Serwis Kibiców z Huty Czechy
 
Nawigacja
Strona Główna
Szukaj

Informacje o klubie
Kadra LO
Stadion
Terminarz

Ultras HHC
Zgody
On tour 2006-2015
On tour 2016-2018
Flagi
Szale
Ciuchy
Vlepki
Gadżety
Graffiti

Wiosna 06
Jesień 06
Wiosna 07
Jesień 07
Wiosna 08
Jesień 08
Wiosna 09
Jesień 09
Wiosna 10
Jesień 10
Wiosna 11
Jesień 11
Wiosna 12
Jesień 12
Wiosna 13 (1)
Wiosna 13 (2)
Jesień 13
Wiosna 14
Jesień 14
Wiosna 15
Jesień 15
Wiosna 16
Jesień 16
Wiosna 17
Jesień 17 (1)
Jesień 17 (2)
Wiosna 18
Jesień 18

Galeria zdjęć
Filmy
Tapety
Księga gości
Forum

Kontakt
FB Kibolska Huta Czechy
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Button
Kibice HHC
Kibolska HC
Linki
























Sponsor główny


"Klub 2017"
Wsparcie serwisu


Kolejka 30 22 czerwca
Image Hosted by ImageShack.us

Tęcza Stanisławów 4-1 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 22 czerwca, 17:00

Victoria Kałuszyn 3-3 Tygrys Huta Mińska 22 czerwca, 17:00

ŁKS Łochów 1-2 Mazovia Mińsk Mazowiecki 22 czerwca, 17:00

Korona Olszyc 0-1 Naprzód Skórzec 22 czerwca, 17:00

Jutrzenka/Tęcza Cegłów 2-1 Orzeł Parysów 22 czerwca, 17:00

Hutnik Huta Czechy 2-4 Orzeł Unin 22 czerwca, 17:00

Czarni Węgrów 1-2 Sęp Żelechów 22 czerwca, 17:00

Burza Pilawa 0-3 Orzeł Łosice 22 czerwca, 17:00
NGA dnia czerwiec 20 2008 00:58:31 · 0 Komentarzy · 2175 Czytań · Drukuj

Orzeł Parysów 1-0 Hutnik Huta Czechy
Orzeł Parysów 1-0 Hutnik Huta Czechy (0-0)

Skład:
Kardyka Piotr (br) - Ściborowski Łukasz, Lusawa Michał, Prusiński Paweł, Zalewski Arkadiusz - Ratter Paweł (Bąbel Paweł - 60 min), Zalewski Zbigniew, Miazga Stanisław, Wasilka Kamil, - Kajtowski Jacek, Kowalski Łukasz.

Ławka rezerwowych:
Głąbicki Bogdan

Kibicowsko:

Z Huty 17 osób z czego 7 z ekipy (bez barw i dopingu).
Po pierwszej połowie zrywka na Hutę.
NGA dnia czerwiec 16 2008 14:44:59 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 2202 Czytań · Drukuj

Kolejka 29 14 czerwca
Image Hosted by ImageShack.us


Orzeł Łosice 3-3 Tęcza Stanisławów

Sęp Żelechów 5-1 Burza Pilawa

Orzeł Unin 1-3 Czarni Węgrów

Orzeł Parysów 1-0 Hutnik Huta Czechy

Naprzód Skórzec 2-3 Jutrzenka/Tęcza Cegłów

Mazovia Mińsk Mazowiecki 6-0 Korona Olszyc

Tygrys Huta Mińska 3-4 ŁKS Łochów

MKS Małkinia 2-0 Victoria Kałuszyn
NGA dnia czerwiec 16 2008 14:41:09 · 0 Komentarzy · 2136 Czytań · Drukuj

Hutnik Huta Czechy 2-4 Naprzód Skórzec
Hutnik Huta Czechy- Naprzód Skórzec 2-4 (2-3)

Bramki dla Hutnika zdobyli:
Image Hosted by ImageShack.usŁukasz Kowalski

Image Hosted by ImageShack.usKajtowski Jacek

Skład:
Rekawek Paweł (br) - Ściborowski Łukasz, Wilczek Wojciech, Teperek Radosław, Zalewski Arkadiusz - Ratter Paweł (Lusawa Michał), Zalewski Zbigniew (Sikora Jacek), Miazga Stanisław ( Babel Paweł) Wasilka Kamil - Kowalski Łukasz, Kajtowski Jacek

