wspólnymi siłami
Kolejka 28 - 12 czerwca 2013
Amur Wilga 2-1 Orzeł Parysów
Na układy nie ma rady
Kolejka 27 - 8-9 czerwca 2013
Legia Warszawa 5-0 Śląsk Wrocław
Zmienna forma
Kolejka 26 - 1-2 czerwca 2013
Ruch Chorzów 0-0 Legia Warszawa
Kolejka 25 - 29-30 maja 2013
Charytatywny Turniej Kiboli Legii Warszawa w Wildze!
Kolejny turnus Kacperka
Festiwal strzelecki w meczu z Ostrówkiem!
Kolejka 24 - 25-26 maja 2013
Bezlitosne Podlasie
Kolejka 23 - 22 maja 2013
Wracamy na właściwy tor
Kolejka 22 - 18-19 maja 2013
Legia Warszawa 1-0 Lech Poznań
Nareszcie 3 punkty!
Kolejka 21 - 11-12 maja 2013
Legia Warszawa 0-1 Śląsk Wrocław (PP)
Zła passa trwa
Kolejka 20 - 4-5 maja 2013
Śląsk Wrocław 0-2 Legia Warszawa (PP)
Piłkarska Majówka
Kolejka 19 - 6-7 kwietnia 2013
Wyjazdowa przegrana
Kolejka 18 - 28-30 marca 2013
Podlasie Sokołów Podlaski 2-1 Mazovia Mińsk Mazowiecki
Dobre rozpoczęcie rundy rewanżowej
Kolejka 17 - 23-24 marca 2013
Legia Warszawa 3-1 Pogoń Szczecin
Legia Warszawa 2-1 Ruch Chorzów (PP)
Wisła Kraków 1-2 Legia Warszawa
Legia Warszawa 2-0 Zagłębie Lubin
Koncert Charytatywny w Mińsku Mazowieckim
Ciężki jest czas...
Polska 3-0 Litwa U-21
Potrzebna krew dla kibiców Lechii
Legia Warszawa 3-0 Górnik Zabrze
Reedycja pierwszego szala
Legia Warszawa 0-0 GKS Bełchatów
Eksplozja Wulkanu, czyli wysoka porażka Hutnika
1 marca-Narodowy Dzień Pamięci "Żołnierzy Wyklętych"
Legia Warszawa 4-1 Olimpia Grudziądz (PP)
Korona Kielce 3-2 Legia Warszawa
Zwycięstwo w sparingu z Dwernickim
Legia Warszawa 69-71 PWiK Piaseczno
Kosowo jest Serbskie - Warszawa 16.02.2013
Legia Warszawa 77-69 Tur Bielsk Podlaski
Pierwszy Sparing
Plan sparnigowy - przerwa zimowa 2012/2013
Weekend z sekcjami Legii
Zbiórka pieniędzy dla Kacperka Dany
Kolejna rocznica śmierci Przemka Czai
V Patriotyczna Pielgrzymka Kibiców na Jasną Górę
Kibolskich Świąt!
Jesteśmy na FB!
Teren stadionu wykupiony!
Legia Warszawa 89-59 Wisła Karków
Podsumowanie - Jesień 2012
Podziękowania i prośba o pomoc!
3 punkty w zaległym spotkaniu
MKS Mazovia 1-3 Wilga Miastków
Odzyskajmy Polskę!
Niepodległościowe Debry
Orzeł Parysów 4-3 Amur Wilga
Kolejka 15 - 10-11 listopada 2011
Marsz Niepodległości 11.11.2012!
