Serwis Kibiców z Huty Czechy
 
Nawigacja
Strona Główna
Szukaj

Informacje o klubie
Kadra LO
Stadion
Terminarz

Ultras HHC
Zgody
On tour 2006-2016
On tour 2017-2018
Flagi
Szale
Ciuchy
Vlepki
Graffiti

Wiosna 06
Jesień 06
Wiosna 07
Jesień 07
Wiosna 08
Jesień 08
Wiosna 09
Jesień 09
Wiosna 10
Jesień 10
Wiosna 11
Jesień 11
Wiosna 12
Jesień 12
Wiosna 13 (1)
Wiosna 13 (2)
Jesień 13
Wiosna 14
Jesień 14
Wiosna 15
Jesień 15
Wiosna 16
Jesień 16
Wiosna 17
Jesień 17 (1)
Jesień 17 (2)
Wiosna 18

Galeria zdjęć
Filmy
Tapety
Księga gości
Forum

Kontakt
FB Kibolska Huta Czechy
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Button
Kibice HHC
Kibolska HC
Linki
























Sponsor główny


"Klub 2017"
Wsparcie serwisu


Kolejka 22 - 3 maja 2018

Image and video hosting by TinyPic

Płomień Dębe Wielkie 0-0 Watra Mrozy 3 maja, 16:00
Zryw Sobolew 0-1 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 3 maja, 17:00
Kolektyw Oleśnica 0-4 Podlasie Sokołów Podlaski 3 maja, 17:30
Victoria Kałuszyn 2-5 Orzeł Unin 3 maja, 17:00
Fenix Siennica 3-2 Jabłonianka Jabłonna Lacka 3 maja, 17:00
Sęp Żelechów 1-4 Czarni Węgrów 3 maja, 17:00
Wilga Miastków Kościelny 3-3 Wektra Zbuczyn 3 maja, 16:00
Hutnik Huta Czechy 3-0 Tajfun Jartypory 3 maja, 17:00 (wo)
NGA dnia maj 01 2018 08:59:24 · 0 Komentarzy · 331 Czytań · Drukuj

Powrót Króla :)

Wektra Zbuczyn - Hutnik Huta Czechy 0:1 (0:0)

Bramka:

Szostak Piotr (as. Jedynak Bartłomiej)

Skład:
Kardyka Piotr - Trzmiel Rafał (Grudniak Przemysław), Jedynak Bartłomiej, Głąbicki Rafał, Rękawek Mateusz - Zawadka Mateusz (Gawinek Fili), Wardak Jakub (Kowalski Łukasz) - Wardak Arkadiusz, Macioszek Michał, Grzegorczyk Sebastian -  Szostak Kamil (Szostak Piotr)

Ławka Rezerwowych:
Głąbicki Bogdan, Sęk Wojciech

NGA dnia kwiecień 30 2018 17:19:00 · 0 Komentarzy · 329 Czytań · Drukuj

Kolejka 21 - 28-29 kwietnia 2018

Image and video hosting by TinyPic

Tajfun Jartypory 4-0 Kolektyw Oleśnica 29 kwietnia, 17:00
Wektra Zbuczyn 0-1 Hutnik Huta Czechy 29 kwietnia, 16:00
Zryw Sobolew 1-1 Wilga Miastków Kościelny 29 kwietnia, 17:00
Czarni Węgrów 3-0 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 28 kwietnia, 11:00
Płomień Dębe Wielkie 5-0 Sęp Żelechów 29 kwietnia, 16:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 1-0 Watra Mrozy 28 kwietnia, 16:30
Orzeł Unin - Fenix Siennica 29 kwietnia, 17:00
Podlasie Sokołów Podlaski 7-2 Victoria Kałuszyn 28 kwietnia, 13:00
NGA dnia kwiecień 26 2018 13:18:00 · 0 Komentarzy · 333 Czytań · Drukuj

Banner naszej strony

Image and video hosting by TinyPicOd kilku dni na przy stadionowym płocie można zauważyć wielką reklamę Serwisu Kibiców z Huty Czechy. Banner powstał oraz został zamocowany z inicjatywy klubu.

W imieniu administracji strony pragnę serdecznie podziękować Prezesowi KS Hutnik Huta Czechy Mirosławowi Grzeszczakowi oraz pozostałym członkom Zarządu za zaangażowanie w ten projekt i tym samym za uznanie za poświęcony czas podczas pracy przy stronie  przez ostatnie 11 lat. Mam nadzieję, że banner o wymiarach 9,5 m na 2 m będzie dodatkowo przypominał wszystkim zgromadzonym na trybunach przy ul. Osadniczej 12A o możliwości zaglądania do wirtualnej strefy HHC oraz zachęcał do dzielenia się swoimi opiniami i do aktywności na Gadulcu :) Pamiętajcie - WSPIERAJCIE SWÓJ LOKALNY KLUB!

Z kibicowskim pozdrowieniem, NGA.

