miszczu dnia wrzesień 17 2007 21:16:33 · 0 Komentarzy · 1391 Czytań · Drukuj

Hutnik Huta Czechy - Jutrzenka Cegłów 1:3 (1:0)
Kondej Dawid (br) - Ściborowski Łukasz, Wilczek Wojciech, Kardyka Jakub, Zalewski Arkadiusz - Sikora Jacek (Kierzkowski Paweł), Duchna Dariusz, Zalewski Zbigniew, Wasilka Kamil - Kajtowski Jacek, Kowalski Łukasz (Zalewski Łukasz).
Bramka: Wasilka Kamil
Żółte Kartki: Zalewski Zbigniew Zalewski Łukasz

Nas jakieś 20, może więcej, lipnej ekipy (małolaty). Śpiewamy 3 piosenki
i siadamy na dupach. Na początku drugiej połowy zwijamy flagi i każdy obrażony na każdego, w ciszy (oprócz pojedynczych bluzgów), oglądamy teatrzyk odstawiany przez trójkę debili (OZPN). Gości brak. Z nami w pierwszej połowie 5 osób z Mazovii. Pozdro.

Jebać OZPN :[:[:[
miszczu dnia wrzesień 12 2007 21:20:41 · 0 Komentarzy · 1515 Czytań · Drukuj

Hutnik Huta Czechy 5-0 Tęcza Stanisławów
Nas +/- 30 i 3 osoby z Wilgi z raczej kiepskim dopingiem.Większość 'zmęczona" powrotem z mojej przysięgi W trakcie meczu ostry melanz, odpalamy jedną racę, nieco saletry, strobole i rzucamy sporo konfetti i serpentyn. Wesoło, wynik idealny.

Wilczek Wojciech

Na drugi dzień spotylamy się od rana z Mazą i Amurem na naszym stadionie i w raz z Oldboyami Hutnika rozgrywamy mini turniej. Wszystko zakonczone "staropolską tradycją"

NGA dnia wrzesień 03 2007 18:15:39 · 0 Komentarzy · 1450 Czytań · Drukuj

Czarni Węgrów 2-1 Hutnik HC

Skład:
Kondej Dawid(br)- Teperek Radosław, Wilczek Wojciech, Zalewski Arkadiusz, Ściborowski Łukasz - Bąbel Paweł, Zalewski Łukasz (Dziedzic Piotr 46), Ratter Paweł (Głąbicki Bogdan 80), Lusawa Michał - Wasilka Kamil, Kowalski Łukasz.
Bramki:
Ściborowski Łukasz - 78 min
Teperek Radosław (2), Bąbel Paweł, Lusawa Michał
Czerwona Kartka:
Teperek Radosław - 29min. (za dwie żółte)

fanatic napisał:
Czarni Węgrów-HHC

Nas 15 chłopa i 4 panny. Melanż w drodze. Na stadion dojeżdzamy na jakieś 30 minut przed meczem. Przed meczem jeden z naszych przejmuje mikrofon spikera i mamy niezłe jajka. Na początek 1 poł. palimy 8 strobo. Doping może idzie nam dobrze, ale miejscowi i tak nas nie słysza, bo mamy konkretny wiatr od przodu. W przerwie dostrzegamy Tajfuna Jartypory, podbijamy do nich i prowadzimy rozmowę na temat wyjebanej szyby autobusu w Sokołowie (Victoria-Amur). Zostajemy uświadomieni, ze na tamtym meczu to oni tylko tak sobie pojechali i, że Victa ich zaprosiła, bo...są mocni :D. W drugiej połowie troszke słabszy doping, jednak ożywiamy się po strzeleniu bramki przez naszych. Przy wyjsciu ze stadionu znowu mamy sprzeczke z Tajfunem i kolejny raz mówia, że ,,z Victorią to my nie trzymomy'' 8) .Gospodarzy w młynie jakieś 50-60, sporo ultraski. Wracamy wesołym autobusem(śpiewy,picie spirytusu z żulami na jakimś postoju).Zajebisty wyjazd.