Victoria Kałuszyn 1-1 Mazovia Mińsk Mazowiecki
Walecznie z ŁKS-em
Kolejka 14 - 3-4 listopada 2012
Pogoń Szczecin 0-3 Legia Warszawa
"Hutnik i Mazovia, Mazovia i Hutnik"
Kolejka 12 - 20-21 października 2012
Wyjazdowa porażka w Skórcu
Kolejka 11 - 13-14 października 2012
Zwycięstwo w derbach powiatu
Kolejka 10 - 6-7 października 2012
3 punkty w Ostrówku
Kolejka 9 - 29-30 września 2012
Z Podlasiem na remis
Legia Warszawa 1-1 Polonia Grodzisk
Kolejka 8 - 22-23 września 2012
Mazovia Mińsk Mazowiecki 0-1 Tygrys Huta Mińska (PP)
Mazovia Mińsk Mazowiecki 4-1 MKS Małkinia
Kolejka 7 - 15-16 września 2012
Kolejka 6 - 8-9 września 2012
Kałuszyńskie przygody
Kolejka 5 - 5 września 2012
Legia Warszawa 3-2 Podbeskidzie Bielsko Biała
Orzeł Unin 0-3 Mazovia Mińsk Mazowiecki
Derby bezapelacyjnie dla Hutnika
Kolejka 4 - 1-2 września 2012
Odpadamy z PP
Pary Okręgowego Pucharu Polski 2012/2013
Niskie loty Orła
Kolejka 3 - 25-26 sierpnia 2012
Legia Warszawa 1-1 Rosenborg Trondheim
Legia Warszawa 4-0 Korona Kielce
Spotkanie beniaminków
Kolejka 2 - 18-19 sierpnia 2012
Sęp Żelechów 0-3 Mazovia Mińsk Mazowiecki
Udany powrót do okręgówki
Kolejka 1 - 15 sierpnia 2012
Nakrętki dla Justyny
Ruszamy
Odrobine groundhoppingu
PamietaMY
1 sierpnia 1944 - wybuch Powstania Warszawskiego
Podsumowanie tegorocznej akcji pomocy dla Kacpra
Przygotowania rozpoczęte.
Aukcje dla Kacpra
Podsumowanie Wiosna 2012
III Kibolski Turniej w Radzyminie
Mistrz jest jeden!
Kolejka 26 - 17 czerwca 2012
Remis w dalekiej podróży.
Kolejka 25 - 9-10 czerwca 2012
Mazovia Mińsk Mazowiecki 0-3 Pogoń II Siedlce
Juniorzy HHC 5-7 Kibice HHC
Zwycięstwo nad "Staśkami"
Kolejka 24 - 2-3 czerwca 2012
Piłkarskie święto odwołane
Kolejka 23 - 26-27 maja 2012
Victoria Kaluszyn 4-0 Mazovia Mińsk Mazowiecki
Co raz bliżej awansu!
Kolejka 22 - 19-20 maja 2012
Gubimy punkty z ULKS-em
Kolejka 21 - 12-13 maja 2012
Zryw Sobolew 0-1 Legia Warszawa (ME)
Legia Warszawa 1-0 Korona Kielce
Siedzimy wygodnie w fotelu
Kolejka 20 - 5-6 maja 2012
Lider powrócił
Kolejka 19 - 2-3 maja 2012
Legia Warszawa 1-1 Jagielonia Białystok
Jesień w kwietniu
Kolejka 18 - 28-29 kwietnia 2012
Finał Pucharu Polski - Legia 3-0 Ruch
Legia Warszawa 0-1 Lech Poznań
Wyjazdowe zwycięstwo na cięzkim terenie.
Kolejka 17 - 21-22 kwietnia 2012
I Football Orlik Cup
Mazovia Mińsk Mazowiecki 1-0 Tygrys Huta Mińska
Czy deszcz pada, czy nie...
Kolejka 16 - 14-15 kwietnia 2012
Legia Warszawa 2-1 Arka Gdynia (PP)
5 urodziny "HHC Zone"
Produkcja HHC - gotowa!
Legia Warszawa 2-0 Ruch Chorzów
Lider na święta
Kolejka 15 - 6-7 kwietnia 2012
Powrót do ligi w dobrym stylu
Kolejka 14 - 31marca/1 kwietnia 2012
Legia Warszawa 1-1 GKS Bełchatów
Mazovia Mińsk Mazowiecki 2-2 Wilga Mistków
Integracji nie bedzie!
Legia Warszawa 0-0 Polonia Grodzisk
Legia Warszawa 2-0 ŁKS Łódź
Spotkanie w Sokołowie Podlaskim
Legia Warszawa 2-2 Sporting Lizbona
"Pozasportowo o boisku"
Gadżety na aukcje dla Ewy
Produkcja HHC
Szlakiem ludzi ciekawych, czyli rowerem na dach świata
Hej wesele, hej wesele ;)
Kolejne głosowanie
Hutnicy pomgają!!!