Ławka rezerwowych:
Kardyka Piotr, Głąbicki Bogdan

Kibicowsko:
Nie organizujemy się na ten mecz.Wywieszamy flagę...i to wszystko co można zaobserwować z elementów kibicowskich tego dnia w Hucie.Jest nas ok 20 starej ekipy,z której część,z różnych powodów nie udziela się już kibicowsko. Piwkujemy, gadamy... W drugiej połowie sporo bluzgów na sędziego.Poziom sędziowania tragiczny.
NGA dnia czerwiec 07 2008 19:30:30 · 0 Komentarzy · 2190 Czytań · Drukuj

Rozgrywki ligowe ozpn Siedlce
Image Hosted by ImageShack.us


Liga Okregowa

Tęcza Stanisławów

3-2

 

Victoria Kałuszyn

S,17

Mucha, Woliński, Dębski

ŁKS Łochów

2-1

 

MKS Małkinia

N,17

Stosio, Baranowski, Woliński

Korona Olszyc

0-0

 

Tygrys Huta Mińska

N,12 ( w Stoczku Łukowskim)

Borkowski G., Borkowski K., Bibik

Jutrzenka Cegłów

1-2

 

Mazovia Mińsk Maz.

N,18

Walecki, Maciołek, Gozdek

Hutnik Huta Czechy

2-4

 

Naprzód Skórzec

S,17

Kaim M., Kopczyński, Wolski

Czarni Węgrów

2-1

 

Orzeł Parysów

S,18

Skrzydlewski, Jastrzębski, Woliński

Burza Pilawa

1-2

 

Orzeł Unin

N,17

Jastrzębski P., Nasiłowski, Kopczyński

Orzeł Łosice

1-2

 

Sęp Żelechów

S,16

Krzyżanowski, Wadas Sz., Wojtczyk

A-KLASA

Wisła Maciejowice

0-3

 

Zorza Sterdyń

N,17

Branica, Gasek, Łada

Nojszewianka Nojszew

1-0

 

Błękitni Stoczek Węgrowski

N,17

Zadrożniak, Belka, Moreń

Wilga Miastków

5-3

 

Grodzisk Krzymosze

N,17

Protasiewicz, Łukasiuk, Skorupka

Wektra Dziewule

3-2

 

Jabłonianianka Jabłonna Lacka

N,17

Zychowicz, Gulijan, Kwaśniewski

LKS Ostrówek

3-1

 

Podlasie II Sokołów Podlaski

N,17

Wójcik, Foryś, Wadas Sz.

Tajfun Jartypory

1-0

 

Sokół Kołbiel

N,17 (w Miedznej)

Hołubiuk, Dobrowolski, Muszyński

Płomień Dębe Wielkie

4-1

 

Strzelec Chodów

N,17

Brzozowski, Prekurat, Sęktas

B-KLASA

LZS Starawieś

1-1

 

Jutrzenka II Cegłów

N,17

Piotrkowicz, Śluzek, Perła

Rywal Ruchna

5-5

 

Kosovia Kosów Lacki

N,14 (w Miedznej)

Muszyński, Dobrowolski, Hołubiuk

Polonez Mordy

3-0vo

 

Laskar Laski

N,17

Paprocki, Witkowski, ???

Pogoń Rzakta-Zamienie

2-0

 

Liwia Łochów

N,17

Krzyżanowski, Komoda, Stradczuk

Olimpia Latowicz

2-5

 

Naprzód II Skórzec

N,17

Nowak, Bibik, Borkowski G.

Pogoń Siedlce

0-3vo

Miedzanka Miedzna

 

 

Mazowsze Siedlce

 

 

Pauzuje.

 


kibic dnia czerwiec 06 2008 21:24:00 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 2185 Czytań · Drukuj

Mazovia Mińsk Mazowiecki - Hutnik Huta Czechy 5-1 (1-0)
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Hutnik Huta Czechy 5-1 (1-0)

Bramkę dla Hutnika zdobył:

Image Hosted by ImageShack.usKajtowski Jacek


Skład:
Rękawek Paweł (br) - Lusawa Michał, Wilczek Wojciech, Teperek Radosław, Zalewski Arkadiusz - Ratter Paweł (Prusiński Paweł), Zalewski Zbigniew, Miazga Stanisław, Wasilka Kamil - Kajtowski Jacek, Kowalski Łukasz (Głąbicki Bogdan ).