 

NGA dnia kwiecień 26 2018 13:15:00 · 0 Komentarzy · 368 Czytań · Drukuj

Derby dla Zrywu

Zryw Sobolew - Hutnik Huta Czechy 2:1 (0:0)

Bramka:
Image and video hosting by TinyPic
Kowalski Łukasz (as. Szostak Kamil)

Skład:
Kardyka Piotr - Grudniak Przemysław (Trzmiel Rafał), Wardak Arkadiusz, Wilczek Wojciech, Rękawek Mateusz - Zawadka Mateusz, Macioszek Michał - Gawinek Filip (Kowalski Łukasz), Sibilski Kamil, Grzegorczyk Sebastian - Szostak Kamil

Ławka Rezerwowych:
Głąbicki Bogdan, Sęk Wojciech

NGA dnia kwiecień 23 2018 20:02:34 · 0 Komentarzy · 333 Czytań · Drukuj

Kolejka 20 - 21-22 kwietnia 2018

Image and video hosting by TinyPic

Zryw Sobolew 2-1 Hutnik Huta Czechy 21 kwietnia, 17:00
Kolektyw Oleśnica 0-0 Victoria Kałuszyn 22 kwietnia, 17:00
Fenix Siennica 0-1 Podlasie Sokołów Podlaski 21 kwietnia, 17:00
Watra Mrozy 0-3 Orzeł Unin 22 kwietnia, 17:00
Sęp Żelechów 5-0 Jabłonianka Jabłonna Lacka 22 kwietnia, 17:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 3-2 Płomień Dębe Wielkie 21 kwietnia, 12:00
Wilga Miastków Kościelny 0-3 Czarni Węgrów 22 kwietnia, 14:00
Tajfun Jartypory 0-0 Wektra Zbuczyn 22 kwietnia, 13:00
NGA dnia kwiecień 19 2018 06:33:46 · 0 Komentarzy · 341 Czytań · Drukuj

Odrabiamy derbowe zaległości

Hutnik Huta Czechy - Orzeł Unin 4:1 (1:1)

Bramka:

Szostak Kamil x3 (as. Głąbicki Rafał)

Image and video hosting by TinyPic

Sibilski Kamil (as. Szostak Kamil)

Skład:
Kardyka Piotr - Grudniak Przemysław (Trzmiel Rafał), Jedynak Bartłomiej, Wilczek Wojciech, Rękawek Mateusz - Zawadka Mateusz, Głąbicki Rafał (Gawinek Filip) - Wardak Arkadiusz, Sibilski Kamil (Wardak Jakub), Grzegorczyk Sebastian (Kowalski Łukasz) - Szostak Kamil (Głąbicki Bogdan)

Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic
Kliknij "czytaj więcej" w celu rozwinięcia i podglądu całej fotogalerii.
NGA dnia kwiecień 19 2018 06:27:23 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 580 Czytań · Drukuj

W Węgrowie na remis

Czarni Węgrów- Hutnik Huta Czechy 2:2 (1:0)

Bramki:
Image and video hosting by TinyPic
Głąbicki Rafał (as. Wardak Arkadiusz)


Szostak Kamil

Skład:
Kardyka Piotr - Grudniak Przemysław, Jedynak Bartłomiej, Wilczek Wojciech, Rękawek Mateusz (Wardak Jakub) - Zawadka Mateusz, Macioszek Michał (Kowalski Łukasz,) - Wardak Arkadiusz, Głąbicki Rafał (Sibilski Kamil), Grzegorczyk Sebastian - Szostak Kamil

Ławka Rezerwowych:
Głąbicki Bogdan

Kliknij tutaj w celu podglądu galerii zdjęć z meczu ze strony Czarnych Węgrów.

NGA dnia kwiecień 17 2018 13:27:58 · 0 Komentarzy · 331 Czytań · Drukuj

Kolejka 19 - 14-15 kwietnia 2018

Image and video hosting by TinyPic

Wektra Zbuczyn 0-1 Kolektyw Oleśnica 15 kwietnia, 14:00
Zryw Sobolew 3-0 Tajfun Jartypory 15 kwietnia, 17:00
Czarni Węgrów 2-2 Hutnik Huta Czechy 15 kwietnia, 16:00
Płomień Dębe Wielkie 3-2 Wilga Miastków Kościelny 15 kwietnia, 16:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 1-1 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 14 kwietnia, 16:00
Orzeł Unin 6-0 Sęp Żelechów 14 kwietnia, 16:00
Podlasie Sokołów Podlaski 4-0 Watra Mrozy 14 kwietnia, 12:00
Victoria Kałuszyn 2-3 Fenix Siennica 15 kwietnia, 16:30
NGA dnia kwiecień 12 2018 04:36:46 · 0 Komentarzy · 342 Czytań · Drukuj

Podział punktów

Hutnik Huta Czechy - Płomień Dębe Wielkie 1:1 (1:1)

Bramka:

Szostak Kamil (as. Macioszek Michał)

Skład:
Kardyka Piotr - Wardak Arkadiusz (Trzmiel Rafał), Głąbicki Rafał, Wilczek Wojciech, Rękawek Mateusz - Zawadka Mateusz, Macioszek Michał (Wardak Jakub) - Gawinek Filip, Grudniak Przemysław (Sęk Wojciech), Grzegorczyk Sebastian - Szostak Kamil

Ławka Rezerwowych:
Sibilski Kamil, Głąbicki Bogdan

Kliknij tutaj w celu rozwinięcia podglądu galerii zdjęć z meczu.