Rocznica zamordowania Przemka Czai
Terminarz sparingów
Konkurs na sportowca powiatu garwolińskiego
30 rocznica wprowadzenia stanu wojennego
Legia Warszawa 0-0 Cracovia Kraków
Legia Warszawa 0-3 PSV Eindhoven
Rewelacyjna postawa juniorów HHC
Legia Warszawa 3-0 Zagłębie Lubin
COCA-COLA CUP
Legia Warszawa 3-0 Lechia Gdańsk
Podsumowanie Jesień 2011
Marsz Niepodległości (Warszawa 11/11/11)
Zwysiętwo na koniec rundy
Kolejka 13 - 11-13 listopada 2011
Legia Warszawa 3-1 Rapid Bukareszt
Podział punktów z Tajfunem
Kolejka 12 - 5-6 listopada 2011
Kibolskie zaległości
Zmiana na prowadzeniu
Kolejka 11 - 29-30 października 2011
Mamy lidera
Kolejka 10 - 22-23 października 2011
11 tysięcy na 11.11.11
Pewne zwycięstwo nad Świtem
Kolejka 9 - 15-16 października 2011
Amur Wilga 4-2 Orzeł Parysów
"Inny Wymiar" - Bogdan Głąbicki
Gołąbek rozbity
Kolejka 8 - 8-9 października 2011
Tragiczna wiadomość
Spotkanie po latach...
Legia Warszawa 2-0 Wisła Kraków
Pierwsza porażka
Kolejka 7 - 1-2 października 2011
Legia Warszawa 3-2 Hapoel Tel Awiw
Kolejne KO w wykonaniu Hutnika
Kolejka 6 - 24-25 września 2011
Nojszewianka pokonana
Kolejka 5 - 17-18 września 2011
Legia Warszawa 1-2 Podbeskidzie Bielsko Biała
I edycja Vlepek Legijnych
Polska 2-2 Niemcy (GDAŃSK 06.09.11)
Ciężko wywalczony remis!
Kolejka 4 - 10-11 września 2011
Podział punktów z Wektrą
Kolejka 3 - 3-4 września 2011
Festiwal strzelecki na Osadniczej 12A
Kolejka 2 - 27-28 sierpnia 2011
Legia Warszawa 1-2 Śląsk Wrocław
Wygrana na wyjeździe na inauguracje sezonu!
Kolejka 1 - 20-21 sierpnia 2011
Legia Warszawa 2-2 Spartak Moskwa
Zwycięstwo na koniec przgotowań!
Remis na tydzień przed rozpoczęciem rozgrywek.
Legia Warszawa 3-1 Górnik Zabrze
Supporters II
Zwycięstwo po słabej grze.
Vlepki (L)
Sparingi
Legia Warszawa 0-0 Gaziantepspor
Wygrana z niżej notowanym rywalem!
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin (odwołany)
Wstępny terminarz SEZON 2011/2012
Porażka w wyjazdowym sparingu z rezerwmi Pogoni Siedlce.
Zwycięstwo w pierwszym sparingu!
Pierwszy trening pod okiem nowego trenera!
Podziękowania!
Nabór rocznika 2001/2002
Podsumowanie Wiosna 2011
II Turniej Kibiców w Radzyminie
Jeden z nas zmarł...
"Coca-Cola Cup 2011"
Głową w mur
Kolejka 30 - 11-12 czerwca 2011
"Śpiewajmy dziś tę smutną pieśń..."
Kolejka 29 - 4-5 czerwca 2011
Legia Warszawa 4-0 Polonia Bytom
Spotkanie podwyższonego ryzyka
Kolejka 28 - 28-29 maja 2011
Z Łochowa bez punktów
Kolejka 27 - 25 maja 2011
Do młyna!
Pechowy remis
Legia Warszawa 2-0 Wisła Kraków
Kolejka 26 - 21-22 maja 2011
Zryw Sobolew 2-0 Mazovia Mińsk Mazowiecki
Wyjazdowy remis!
Kolejka 25 - 14-15 maja 2011
Przerwana passa meczy bez porażki!
Legia Warszawa 3-1 Korona Kielce
Kolejka 24 - 7-8 maja 2011
Dalekie wyjazdowe zwycięstwo!!!
FINAŁ PUCHARU POLSKI
Kolejka 23 - 4 maja 2011
Podział punktów z liderem
Legia Warszawa 1-0 Widzew Łódź
Kolejka 22 - 30 kwietnia-1 maja 2011
Klątwa Mińska przełamana!
Kolejka 21 - 22-23 kwietnia 2011
Legia Warszawa 4-0 Lechia Gdańsk (PP)
Ostrówek zdobyty!