Ławka rezerwowych:
Kardyka Piotr


Kibicowsko:
Na meczu zjawiamy się w 11 osób z czego 5 z ekipy. Kiepska postawa naszych kolegów nie zachęca także nas do organizowania czegokolwiek (0 flag,0 dopingu).Mecz bez historii,kiepski wynik kopaczy,rozmowy przy piwie z Mazovią.

Dzięki dla Mazy za pomoc przy wejściu (część skasowana,ale kilku osobom dzięki zamieszaniu jakie zrobiliście udało się wejść za free).
________________
NGA dnia czerwiec 02 2008 11:23:47 · 0 Komentarzy · 2312 Czytań · Drukuj

Kolejka 27 31 maja-01 czerwca
Image Hosted by ImageShack.us

Sęp Żelechów 2-2 Tęcza Stanisławów

Orzeł Unin - Orzeł Łosice odwołany

Orzeł Parysów 7-1 Burza Pilawa

Naprzód Skórzec 1-2 Czarni Węgrów

Mazovia Mińsk Mazowiecki 5-1 Hutnik Huta Czechy

Tygrys Huta Mińska 0-1 Jutrzenka/Tęcza Cegłów

MKS Małkinia (Małkinia Górna) 2-3 Korona Olszyc

Victoria Kałuszyn 2-2 ŁKS Łochów

NGA dnia czerwiec 01 2008 20:07:33 · 0 Komentarzy · 2230 Czytań · Drukuj

HUTNIK Huta Czechy - Tygrys Huta Mińska 3:0 (1:0)
HUTNIK Huta Czechy - Tygrys Huta Mińska 3:0 (1:0)


Bramki:
Image Hosted by ImageShack.usRatter Paweł - 27 min (asysta Wasilka)
Wasilka Kamil - 63 min (asysta Kajtowski)

Image Hosted by ImageShack.usKajtowski Jacek - 86 min (z karnego)

Skład:

Rękawek Paweł (br) - Ściborowski Łukasz, Wilczek Wojciech, Teperek Radosław, Zalewski Arkadiusz - Ratter Paweł (Piętka Kamil - 46 min), Zalewski Zbigniew, Miazga Stanisław (Sikora Jacek - 70 min), Wasilka Kamil - Kajtowski Jacek, Kowalski Łukasz (Głąbicki Bogdan - 80 min).


Sędziowali:
Witkowski, Hołubiuk, Walecki
scibor dnia maj 25 2008 10:39:58 · 0 Komentarzy · 2668 Czytań · Drukuj

Kolejka 26 24-25 maja
Image Hosted by ImageShack.us


Tęcza Stanisławów 0-2 ŁKS Łochów

Korona Olszyc 3-0 Victoria Kałuszyn

Jutrzenka/Tęcza Cegłów 8-1 MKS Małkinia

Hutnik Huta Czechy 3-0 Tygrys Huta Mińska

Czarni Węgrów 2-0 Mazovia Mińsk Mazowiecki

Burza Pilawa 0-2 Naprzód Skórzec

Orzeł Łosice 1-1 Orzeł Parysów

Sęp Żelechów 0-0 Orzeł Unin
NGA dnia maj 22 2008 16:22:40 · 0 Komentarzy · 2204 Czytań · Drukuj

Kolejka 25 - 17-18 maja
Image Hosted by ImageShack.us

Orzeł Unin 4-2 Tęcza Stanisławów

Orzeł Parysów 1-1 Sęp Żelechów

Naprzód Skórzec 6-0 Orzeł Łosice

Mazovia Mińsk Mazowiecki 10-0 Burza Pilawa

Tygrys Huta Mińska 1-1 Czarni Węgrów

MKS Małkinia 3-4 Hutnik Huta Czechy

Victoria Kałuszyn 2-4 Jutrzenka/Tęcza Cegłów

ŁKS Łochów 3-2 Korona Olszyc
NGA dnia maj 19 2008 11:08:03 · 0 Komentarzy · 2271 Czytań · Drukuj

MKS Małkinia - HUTNIK Huta Czechy 3:4 (0:1)
MKS Małkinia - HUTNIK Huta Czechy 3:4 (0:1)


Bramki:
Image Hosted by ImageShack.usŁukasz Kowalski - 27 min (asysta Zalewski Z.), 86 min (asysta Głąbicki B.),

Image Hosted by ImageShack.usJacek Kajtowski- 54 min (karny), 67 min (asysta Kowalski).

