Serwis Kibiców z Huty Czechy
 
Nawigacja
Strona Główna
Szukaj

Informacje o klubie
Kadra LO
Stadion
Terminarz

Ultras HHC
Zgody
On tour 2006-2015
On tour 2016-2018
Flagi
Szale
Ciuchy
Vlepki
Graffiti

Wiosna 06
Jesień 06
Wiosna 07
Jesień 07
Wiosna 08
Jesień 08
Wiosna 09
Jesień 09
Wiosna 10
Jesień 10
Wiosna 11
Jesień 11
Wiosna 12
Jesień 12
Wiosna 13 (1)
Wiosna 13 (2)
Jesień 13
Wiosna 14
Jesień 14
Wiosna 15
Jesień 15
Wiosna 16
Jesień 16
Wiosna 17
Jesień 17 (1)
Jesień 17 (2)
Wiosna 18

Galeria zdjęć
Filmy
Tapety
Księga gości
Forum

Kontakt
FB Kibolska Huta Czechy
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Button
Kibice HHC
Kibolska HC
Linki
























Sponsor główny


"Klub 2017"
Wsparcie serwisu


HUTNIK Huta Czechy - Orzeł Łosice 30.03.2008r (niedziela) godzina 15.00.
HUTNIK Huta Czechy - Orzeł Łosice 30.03.2008r (niedziela) godzina 15.00. w ŁOSICACH.


W drugiej kolejce rundy wiosennej zawodnicy HUTNIKA będą podejmować "Orła" Łosice. Ze względu, że mecz rundy jesiennej odbył się w Hucie Czechy, gdzie podopieczni trenera Jacka Paśnika wygrali 5:1, a gospodarzem była drużyna Orła, tym razem nasi zawodnicy udadzą się do Łosic i to my będziemy jako gospodarz. Miejmy nadzieje, że piłkarze pozbierali się po porażce w Żelechowie i przywiozą ze sobą komplet 3 punktów.
scibor dnia marzec 27 2008 17:38:03 · 0 Komentarzy · 1747 Czytań · Drukuj

Sęp Żelechów - HUTNIK Huta Czechy 2:0 (1:0)
Sęp Żelechów - HUTNIK Huta Czechy 2:0 (1:0)


Skład:
Rękawek Paweł (br) - Sikora Jacek, Ściborowski Łukasz, Wilczek Wojciech, Zalewski Arkadiusz - Wasilka Kamil, Lusawa Michał (Teperek Radosław 78 min.), Kajtowski Jacek, Kowalski Łukasz (Ratter Paweł 65 min.) - Szeląg Artur (Prusiński Paweł 65min), Piętka Kamil.

Ławka rezerwowych:
Kot Damian, Głąbicki Bogdan.

Żółte kartki:
Wilczek Wojciech,
Lusawa Michał,
Wasilka Kamil,
Piętka Kamil,
Szęląg Artur.
scibor dnia marzec 21 2008 19:26:50 · 0 Komentarzy · 1772 Czytań · Drukuj

Sęp Żelechów - HUTNIK Huta Czechy 21.03.2008r (piątek) godzina 12.00.
Sęp Żelechów - HUTNIK Huta Czechy 21.03.2008r (piątek) godzina 12.00.


Na inauguracje rundy wiosennej piłkarze HUTNIKA Huta Czechy pojadą na mecz do Żelechowa, gdzie rywalem ich będzie miejscowy "Sęp". Mecz odbędzie się w wielki piątek 21.03.2008r o godzinie 12.00.
Miejmy nadzieje, że nasza drużyna weźmie rewanż za porażkę u siebie w rundzie jesiennej 0:1 i zdobędzie komplet punktów.
scibor dnia marzec 19 2008 06:57:58 · 0 Komentarzy · 1805 Czytań · Drukuj

HUTNIK Huta Czechy - Mazur II Karczew 2:3
W ostatnim springu przygotowań do rundy wiosennej, piłkarze HUTNIKA nie sprostali rezerwom czwartoligowego Mazura Karcze. Dwie bramki dla podopiecznych trenera Jacka Paśnika zdobył najlepszy strzelec rundy jesiennej i meczy sparingowych w naszej drużynie Jacek Kajtowski.

HUTNIK Huta Czechy - Mazur II Karczew 2:3


Bramki: Kajtowski 2
scibor dnia marzec 19 2008 06:52:20 · 0 Komentarzy · 1774 Czytań · Drukuj

HUTNIK Huta Czechy - Wilga Miastków 3:1 (1:0)
HUTNIK Huta Czechy - Wilga Miastków 3:1 (1:0)


Bramki:
Kajtowski,
Zalewski,
Wasilka.

Skład:
Rękawek Paweł (br) - Sikora Jacek, Ściborowski Łukasz, Teperek Radosław, Zalewski Arkadiusz (Kot Damian) - Ratter Paweł (Wasilka Kamil), Zalewski Zbigniew, Lusawa Michał, Kowalski Łukasz (Bąbel Paweł) - Kajtowski Jacek (Rękawek Mariusz), Piętka Kamil.