Lech Poznań 1-0 Legia Warszawa
Kolejka 20 - 16-17 kwietnia 2011
4 lata "HHC ZONE"
Legia Warszawa 2-2 Zagłębie Lubin
Stanisławów na remis
Kolejka 19 - 9-10 kwietnia 2011
Pechowy weekend
Legia Warszawa 2-3 Ruch Chorzów
Kolejka 18 - 2-3 kwietnia 2011
Reprezentacja
Długo oczekiwane 3 punkty
Kolejka 17 - 26-27 marca 2011
Czarni nie do przejścia
Kolejka 16 - 19-20 marca 2011
Legia Warszawa 2-0 Ruch Chorzów (PP)
Słona porażka z Advidem
OKS Otwock 0-3 Olimpia Elbląg
Legia Warszawa 1-2 Śląsk Wrocław
Jesteśmy na społecznościowym.
To piłka nożna czy hokej...:)
Wyjazd do Węgrowa
Dzień Kobiet
"Derby" Sto(L)icy
U siebie do przodu
I co to będzie?
"Futsal Orlik Cup 2011"
Trening wokalny na "Żylecie"
Kolejny sparing...
Kolejny sparing za nami.
Pierwszy sparing za nami!
Wiosna tuż tuż...
Legia Warszawa 8-1 SMS II Sosnowiec
AZS UW 69-81 Legia Warszawa
Za co jesteśmy karani?!?
W pamięci na zawsze!
Świteczny kilmat
IX Mikołajkowy Ogólnopolski Halowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt w Warszawie
Podsumowanie Jesień 2010
Polonia Bytom 0-1 Legia Warszawa
Można odbierać
Legia Warszawa 3-0 Arka Gdynia
Warszawa 11.11.2010
Urodziny
Dobra wróżba na wiasone
Kolejka 15 - 11 listopada 2010
Legia Warszawa 2-0 Jagiellonia Białystok
Smutna końcówka rundy!
Kolejka 14 - 6-7 listopada 2010
Narodowy Marsz Niepodległości
Legia Warszawa 2-1 Górnik Zabrze
Blamaż w Kałuszynie
Kolejka 13 - 30-31 października 2010
3 pkt pojechały do Łochowa
Kolejka 12 - 23-24 października 2010
Derby powiatu na remis
Kolejka 11 - 16-17 października 2010
Pomóżmy Wojtkowi
"Sezon rozpoczęty"
Kolejka 10 - 9-10 października 2010
Wspomnienie pewnego wyjazdu
Nadal bez punktów
Legia Warszawa 0-3 Lechia Gdańsk
Kolejka 9 - 2-3 października
Zdjęcia z meczu z Mazovią
1/4 finału pucharu Polski - 29 września
Szale i koszulki na Legię
Małkinia górą.
Legia Warszawa 2-1 Lech Poznań
Kolejka 8 - 25-26 września 2010
Puszka na stadionie Hutnika
"Tożsamość mieszkańców osiedla robotniczego Czechy"
Niespodzianki nie było
Kolejka 7 - 18-19 września 2010
Dogranie 4 kolejki
Rewanż za wiosnę
Kolejka 6 - 11-12 września 2010
Wygrana w pucharze!
1/8 finału Pucharu Polski - 8 września 2010
Beniaminek na fali
Kolejka 5 - 4-5 września
Porażka tym razem z Tęczą
Kolejka 4 - 1 września 2010
Wpadł pierwszy punkt
Kolejka 3 - 28-29 sierpnia 2010
Puchar Polski 2010/2011, grupa: Mazowiecki ZPN - Siedlce
Niestety znowu po plecach.
Kolejka 2 - 21-22 sierpnia 2010
Ogrodzenie obiektu
Legia Warszawa 2-1 Cracovia Kraków
Porażka na inaugaracje w słabym stylu!!!
Kolejka 1 - 14-15 sierpnia 2010
Pomoc dla kibiców Jagielloni
Prezentacja drużyny Legii Warszawa
Sparingi Lato 2010
Udana pogoń za przeciwnikiem.
Przegrany sparing
Pierwszy sparing letnich przygotowań.
Pierwszy trening z nowym trenerem
Zmiany na stanowisku trenera
Terminarz na nową rundę
Turniej kibiców w Radzyminie
Zawodniczki Hutnika znowu pokazały klasę!
Podsumowanie Wiosna 2010
Zwycięstwo nad liderem!
13 czerwca 2010
Zła passa przełamana
5-6 czerwca 2010
03.06.10 Zległe spotkania
Walne zebranie Zarządu z dn. 27.03.10 r
Fatum ?