NGA dnia kwiecień 10 2018 01:46:04 · 0 Komentarzy · 344 Czytań · Drukuj

Kolejka 18 - 7-8 kwietnia 2018

Image and video hosting by TinyPic

Zryw Sobolew 4-0 Wektra Zbuczyn 8 kwietnia, 16:30
Kolektyw Oleśnica 1-7 Fenix Siennica 8 kwietnia, 16:30
Watra Mrozy 1-2 Victoria Kałuszyn 8 kwietnia, 17:00
Sęp Żelechów 4-5 Podlasie Sokołów Podlaski 8 kwietnia, 16:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 3-0 Orzeł Unin 8 kwietnia, 12:00
Wilga Miastków Kościelny 3-2 Jabłonianka Jabłonna Lacka 8 kwietnia, 13:00
Hutnik Huta Czechy 1-1 Płomień Dębe Wielkie 7 kwietnia, 16:00
Tajfun Jartypory 3-6 Czarni Węgrów 8 kwietnia, 16:00
NGA dnia kwiecień 06 2018 07:39:35 · 0 Komentarzy · 365 Czytań · Drukuj

Strona 3 z 114 < 1 2 3 4 5 6 > >>
W obiektywie
Gramy...
LO - 24.06.2018 11:00
Podlasie Sokołów Podl - Hutnik HC

U12 - koniec rundy

U10 - koniec rundy

U8 - 25-29.06.2018
Turniej w Zakopanem

DZ - koniec rundy
Tabela LO
1.Orzeł Unin61
2.Hutnik Huta Czechy57
3.Podlasie Sokołów Podlaski57
4.Mazovia II Mińsk Mazowiecki56
5.Fenix Siennica54
6.Płomień Dębe Wielkie52
7.Czarni Węgrów48
8.Zryw Sobolew42
9.Victoria Kałuszyn39
10.Tajfun Jartypory37
11.Jabłonianka Jabłonna Lacka36
12.Wilga Miastków30
13.Kolektyw Oleśnica28
14.Wektra Zbuczyn25
15.Watra Mrozy23
16.Sęp Żelechów16
Strzelcy LO
Sezon 17/18

Kamil Szostak 26
Piotr Szostak 11
Sebastian Grzegorczyk 9
Bartłomiej Jedynak 5
Kamil Sibilski 5
Marcin Jedynak 4
Rafał Głąbicki 4
Kamil Piętka 3
Filip Gawinek 3
Jakub Kardyka 2
Łukasz Kowalski 2
Mateusz Rękawek 2
Piotr Kardyka 1
Bogdan Głąbicki 1
Wojciech Wilczek 1
Tabela U12
1.Sęp Żelechów18
2.Tęcza Stanisławów9
3.Dąbrówka Mińsk Maz.7
4.Hutnik Huta Czechy1
Strzelcy U12
Wiosna '18
Image and video hosting by TinyPic
Maciej Jałocha 1
Bartosz Michalczyk 1
Daniel Przybysz 1
Kacper Winiarek 1
Tabela U10
1.SEMP Pogoń Siedlce25
2.AP Sokołów Podlaski24
3.Dąbrówka Mińsk Maz.16
4.Dwie Jedynki Mińsk Maz.15
5.Hutnik Huta Czechy3
6.Jutrzenka Cegłów3
Strzelcy U10
Wiosna '18
Image and video hosting by TinyPic
Jan Talar 9
Maciej Jałocha 8
Piotr Grzeszczak 1
Marcel Barcikowski 2
Bartłomiej Kowalczyk 1
Alek Kowalczyk 1
Tabela U8
1.Piątka Mińsk Maz.18
2.Sęp Żelechów9
3.Szóstka II Mińsk Maz.5
4.Hutnik Huta Czechy3
Strzelcy U8
Wiosna '18
Image and video hosting by TinyPic
Maciej Szczygłowski 6
Marcel Paprocki 4
Ernest Skibiński 1
Krzysztof Domarecki 1
Franek Paziewski 1
Tabela DZ
1.Naprzód Skórzec23
2.Mewa Mińsk Mazowiecki21
3.Wicher Sadowne12
4.Jabłonianka Jabłonna Lacka11
5.Tygrys Huta Mińska (dz)9
6.Hutnik Huta Czechy (dz)8
Strzelcy DZ
Wiosna '18
Image and video hosting by TinyPic
Karolina Matysek 5
Gabriela Kowalczyk 2
Patrycja Grzeszczak 1
Alicja Mazurek 1

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashiontrends.icu | frmode.eu