Serwis Kibiców z Huty Czechy
 
Nawigacja
Strona Główna
Szukaj

Informacje o klubie
Kadra
Stadion
Terminarz

Ultras HHC
Przyjaciele
On tour 2006-2015
On tour 2016-2020
Flagi
Graffiti
Szale
Ciuchy
Vlepki
Gadżety

Galeria zdjęć
Filmy
Tapety
Księga gości

Wiosna 06
Jesień 06
Wiosna 07
Jesień 07
Wiosna 08
Jesień 08
Wiosna 09
Jesień 09
Wiosna 10
Jesień 10
Wiosna 11
Jesień 11
Wiosna 12
Jesień 12
Wiosna 13 (1)
Wiosna 13 (2)
Jesień 13
Wiosna 14
Jesień 14
Wiosna 15
Jesień 15
Wiosna 16
Jesień 16
Wiosna 17
Jesień 17 (1)
Jesień 17 (2)
Wiosna 18
Jesień 18
Wiosna 19
Jesień 19
Wiosna 20
Jesień 20

Kontakt
FB Kibolska Huta Czechy
Kanał YT
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Button
Kibice HHC
Kibolska HC
Linki






















Regio Wyniki
Sponsor główny


Mazowsze
Image and video hosting by TinyPic
Wsparcie serwisu


Garwolalka


Furgonetka


HUTNIK Huta Czechy - Orzeł Łosice 30.03.2008r (niedziela) godzina 15.00.
HUTNIK Huta Czechy - Orzeł Łosice 30.03.2008r (niedziela) godzina 15.00. w ŁOSICACH.


W drugiej kolejce rundy wiosennej zawodnicy HUTNIKA będą podejmować "Orła" Łosice. Ze względu, że mecz rundy jesiennej odbył się w Hucie Czechy, gdzie podopieczni trenera Jacka Paśnika wygrali 5:1, a gospodarzem była drużyna Orła, tym razem nasi zawodnicy udadzą się do Łosic i to my będziemy jako gospodarz. Miejmy nadzieje, że piłkarze pozbierali się po porażce w Żelechowie i przywiozą ze sobą komplet 3 punktów.
scibor dnia marzec 27 2008 17:38:03 · 0 Komentarzy · 5784 Czytań · Drukuj

Sęp Żelechów - HUTNIK Huta Czechy 2:0 (1:0)
Sęp Żelechów - HUTNIK Huta Czechy 2:0 (1:0)


Skład:
Rękawek Paweł (br) - Sikora Jacek, Ściborowski Łukasz, Wilczek Wojciech, Zalewski Arkadiusz - Wasilka Kamil, Lusawa Michał (Teperek Radosław 78 min.), Kajtowski Jacek, Kowalski Łukasz (Ratter Paweł 65 min.) - Szeląg Artur (Prusiński Paweł 65min), Piętka Kamil.

Ławka rezerwowych:
Kot Damian, Głąbicki Bogdan.

Żółte kartki:
Wilczek Wojciech,
Lusawa Michał,
Wasilka Kamil,
Piętka Kamil,
Szęląg Artur.
scibor dnia marzec 21 2008 19:26:50 · 0 Komentarzy · 5839 Czytań · Drukuj

Sęp Żelechów - HUTNIK Huta Czechy 21.03.2008r (piątek) godzina 12.00.
Sęp Żelechów - HUTNIK Huta Czechy 21.03.2008r (piątek) godzina 12.00.


Na inauguracje rundy wiosennej piłkarze HUTNIKA Huta Czechy pojadą na mecz do Żelechowa, gdzie rywalem ich będzie miejscowy "Sęp". Mecz odbędzie się w wielki piątek 21.03.2008r o godzinie 12.00.
Miejmy nadzieje, że nasza drużyna weźmie rewanż za porażkę u siebie w rundzie jesiennej 0:1 i zdobędzie komplet punktów.
scibor dnia marzec 19 2008 06:57:58 · 0 Komentarzy · 5856 Czytań · Drukuj

HUTNIK Huta Czechy - Mazur II Karczew 2:3
W ostatnim springu przygotowań do rundy wiosennej, piłkarze HUTNIKA nie sprostali rezerwom czwartoligowego Mazura Karcze. Dwie bramki dla podopiecznych trenera Jacka Paśnika zdobył najlepszy strzelec rundy jesiennej i meczy sparingowych w naszej drużynie Jacek Kajtowski.

HUTNIK Huta Czechy - Mazur II Karczew 2:3


Bramki: Kajtowski 2
scibor dnia marzec 19 2008 06:52:20 · 0 Komentarzy · 5789 Czytań · Drukuj

HUTNIK Huta Czechy - Wilga Miastków 3:1 (1:0)
HUTNIK Huta Czechy - Wilga Miastków 3:1 (1:0)


Bramki:
Kajtowski,
Zalewski,
Wasilka.