29-30 maja 2010
Przegrana w "pięknym stylu"
27 - 26 maja 2010
Kolejna porażka
22-23 maja 2010
Porażka w meczu na szczycie!
15-16 maja 2010
Pikieta na Łazienkowskiej
Kolejne 6 bramek strzelone na wyjeździe!
4 lata, brat za brata
12 maja 2009 (przełożona z 17/18 kwietnia z powodu żałoby narodowej)
Ważne zwycięstwo nad Mazovią!
Kolejka 24 - 8-9 maja
Pogrom w Krzymoszach
1-3 maja 2010
Remis na własnym stadionie w derbach powiatu.
27-28 kwietnia (kolejka 20 przełożona z 10 kwietnia)
Porażka przed własną publicznością.
24-25 kwietnia 2010
3 lata minęły...
Zmiany w planach gry w całej Polsce
"Dymi mgłą katyński las"
10-11 kwietnia 2010
Układ Warszawski z dn. 15.10.09 r
7 kwietnia 2010
Wyjazdowe zwycięstwo
2-3 kwietnia 2010
Pierwsze zwycięstwo na wiosnę.
27-28 marca
Turniej dziewcząt w Siedlcach
Weekendowe wojaże
Przygnębiająca porażka!
20-21 marca
Runda rozpoczęta
13-14 marca
Tylko remis
Kolejna przegrana sparingowa.
Ogłoszenia parafialne
Mecz na remis z rywalem z warszawskiej okręgówki.
Sparingowe derby gminy.
Jeszcze tylko drugi krok...
Pierwsza porażka podczas zimowych przygotowań.
Pierwszy sparing na miejscu za nami!
Obóz kondycyjny
Nie jesteśmy niedźwiedziami
Sparingi Zima 2010
Hiobowe wieści
Koszulki
Piłkarskie podumowanie jesieni
Księga gości
Podumowanie działalności
Czwarte zwycięstwo z rzędu, szósty mecz bez porażki. Lider ograny.
Kolejka 15 - 14-15 listopada
Kilka zdjęć z trenigów żaków
Kolejna wygrana naszych piłkarzy i gol Głąbickiego!
Kolejka 14 - 7-8 listopada
"Dogranie" 12 kolejki
Przerwa w rozgrywkach ligowych
"Wujek" bohater
Akcja znicz na stadionie Hutnika
Zapal znicz PZPN-owi
Kolejka 13 - 24-25 października
Koszulki
Passa przerwana
Kolejka 12 - 17-18 października
Stracona bramka w doliczonym czasie gry...
Kolejka 11 - 10-11 października
Podział punktów z ŁKSem
Kolejka 10 - 3-4 października
Robimy koszulki
3 puknkty zostają w Mińsku Mazowieckim
Kolejka 9 - 26-27 września
Bolesna porażka na własnym boisku
Kolejka 8 - 23 września
Trzy punkty z dalekiej podróży...!
Kolejka 7 - 19-20 września
Zwycięstwo na własnym boisku!
Kolejka 6 - 12-13 września
Porażka w meczu derbowym!
Kolejka 5 - 5-6 września
Krótka przygoda z Pucharem Polski!
Puchar Polski 2009/2010
Pewna wygrana i udane debiuty!
Kolejka 4 - 29-30 sierpnia
Pierwszy remis w tym sezonie!
Kolejka 3 - 26 sierpnia
Porażka na własnym boisku!
Kolejka 2 - 22-23 sierpnia
Puchar Polski 2009/2010
Pierwsze zwycięstwo
Kolejka 1 15-16 sierpnia
Podlasie II Sokołów Podlaski wycofuje się z rozgrywek.
Walne zebranie
Puchar Polski
Przerwa letnia
Co nas czeka...
Podsumowanie Wiosna 09
Hutnik Kończy Sezon w Pięknym Stylu
Kolejka 30 (30 czerwca)
Kolejka 29 (14 czerwca)
Lider pokonany w pięknym stylu
Kolejka 28 (11 czerwca)
Mecz Orlików Hutnika Huta Czechy z Promnikiem Łaskarzew.
Kolejna porażka na wyjeździe!
Kolejka 27 (6-7 czerwca)
Zycięstwo nad rezerwami Podlasia!
Prawie powiatowe złotka….