Skład:
Rękawek Paweł (br) - Ściborowski Łukasz, Wilczek Wojciech, Teperek Radosław, Zalewski Arkadiusz - Ratter Paweł (Piętka Kamil - 46 min), Zalewski Zbigniew (Głąbicki Bogdan - 80 min), Miazga Stanisław (Prusiński Paweł - 65 min), Zalewski Łukasz (Bąbel Paweł - 77 min) - Kajtowski Jacek, Kowalski Łukasz.

Sędziowali:
Walecki, Hołubiuk, Zadrożniak

Kibicowsko:
polnigga napisał:

Do odległej o ok 130 km Małkini wybieramy się w 6 głów. Wywieszamy 1 flagę i zasiadamy na trybunie nieopodal kibiców gospodarzy. W trakcie I połowy dojeżdżają 2 osoby. W takiej liczbie pierwszą połowę 'przespaliśmy', natomiast w drugiej zaczyna padać deszcz...co zadziałało na nas pobudzająco i śpiewamy od czasu do czasu. Na meczu spokój,choć warto zaznaczyć,że oldboysowa ekipa MKS-u (weseli starsi panowie Wink ) również czasami dawała o sobie znać przyśpiewkami,bębnem i syreną. Po meczu dziękujemy sobie wzajemnie z naszymi kopaczami i wspólnie cieszymy się zwycięstwem przy stołach jednego z zajazdów niedaleko Łochowa. W Hucie meldujemy się na godzinę ok 21.30.

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

QuickPost Quickpost this image to Myspace, Digg, Facebook, and others!
scibor dnia maj 19 2008 07:24:54 · 0 Komentarzy · 2151 Czytań · Drukuj

Strona 111 z 118 << < 108 109 110 111 112 113 114 > >>
Do galerii
Gramy...
LO - runda zakończona

U12 - runda zakończona

U10- runda zakończona

U8 - runda zakończona
Tabela LO
1.Hutnik Huta Czechy44
2.Podlasie Sokołów Podlaski43
3.Naprzód Skórzec29
4.Fenix Siennica25
5.Wektra Zbuczyn24
6.Tygrys Huta Mińska21
7.Czarni Węgrów21
8.Mazovia II Mińsk Mazowiecki21
9.Płomień Dębe Wielkie21
10.Zryw Sobolew20
11.Jabłonianka Jabłonna Lacka17
12.Kolektyw Oleśnica17
13.Wilga Miastków15
14.Miedzanka Miedzna13
15.Tajfun Jartypory11
16.Victoria Kałuszyn9
Strzelcy LO
Sezon 18/19
Image and video hosting by TinyPic
Kamil Szostak 19
Sebastian Grzegorczyk 8
Jakub Kardyka 6
Bartłomiej Jedynak 4
Mateusz Rękawek 4
Przemysław Grudniak 3
Paweł Wilczek 3
Łukasz Ściborowski 2
Rafał Głąbicki 1
Filip Gawinek 1
Michał Macioszek 1
Bogdan Głąbicki 1
Arkadiusz wardak 1
Tabela U12
1.MOSiR Mińsk Maz.30
2.Sęp Żelechów24
3.Watra Mrozy15
4.Dąbrówka Mińsk Maz.13
5.Tygrys Huta Mińska (dz)9
6.Hutnik Huta Czechy6
7.Tęcza Stanisławów5
Strzelcy U12
Sezon 18/19
Winiarek Kacper 3
Zawadka Jakub 2
Grzeszczak Mateusz 1
Talar Jan 1
Zawadka Mateusz 1
Obal Patryk 1
Rżysko Marcin 1
Michalczyk Bartosz 1
Tabela U10
1.UKS Promnik Gończyce18
2.Dwie Jedynki I Mińsk Maz.18
3.Dąbrówka Mińsk Maz.15
4.APN Mińsk Maz6
5.Hutnik Huta Czechy0
Strzelcy U10
Sezon 18/19
Tabela U8
1.Hutnik Huta Czechy28
2.Champions Mińsk Maz.21
3.UKS Promnik Gończyce13
4.Dąbrówka Mińsk Maz.9
Strzelcy U8
Sezon 18/19
Image and video hosting by TinyPic
Krzysztof Domarecki 10
Marcel Paprocki 9
Bartłomiej Domarecki 4
Ernest Skibiński 2
Maciej Szczygłowski 1

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashiontrends.icu | frmode.eu