Skład:
Rękawek Paweł (br) - Sikora Jacek, Ściborowski Łukasz, Teperek Radosław, Zalewski Arkadiusz (Kot Damian) - Ratter Paweł (Wasilka Kamil), Zalewski Zbigniew, Lusawa Michał, Kowalski Łukasz (Bąbel Paweł) - Kajtowski Jacek (Rękawek Mariusz), Piętka Kamil.


Wyniki rywali HUTNIKA z minionego weekendu


ŁKS Łochów - Podlasie Biała Podlaska 1:1
Orzeł Unin - Mazowsze Stężyca 3:1
MKS Małkinia - ULKS Ołdaki 8:2
Sęp Żelechów - Wisła Maciejowice
Tęcza Stanisławów - KS Wesoła 3:3
Podlasie Sokołów Podlaski - Victoria Kałuszyn 6:0
Wilga Garwolin (juniorzy) - Burza Pilawa 3:1
Wilga Garwolin - Mazovia Mińsk Mazowiecki 0:2
LKS Ostrówek - Czarni Węgrów 3:2
PKS Radośc - Orzeł Parysów 2:2
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Pogoń Zamienie 6:0
Krzna Trzebieszów - Naprzód Skórzec 2:4
scibor dnia marzec 08 2008 13:11:55 · 0 Komentarzy · 5839 Czytań · Drukuj

Mazowsze Miętne 90/91 - HUTNIK Huta Czechy 1:3 (1:0)
Mazowsze Miętne 90/91 - HUTNIK Huta Czechy 1:3 (1:0)


Bramki:
Sikora Jacek,
Kajtowski Jacek,
Piętka Kamil.

Skład:
Rękawek Paweł (br) - Sikora Jacek, Lusawa Michał, Teperek Radosław, Kot Damian - Ratter Paweł, Paśnik Jacek, Miazga Stanisław, Kowalski Łukasz - Kajtowski Jacek, Piętka Kamil.

Ponadto grali:
Kardyka Piotr, Głąbicki Bogdan, Rękawek Mariusz.
scibor dnia marzec 05 2008 20:02:26 · 0 Komentarzy · 5883 Czytań · Drukuj

Kolejne sparingi piłkarzy HUTNIKA
W swoich kolejnych grach kontrolnych przed rundą rewanżową, podopieczni Jacka Paśnika zagrają w tym tygodniu w środę 05.03.2008r. o godzinie 17.30. z juniorami z Miętnego, oraz w sobotę 08.03.2008r o godzinie 10.00. z drużyną Wilga Miastków. Obydwa spotkania zostaną rozegrane na sztucznej nawierzchni w Miętnym.
scibor dnia marzec 04 2008 10:07:51 · 0 Komentarzy · 5760 Czytań · Drukuj

Wisła Maciejowice - Hutnik Huta Czechy 0:2 (0:1)
Wisła Maciejowice - HUTNIK Huta Czechy 0:2 (0:1)


Skład:
Rękawek Paweł (br) - Sikora Jacek (Głąbicki Bogdan), Ściborowski Łukasz, Wilczek Wojciech, Zalewski Arkadiusz - Wasilka Kamil, Zalewski Zbigniew, Lusawa Michał, Kowalski Łukasz (Ratter Paweł) - Kajtowski Jacek, Piętka Kamil.

Bramki:
samobójcza,
Wasilka.

W weekend również grali rywale Hutnika, a o to wyniki:

ŁKS Łochów - Ostrovia Ostr. Maz. 0:0
Sęp Żelechów - MKS Ryki 0:0
Victoria Sulejówek - Mazovia Mińsk Mazowiecki 1:2
Bór Regut - Burza Pilawa 2:1
MKS Małkinia - Orz Goworowo 2:2
Zryw Sobolew - Jutrzenka Cegłów 3:0
Czarni Węgrów - Pogoń Siedlce 0:8
Naprzód Skórzec - Orzeł Unin 3:1
Podlasie Sokołów Podlaski - Mazovia Mińsk Mazowiecki 0:0
Orzeł Parysów - Dwiernicki Stoczek Łukowski 0:1
Promnik Łaskarzew - Victoria Kałuszyn 3:0
Polonez Mordy - Korona Olszyc 1:3
Jutrzenka Cegłów - Tygrys Huta Mińska przerwany w II połowie przy stanie 1:2
scibor dnia marzec 03 2008 12:35:18 · 0 Komentarzy · 5863 Czytań · Drukuj

Dolcan II Ząbki - Hutnik Huta Czechy 7:1 (5:1)
Dolcan II Ząbki - Hutnik Huta Czechy 7:1 (5:1)


Skład:
Rękawek Paweł (br) - Sikora Jacek (Kot Damian), Ściborowski Łukasz, Teperek Radosław, Zalewski Arkadiusz - Wasilka Kamil, Zalewski zbigniew, Testowany Zawodnik, Ratter Paweł (Głąbicki Bogdan), Kowalski Łukasz (Rękawek Mariusz), Kajtowski Jacek
Bramka:
Ratter.