Kolejka 26 (30-31 maja)
Remis w Hucie Mińskiej
Kolejka 25 (23-24 maja)
Nareszcie zwycięstwo
Kolejka 24 (16 - 17 maja)
Hutnik nadal bez bramki
Kolejka 23 (9 - 10 maja)
Pierwszy punkt od 4 meczy
Kolejka 22 (1 - 3 maja)
Czarni górą
Kolejka 21 (25 - 26 kwietnia)
Zaległy mecz:
Kolejka 16 - 22 kwietnia (przełożona)
Porażka w Łosicach
Wypadek młodych zawodników HUTNIKA!
Kolejka 20 (18- 19 kwietnia)
Mecz o fotel lidera
Kolejka 19 - 11 kwietnia
Wyjazd do Miedznej
Kolejka 18 - 04-05 kwietnia
HUTNIK Huta Czechy - MKS Małkinia 1:0 (0:0)
Kolejka 17 - 28-29 marca
Sprzątanie
Zimowe okienko transferowe
Sparing zamiast meczu o punkty z Orłem Unin.
Podsumowanie kibicowskie Jesień 08
15.03.2009 r.
Mazur II Karczew - HUTNIK Huta Czechy 0:1 (0:0)
Hutnik Huta Czechy - Promnik Łaskarzew 2:3 (1:1)
HUTNIK Huta Czechy - CKS Celestynów 3:1 (2:0)
HUTNIK Huta Czechy - Korona Kielce (juniorzy) 1:3 (1:3)
HUTNIK Huta Czechy - Legion Warszawa 6:3 (0:2)
HUTNIK Huta Czechy - Narew Ostrołęka 0:4 (0:1)
HUTNIK Huta Czechy - Wisła Maciejowice 7:2 (4:1)
Przerwa zimowa
Obóz w Istebnej
Nowa edycja szalików
NAJLEPSZA JEDENASTKA RUNDY JESIENNEJ
ŻS: Garwolińskie podsumowanie ligi okręgowej
Kibicowsko
ŁKS Łochów - HUTNIK Huta Czechy 0:1 (0:0)
Termin XV - 11-12.11.2008 r. (wtorek - środa)
Hutnik Huta Czechy - Korona Olszyc 4:2 (1:2)
Termin XIV - 8-9.11.2008 r. (sobota - niedziela)
Naprzód Skórzec - Hutnik Huta Czechy 0:0
Termin XIII - 25-26.10.2008 r. (sobota - niedziela)
Polska 2-1 Czechy
HUTNIK Huta Czechy - Tęcza Stanisławów 1:2 (0:1)
Termin XII - 18-19.10.2008 r. (sobota - niedziela)
Podlasie II Sokołów Podlaski - HUTNIK Huta Czechy 2:0 (0:0)
Termin XI - 11-12.10..2008 r. (sobota - niedziela)
HUTNIK Huta Czechy - Tygrys Huta Mińska 4:1 (2:0)
Termin X - 4-5.10.2008 r. (sobota - niedziela)
Wilga Miastków - HUTNIK Huta Czechy 2:4 (0:2)
Termin IX - 27-28.09.2008 r. (sobota - niedziela)
HUTNIK Huta Czechy - Victoria Kałuszyn 1:0 (0:0)
Termin VIII - 20-21.09.2008 r. (sobota - niedziela)
HUTNIK Huta Czechy - Sęp Żelechów 0:1 (0:1)
Termin VII - 13-14.09.2008 r. (sobota - niedziela)
Czarni Węgrów - HUTNIK Huta Czechy 1:2 (1:0)
Termin VI - 10-11.09.2008 r. (środa - czwartek)
HUTNIK Huta Czechy - Orzeł Łosice 6:0 (2:0)
Termin V - 6-7.09.2008 r. (sobota - niedziela)
Jutrzenka Cegłów 3-3 Hutnik Huta Czechy
Termin IV - 30-31.08.2008 r. (sobota - niedziela
HUTNIK Huta Czechy - Tajfun Jartypoty 5:0 (2:0)
Termin III - 27-28.08.2008 r. (środa - Czwartek)
MKS Małkinia - HUTNIK Huta Czechy 1:0 (0:0)
Termin II - 23-24.08.2008 r. (sobota - niedziela)
HUTNIK Huta Czechy - Orzeł Unin 3:1 (2:0)
I KOLEJKA LO
Wyjazd Kibice
Sparingi
Hutnik Huta Czechy - Champion Wilga 7:3
Sparingi
Terminarz
Przygotowania do sezonu
Podsumowanie kibiców (wiosna 2008)
Kolejka 30 22 czerwca
Orzeł Parysów 1-0 Hutnik Huta Czechy
Kolejka 29 14 czerwca
Hutnik Huta Czechy 2-4 Naprzód Skórzec
Rozgrywki ligowe ozpn Siedlce
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Hutnik Huta Czechy 5-1 (1-0)
Kolejka 27 31 maja-01 czerwca