Wyniki rywali HUTNIKA z minionego weekendu


ŁKS Łochów - Podlasie Biała Podlaska 1:1
Orzeł Unin - Mazowsze Stężyca 3:1
MKS Małkinia - ULKS Ołdaki 8:2
Sęp Żelechów - Wisła Maciejowice
Tęcza Stanisławów - KS Wesoła 3:3
Podlasie Sokołów Podlaski - Victoria Kałuszyn 6:0
Wilga Garwolin (juniorzy) - Burza Pilawa 3:1
Wilga Garwolin - Mazovia Mińsk Mazowiecki 0:2
LKS Ostrówek - Czarni Węgrów 3:2
PKS Radośc - Orzeł Parysów 2:2
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Pogoń Zamienie 6:0
Krzna Trzebieszów - Naprzód Skórzec 2:4
scibor dnia marzec 08 2008 13:11:55 · 0 Komentarzy · 1828 Czytań · Drukuj

Mazowsze Miętne 90/91 - HUTNIK Huta Czechy 1:3 (1:0)
Mazowsze Miętne 90/91 - HUTNIK Huta Czechy 1:3 (1:0)


Bramki:
Sikora Jacek,
Kajtowski Jacek,
Piętka Kamil.

Skład:
Rękawek Paweł (br) - Sikora Jacek, Lusawa Michał, Teperek Radosław, Kot Damian - Ratter Paweł, Paśnik Jacek, Miazga Stanisław, Kowalski Łukasz - Kajtowski Jacek, Piętka Kamil.

Ponadto grali:
Kardyka Piotr, Głąbicki Bogdan, Rękawek Mariusz.
scibor dnia marzec 05 2008 20:02:26 · 0 Komentarzy · 1889 Czytań · Drukuj

Kolejne sparingi piłkarzy HUTNIKA
W swoich kolejnych grach kontrolnych przed rundą rewanżową, podopieczni Jacka Paśnika zagrają w tym tygodniu w środę 05.03.2008r. o godzinie 17.30. z juniorami z Miętnego, oraz w sobotę 08.03.2008r o godzinie 10.00. z drużyną Wilga Miastków. Obydwa spotkania zostaną rozegrane na sztucznej nawierzchni w Miętnym.
scibor dnia marzec 04 2008 10:07:51 · 0 Komentarzy · 1792 Czytań · Drukuj

Wisła Maciejowice - Hutnik Huta Czechy 0:2 (0:1)
Wisła Maciejowice - HUTNIK Huta Czechy 0:2 (0:1)


Skład:
Rękawek Paweł (br) - Sikora Jacek (Głąbicki Bogdan), Ściborowski Łukasz, Wilczek Wojciech, Zalewski Arkadiusz - Wasilka Kamil, Zalewski Zbigniew, Lusawa Michał, Kowalski Łukasz (Ratter Paweł) - Kajtowski Jacek, Piętka Kamil.

Bramki:
samobójcza,
Wasilka.

W weekend również grali rywale Hutnika, a o to wyniki:

ŁKS Łochów - Ostrovia Ostr. Maz. 0:0
Sęp Żelechów - MKS Ryki 0:0
Victoria Sulejówek - Mazovia Mińsk Mazowiecki 1:2
Bór Regut - Burza Pilawa 2:1
MKS Małkinia - Orz Goworowo 2:2
Zryw Sobolew - Jutrzenka Cegłów 3:0
Czarni Węgrów - Pogoń Siedlce 0:8
Naprzód Skórzec - Orzeł Unin 3:1
Podlasie Sokołów Podlaski - Mazovia Mińsk Mazowiecki 0:0
Orzeł Parysów - Dwiernicki Stoczek Łukowski 0:1
Promnik Łaskarzew - Victoria Kałuszyn 3:0
Polonez Mordy - Korona Olszyc 1:3
Jutrzenka Cegłów - Tygrys Huta Mińska przerwany w II połowie przy stanie 1:2
scibor dnia marzec 03 2008 12:35:18 · 0 Komentarzy · 1865 Czytań · Drukuj

Dolcan II Ząbki - Hutnik Huta Czechy 7:1 (5:1)
Dolcan II Ząbki - Hutnik Huta Czechy 7:1 (5:1)


Skład:
Rękawek Paweł (br) - Sikora Jacek (Kot Damian), Ściborowski Łukasz, Teperek Radosław, Zalewski Arkadiusz - Wasilka Kamil, Zalewski zbigniew, Testowany Zawodnik, Ratter Paweł (Głąbicki Bogdan), Kowalski Łukasz (Rękawek Mariusz), Kajtowski Jacek
Bramka:
Ratter.