Wyniki rywali HUTNIKA w meczach sparingowych:


Sobota 23.02.2008

Burza Pilawa - Jutrzenka Cegłów 2:2
Polonia II Warszawa - Mazovia Mińsk Mazowiecki 3:2

Niedziela 24.02.2008

Wektra Dziewule - Naprzód Skórzec 2:2
Wisła Maciejowice - Orzeł Unin
Korona HID Ostrołęka - MKS Małkinia 2:1
Sęp Żelechów - Dwernicki Stocz. Łuk. 2:2
Orzeł Parysów - Fenix Siennica 2:3
Miedzanka Miedzna - Czarni Węgrów 1:4
Tęcza Stanisławów - Bóbr Tłuszcz
Polonez Mordy - Victoria Kałuszyn 1:4
ŁKS Łochów - Korona Jadów 7:2
scibor dnia luty 25 2008 12:15:52 · 0 Komentarzy · 5812 Czytań · Drukuj

Dolcan II Ząbki - Hutnik Huta Czechy sobota 23.02.2008r godz. 12.00.
Dolcan II Ząbki - Hutnik Huta Czechy sobota 23.02.2008r godz. 12.00.


To już kolejny sparing jaki rozegrają nasi zawodnicy. Tym razem wybiorą się do podwarszawskich Ząbek gdzie będą podejmować II zespół Dolcana. Mecz odbędzie sie w południe na stadionie klubu z Ząbek.
scibor dnia luty 22 2008 14:46:38 · 0 Komentarzy · 5837 Czytań · Drukuj

Zryw Sobolew - HUTNIK Huta Czechy 5:1 (3:1)
Zryw Sobolew - HUTNIK Huta Czechy 5:1 (3:1)


Skład:
Rękawek Paweł (br) - Sikora Jacek (Głąbicki Bogdan), Ściborowski Łukasz, Teperek Radosław, Zalewski Arkadiusz - Wasilka Kamil, Wilczek Wojciech (Rękawek Mariusz), Kajtowski Jacek, Kowalski Łukasz (Kot Damian) - Testowany Zawodnik nr1 (Testowany Zawodnik nr3), Testowany Zawodnik nr2.
Bramka:
Kajtowski
scibor dnia luty 17 2008 10:58:47 · 0 Komentarzy · 5863 Czytań · Drukuj

Strona 128 z 133 << < 125 126 127 128 129 130 131 > >>
Do galerii
Gramy...
IV liga - 24.04.2021 16:00
Hutnik HC - Podlasie Sokołów Pdl.

U14 - zakończenie rundy
U10 - zakończenie rundy
U8 - zakończenie rundy
Tabela IV liga
1.Pilica Białobrzegi41
2.Mazovia Mińsk Mazowiecki37
3.Zamłynie Radom29
4.Mszczonowianka Mszczonów28
5.Tygrys Huta Mińska23
6.Podlasie Sokołów Podlaski23
7.Mazowsze Grójec23
8.Oskar Przysucha23
9.Wilga Garwolin22
10.KS Warka20
11.Hutnik Huta Czechy18
12.Pogoń II Siedlce17
13.Proch Pionki17
14.Radomiak II Radom12
Strzelcy IV liga
Sezon 20/21

Piotr Jarzyna 4
Przemysław Grudniak 3
Mateusz Rękawek 2
Rafał Macioszek 2
Kamil Sibilski 2
Sebastian Grzegorczyk 1
Kamil Szostak 1
Tabela U14
1.Sęp Żelechów36
2.Wicher Sadowne22
3.Watra Mrozy17
4.LKS Ostrówek16
5.Wektra Zbuczyn15
6.Hutnik Huta Czechy8
7.Dziewiątka Siedlce8
Strzelcy U14
Jesień '20
Marcin Rżysko 2
Bartek Michalczyk 1
Michał Kowalski 1
Kacper Barbarczyk 1
Tabela U10
1.Piątka Mińsk Maz.21
2.Szóstka I Mińsk Maz.18
3.Hutnik Huta Czechy12
4.UKS Promnik Gończyce6
5.Champions I Mińsk Maz.3
Strzelcy U10
Jesień '20

Marcel Paprocki 15
Ernest Skibiński 12
Krzysztof Domarecki 4
Michał Jałocha 3
Daniel Dąbrowski 2
Szymon Belkiewicz 2
Bartek Domarecki 1
Tabela U8
1.Szóstka I Mińsk Maz.31
2.Szóstka II Mińsk Maz.27
3.Sęp Żelechów7
4.Hutnik Huta Czechy5
Strzelcy U8
Jesień '20

Antek Ciesielski 2
Kuba Żołądek 1

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashiontrends.icu | frmode.eu