HUTNIK Huta Czechy - Tygrys Huta Mińska 3:0 (1:0)
Kolejka 26 24-25 maja
Kolejka 25 - 17-18 maja
MKS Małkinia - HUTNIK Huta Czechy 3:4 (0:1)
HUTNIK Huta Czechy - Victoria Kałuszyn 1:4 (0:1)
ŁKS Łochów - HUTNIK Huta Czechy 0:1 (0:1)
HUTNIK Huta Czechy - Korona Olszyc 1:0 (1:0)
Hutnik Huta Czechy 1:0 Korona Olszyc
Jutrzenka Cegłów - HUTNIK Huta Czechy 3:3 (2:1)
Tęcza Stanisławów - HUTNIK Huta Czechy 1:2 (1:0)
HUTNIK Huta Czechy - Czarni Węgrów 1:2 (1:2)
HUTNIK Huta Czechy - Czrni Węgrów 12.04.2008 r. (sobota) godzina 12.00
Burza Pilawa - HUTNIK Huta Czechy 2:7 (1:1)
ZAPRASZAMY NA WIELKIE DERBY W PILAWIE
HUTNIK Huta Czechy - Orzeł Łosice 1:2 (1:1)
HUTNIK Huta Czechy - Orzeł Łosice 30.03.2008r (niedziela) godzina 15.00.
Sęp Żelechów - HUTNIK Huta Czechy 2:0 (1:0)
Sęp Żelechów - HUTNIK Huta Czechy 21.03.2008r (piątek) godzina 12.00.
HUTNIK Huta Czechy - Mazur II Karczew 2:3
HUTNIK Huta Czechy - Wilga Miastków 3:1 (1:0)
Mazowsze Miętne 90/91 - HUTNIK Huta Czechy 1:3 (1:0)
Kolejne sparingi piłkarzy HUTNIKA
Wisła Maciejowice - Hutnik Huta Czechy 0:2 (0:1)
Dolcan II Ząbki - Hutnik Huta Czechy 7:1 (5:1)
Dolcan II Ząbki - Hutnik Huta Czechy sobota 23.02.2008r godz. 12.00.
Zryw Sobolew - HUTNIK Huta Czechy 5:1 (3:1)
Zryw Sobolew - Hutnik Huta Czechy sobota 16.02.2008r. godzina 17.00
GKP Targówek - HUTNIK Huta Czechy 4:1 (2:0)
GKP Targówek - HUTNIK Huta Czechy 10.02.2008r.
"Marcovia" Marki - HUTNIK Huta Czechy 0:1 (0:0)
Sparing 03.02.2008r.
Sparingi zimowego okresu przygotowawczego
PODSUMOWANIE JESIEŃ 07
Orzeł Unin - Hutnik Huta Czechy 2:2 (0:1)
Orzeł Unin - Hutnik Huta Czechy Godz. 13.00
HUTNIK Huta Czechy - Orzeł Parsyów 3:0 (2:0)
DERBY POWIATU GARWOLIŃSKIEGO 03.11.2007r. godz. 14.00. (Sobota)
Naprzód Skórzec - Hutnik Huta Czechy 0:1 (0:0)
Hutnik Huta Czechy - Mazovia Mińsk Mazowiecki 0:7 (0:5)
Hutnik Huta Czechy - Mazovia Mińsk Mazowiecki godz. 15.00
Tygrys Huta Mińska - Hutnik Huta Czechy 2:3 (0:2)
Tygrys Huta Mińska - Hutnik Huta Czechy godz. 15.00
Hutnik Huta Czechy - MKS Małkinia 3:0 (1:0)
Kolejne trafienie 60-letniego piłkarza
Hutnik Huta Czechy - MKS Małkinia godz. 11.00
Victoria Kałuszyn - Hutnik Huta Czechy 3:2 (3:0)
Hutnik Huta Czechy - ŁKS Łochów 4:2 (2:0)
Korona Olszyc 3-3 Hutnik Huta Czechy
Hutnik Huta Czechy 1-3 Jutrzenka Cegłów
Hutnik Huta Czechy 5-0 Tęcza Stanisławów
Czarni Węgrów 2-1 Hutnik HC
HHC 5-2 Burza Pilawa
rozbudowa
Orzeł Łosice 1-5 Hutnik HC
Hunitk Huta Czechy 0-1 Sęp Żelechów
Terminarz HHC
Sparingi
Herb
Puchar Burmistrza Mista i Gminy Pilawa
Turniej kibiców w Mińsku Mazowieckim
Kolejka 26 16-17 czerwca
Kolejka 25 9-10 czerwca
Derby już blisko
Kolejka 24 2-3 czerwca
Kolejka 23 26-27 maja
Kolejka 22 19-20 maja
Już jest głośno
Herb
Kolejka 21 [12-13 maja]
Błękitni Stoczek Węgrowski 2-2 Hutnik Huta Czechy
Hutnik Huta Czechy 1-0 Tajfun Jartypory
Hutnik Huta Czechy 8-0 Jutrzenka Junior Cegłów
Hutnik Huta Czechy 4-1 Płomień Dębe Wielkie
Wisła Maciejowice 1-2 Hutnik Huta Czechy
Vlepki
Pokaż wszystkie Kategorie

Do galerii
Gramy...