Wyniki rywali HUTNIKA w meczach sparingowych:


Sobota 23.02.2008

Burza Pilawa - Jutrzenka Cegłów 2:2
Polonia II Warszawa - Mazovia Mińsk Mazowiecki 3:2

Niedziela 24.02.2008

Wektra Dziewule - Naprzód Skórzec 2:2
Wisła Maciejowice - Orzeł Unin
Korona HID Ostrołęka - MKS Małkinia 2:1
Sęp Żelechów - Dwernicki Stocz. Łuk. 2:2
Orzeł Parysów - Fenix Siennica 2:3
Miedzanka Miedzna - Czarni Węgrów 1:4
Tęcza Stanisławów - Bóbr Tłuszcz
Polonez Mordy - Victoria Kałuszyn 1:4
ŁKS Łochów - Korona Jadów 7:2
scibor dnia luty 25 2008 12:15:52 · 0 Komentarzy · 1812 Czytań · Drukuj

Dolcan II Ząbki - Hutnik Huta Czechy sobota 23.02.2008r godz. 12.00.
Dolcan II Ząbki - Hutnik Huta Czechy sobota 23.02.2008r godz. 12.00.


To już kolejny sparing jaki rozegrają nasi zawodnicy. Tym razem wybiorą się do podwarszawskich Ząbek gdzie będą podejmować II zespół Dolcana. Mecz odbędzie sie w południe na stadionie klubu z Ząbek.
scibor dnia luty 22 2008 14:46:38 · 0 Komentarzy · 1791 Czytań · Drukuj

Zryw Sobolew - HUTNIK Huta Czechy 5:1 (3:1)
Zryw Sobolew - HUTNIK Huta Czechy 5:1 (3:1)


Skład:
Rękawek Paweł (br) - Sikora Jacek (Głąbicki Bogdan), Ściborowski Łukasz, Teperek Radosław, Zalewski Arkadiusz - Wasilka Kamil, Wilczek Wojciech (Rękawek Mariusz), Kajtowski Jacek, Kowalski Łukasz (Kot Damian) - Testowany Zawodnik nr1 (Testowany Zawodnik nr3), Testowany Zawodnik nr2.
Bramka:
Kajtowski
scibor dnia luty 17 2008 10:58:47 · 0 Komentarzy · 1798 Czytań · Drukuj

Strona 111 z 116 << < 108 109 110 111 112 113 114 > >>
W obiektywie
Gramy...
LO - 22.09 godz. 15:00
HHC - Mazovia II Mińsk Maz.

U12 - 02.10 godz. 17:00
Watra Mrozy - HHC

U10- 22.09 godz. 12:00
HHC - Dwie Jedynki I MMZ

U8 - 29.09 godz. --:--
Turniej w Mińsku Maz.
Tabela LO
1.Hutnik Huta Czechy19
2.Naprzód Skórzec18
3.Podlasie Sokołów Podlaski18
4.Wektra Zbuczyn14
5.Zryw Sobolew11
6.Tygrys Huta Mińska10
7.Płomień Dębe Wielkie10
8.Victoria Kałuszyn9
9.Fenix Siennica8
10.Mazovia II Mińsk Mazowiecki7
11.Kolektyw Oleśnica7
12.Czarni Węgrów6
13.Wilga Miastków6
14.Jabłonianka Jabłonna Lacka4
15.Tajfun Jartypory4
16.Miedzanka Miedzna3
Strzelcy LO
Sezon 18/19
Image and video hosting by TinyPic
Kamil Szostak 11
Sebastian Grzegorczyk 4
Bartłomiej Jedynak 3
Przemysław Grudniak 2
Łukasz Ściborowski 2
Jakub Kardyka 2
Mateusz Rękawek 2
Rafał Głąbicki 1
Filip Gawinek 1
Michał Macioszek 1
Paweł Wilczek 1
Bogdan Głąbicki 1
Tabela U12
1.MOSiR Mińsk Maz.6
2.Watra Mrozy4
3.Tygrys Huta Mińska (dz)4
4.Dąbrówka Mińsk Maz.3
5.Sęp Żelechów3
6.Hutnik Huta Czechy0
7.Tęcza Stanisławów0
Strzelcy U12
Sezon 18/19
Grzeszczak Mateusz 1
Tabela U10
1.UKS Promnik Gończyce3
2.APN Mińsk Maz3
3.Dwie Jedynki I Mińsk Maz.0
4.Dąbrówka Mińsk Maz.0
5.Hutnik Huta Czechy0
Strzelcy U10
Sezon 18/19
Tabela U8
1.Champions Mińsk Maz.0
2.Dąbrówka Mińsk Maz.0
3.UKS Promnik Gończyce0
4.Hutnik Huta Czechy0
Strzelcy U8
Sezon 18/19
Image and video hosting by TinyPic
Krzysztof Domarecki 6
Marcel Paprocki 6
Bartłomiej Domarecki 2
Ernest Skibiński 2
Maciej Szczygłowski 1

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashiontrends.icu | frmode.eu