Free Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.us
foty z WF od Resera.
miszczu dnia sierpień 26 2007 23:08:50 · 0 Komentarzy · 1676 Czytań · Drukuj

HHC 5-2 Burza Pilawa
HHC-Burza Pilawa

Sobota godz.10.00.Masakra.Zbiera się nas ok.35 osób takiej sobie ekipy.Dobrze śpiewamy co kilka minut. Po pierwszym golu odpalamy race,a na początek drugiej pol. 7 strobo. Wieszamy jedną flage,plecak i z dziesięć bluz oraz koszulek :D . Na meczu sporo bluzgów na psiarnie i Pilawe. ,,Kibiców" gości w barwach brak,chyba,że wystawili samą chuliganke bez szalików :>
Jak dla mnie trzy mecze pod rząd u siebie to za dużo :)

skład:
Kardyka P-Ściborowski,Lusawa,Kardyka J Zalewski A-Wasilka(Ratter),Kierzkowski,Zalewski Z,Bąbel(Teperek)-Kowalski,Kajtowski(Głąbicki)

rozbudowa
Dnia 16 sierpnia rozpoczęła się rozbudowa budynku klubowego K.S HUTNIK. Przy udziale kilku osób - sympatyków , kibiców i zarządu, zostały ułożone bloczki fundamentowe pod rozbudowę klubu. 17 sierpnia od 7 rano zaczęto stawiać ściany. Firma „Arbol” w 8 godzin złożyła budynek, na który czekali i piłkarze, i ludzie interesujący się piłką nożną w naszej miejscowości. Wielkie podziękowania dla „Arbolu” za dobrą współprace, jej wkład w rozwój piłki nożnej w naszej miejscowości. Dzieło na wielu zrobiło wrażenie… Z resztą, zobaczcie sami …

skład:
Kardyka P-Ściborowski,Wilczek(Dziedzic),Kardyka J(Teperek)Zalewski A-Lusawa,Kierzkowski(Sikora),Zalewski Z,Bąbel(Wasilka)-Kowalski,Kajtowski

Nas niecałe 2 dychy z dobrym dopingiem co kilka minut i serpentynami.Popisy jednego z naszych piłkarzy zmuszają nas do głośnego BRAZYLIANA!!!:D .Wieszamy HUT(HC)NIK i plecak :> .Fajny klimat na tym meczu.
miszczu dnia sierpień 15 2007 22:47:58 · 0 Komentarzy · 1430 Czytań · Drukuj

Hunitk Huta Czechy 0-1 Sęp Żelechów
HHC-Sęp Żelechów

Nas 20-25(w tym 4 AW) ze średnim dopingiem.Bez oprawy,tylko z serpentynami i toną konffetii.Wieszamy HUT(HC)NIK i ok.30 min drugiej połowy HWDP.Podczas meczu pozdrawiamy naszego ziomka który ogląda świat zza krat i drugiego który otrzymał bilet na wycieczke do Jednostki Wojska Polskiego:-).Sporo psów.

Victoria -Mazovia

W 4 osoby idziemy/jedziemy z Mazovia na wycieczke do Kałuszyna. Tam jesteśmy przez jakieś 10 min, pokrzykując sobie co myślimy o OZPN,PZPN i wogóle tych derbach.Totalny spokój.Dzięki za gościne.

Amur-Tur

Ktoś tam podobno był.Mecz się nie odbył.

Jakichkolwiek fotków nie będzie,ponieważ deszcze skroił mi aparat zajebany
relacja Miśka

okiem kibica...

Po ostatnich sparingach w których Hutnik rozgromił Żelechowskiego Sępa strzelając mu 5 bramek, wszyscy kibice mieli tylko dobre nastroje przed sobotnim spotkaniem.
Mecz rozpoczął sie z lekkim opóźnieniem i raczej pasywną grą obu zespołów. Od początku można było zauważyć lekką przewagę Hutnika, która zwiększała sie z minuty na minute. Piłkarze z Huty nie schodzili z połowy Sępa do 28 minuty w której Zelechów przeprowadził klasyczną kontre oddając pierwszy (i ostatni) celny strzał na bramke... piłka w żółwim tempie wpadła do siatki Piotra Kardyki odbijając sie jeszcze od słupka. Bramkarz HHC nie miał przy tym strzale nic do powiedzenia. Ta bramka tylko bardziej zmotywowała piłkarzy trenera Paśnika którzy jeszcze bardziej zamknęli Sępa na własnej połowie, lecz nieskuteczność nie pozwoliła na strzelenie chociażby jednej bramki.

Hutnik Huta Czechy [0]-[1] Sęp Żelechów
28'- Marcin Sągol

Sparingi
Nowym trenerem Hutnika Huta Czechy został Jacek Paśnik. Sezon wcześniej trener pochodzący z Żelechowa trenował tamtejszego Sępa. Letnie sparingi Hutnik rozegra już pod wodzą w/w trenera. Dotychczasowe wyniki meczy sparingowych:

Hutnik Huta Czechy 2-4 Zryw Sobolew

Hutnik Huta Czechy 5-2 Sęp Żelechów

Promnik Łaskarzew 1-1 Hutnik Huta Czechy

Hutnik Huta Czechy 3-4 Orzeł Parysów

Hutnik Huta Czechy 2-3 Orzeł Unin

NGA dnia lipiec 25 2007 18:23:45 · 0 Komentarzy · 1435 Czytań · Drukuj