LO - opóźniony start rundy

U13 - opóźniony start rundy

U11 - opóźniony start rundy

U9 - opóźniony start rundy

U7 - opóźniony start rundy
Tabela LO
1.Tygrys Huta Mińska39
2.Hutnik Huta Czechy38
3.Orzeł Unin30
4.Naprzód Skórzec30
5.Mazovia II Mińsk Mazowiecki29
6.Płomień Dębe Wielkie29
7.Zryw Sobolew27
8.Wektra Zbuczyn21
9.Fenix Siennica21
10.Wilga Miastków18
11.Jastrząb Żeliszew15
12.Jabłonianka Jabłonna Lacka12
13.Czarni Węgrów11
14.MKS Małkinia10
15.Miedzanka Miedzna10
16.Victoria Kałuszyn4
Strzelcy LO
Sezon 19/20

Szostak Piotr 18
Szostak Kamil 9
Rękawek Mateusz 7
Grzegorczyk Sebastian 7
Sibilski Kamil 5
Macioszek Rafał 3
Jedynak Bartłomiej 3
Wilczek Paweł 3
Głąbicki Rafał 2
Ściborowski Łukasz 1
Macioszek Michał
Wardak Arkadiusz 1
Zawadka Mateusz 1
Tabela U13
1.MKP Pogoń II Siedlce40
2.Czarni Węgrów35
3.Watra Mrozy25
4.Wicher Sadowne18
5.LKS Ostrówek16
6.Hutnik Huta Czechy15
7.Wektra Zbuczyn15
7.Dąbrówka Mińsk Maz.1
Strzelcy U13
Jesień '19
Image and video hosting by TinyPic
Bartosz Michalczyk 14
Marcin Rżysko 5
Szymon Barcikowski 2
Kacper Winiarek 1
Daniel Przybysz 1
Jakub Zawadka 1
Siepsiak Bartosz 1
Tabela U11
1.Watra Mrozy21
2.Jutrzenka Cegłów17
3.MKP Pogoń III Siedlce12
4.Hutnik Huta Czechy4
5.Sęp Żelechów4
Strzelcy U11
Jesień '19

Jan Talar 6
Krzysztof Szaniawski 3
Marcel Paprocki 3
Julia Macioszek 1
Bartłomiej Paprocki 1
Piotr Czyż 1
Piotr Grzeszczak 1
Tabela U9
1.MKP Pogoń I Siedlce27
2.Piątka Mińsk Maz.24
3.Szóstka I Mińsk Maz.18
4.Płomień Dębe Wielkie8
5.Champions Mińsk Mazowiecki7
6.Hutnik Huta Czechy4
Strzelcy U9
Jesień '19

Marcel Paprocki 17
Krzysztof Domarecki 9
Ernest Skibiński 3
Maciej Szczygłowski 2
Mikołaj Walenda 1
Franek Paziewski 1
Mikołaj Czarny 1
Tabela U7
1.Champions Mińsk Mazowiecki24
2.Sęp Żelechów16
3.Dąbrówka Mińsk Mazowiecki11
4.Hutnik Huta Czechy1
Strzelcy U7
Jesień '19

Przemysław Skibiński 7
Jakub Żołądek 3
Wojciech Paziewski 1
Mateusz Zawadka 1

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashiontrends.icu | frmode.eu