Serwis Kibiców z Huty Czechy
 
Nawigacja
Strona Główna
Szukaj

Informacje o klubie
Kadra
Stadion
Terminarz

Ultras HHC
Przyjaciele
On tour 2006-2015
On tour 2016-2020
Flagi
Graffiti
Szale
Ciuchy
Vlepki
Gadżety

Galeria zdjęć
Filmy
Tapety
Księga gości

Wiosna 06
Jesień 06
Wiosna 07
Jesień 07
Wiosna 08
Jesień 08
Wiosna 09
Jesień 09
Wiosna 10
Jesień 10
Wiosna 11
Jesień 11
Wiosna 12
Jesień 12
Wiosna 13 (1)
Wiosna 13 (2)
Jesień 13
Wiosna 14
Jesień 14
Wiosna 15
Jesień 15
Wiosna 16
Jesień 16
Wiosna 17
Jesień 17 (1)
Jesień 17 (2)
Wiosna 18
Jesień 18
Wiosna 19
Jesień 19
Wiosna 20
Jesień 20

Kontakt
FB Kibolska Huta Czechy
Kanał YT
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Button
Kibice HHC
Kibolska HC
Linki






















Regio Wyniki
Sponsor główny


Mazowsze
Image and video hosting by TinyPic
Wsparcie serwisu


Garwolalka


Furgonetka


Plan sparingowy - zima 2021
NGA dnia styczeń 28 2021 23:10:49 · 0 Komentarzy · 142 Czytań · Drukuj

XIII Patriotyczna Pielgrzymka Kibiców

Ze względu na obecną sytuację nie w Częstochowie, a w Kolegiacie Przemienienia Pańskiego w Garwolinie w dniu 09.01.2021 odbyła się XIII Pielgrzymka Kibiców, w której mamy przyjemność uczestniczyć.

W mszy brali udział kibice Legii z naszego powiatu oraz fantycy lokalnych klubów, a także zaproszeni goście z Dęblina, Radomia, Nasielska, Wyszkowa, Kołbieli i Nowego Miasta, których w tym miejscu serdecznie pozdrawiamy. Podczas mszy świętej ksiądz proboszcz Stanisław Szymuś poświęcił flagi i szaliki.
 
Chwala Wielkiej Polsce!
NGA dnia styczeń 25 2021 19:36:15 · 0 Komentarzy · 132 Czytań · Drukuj

Pomoc dla Róży

Kochani sprawa jest bardzo ważna!!!
Córeczka jednego z założycieli grupy UH '06 potrzebuje naszej pomocy. Róża cierpi na nieuleczalną chorobę, fenyloketonurie.

Zbliża się okres rozliczeniowy... Każdemu kto zechce pomóc Różyczce serdecznie dziękujemy!

Rodziców Róży zdecydowanej większości z Was nie trzeba przedstawiać. Oboje niejednokrotnie wspierali Hutnik i Legię na wyjazdowym szlaku.

To jest ten moment, w który możemy okazać swoją solidarność oraz wdzięczność za szacunek i oddanie do barw, z którymi wszyscy się identyfikujemy i które kochamy.

NGA dnia styczeń 05 2021 21:25:41 · 0 Komentarzy · 207 Czytań · Drukuj

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

Pragniemy złożyć najlepsze życzenia na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia. Przede wszystkim dużo zdrowia, rodzinnej atmosfery, odpoczynku od codziennych problemów i trosk. Mesy trafionych prezentów i mimo obecnej sytuacji dużo uśmiechu :)

W 2021 życzymy zarówno Wam jak i sobie powrotu na stadiony, trybuny i wyjazdowy szlak. Powrotu normalności, życia bez lęku i obostrzeń.

Kibolskich Świąt Bożego Narodzenia i Kibolskiego Nowego Roku od Fanatyków Hutnika HC!

NGA dnia grudzień 24 2020 19:24:23 · 0 Komentarzy · 212 Czytań · Drukuj

Blisko niespodzianki z Pilicą

Hutnik Huta Czechy - Pilica Białobrzegi 2:4 (2:2)

Bramki:

Grudniak Przemysław x2 (as. Żołądek Krzysztof, Rękawek Mateusz)

Skład:
Lis MaciejRękawek Mateusz, Jedynak Bartłomiej, Wilczek Wojciech, Żołądek Krzysztof - Macioszek Michał (Gawinek Filip), Głąbicki Rafał (Kowalski Łukasz) - Grzegorczyk Sebastian, Sibilski Kamil (Piętka Kamil), Jarzyna Piotr (Głąbicki Bogdan) - Grudniak Przemysław (Ściborowski Łukasz)Grudniak Przemysław (Ściborowski Łukasz)

Ławka rezerwowych:
Łuczak Marcin

Sędzia główny:
Trawiński Łukasz

Kibicowsko:
Zbieramy się w kilka osób z flagą i transparentem dla naszego byłego zawodnika "RADEK FIC JESTEŚMY Z TOBĄ". Z tego miejsca zachęcamy do dołączenia do grup Licytacje dla Radzia oraz BUDUJEMY DOM DLA KACPRA - LICYTACJE, gdzie od czasu do czasu wystawiane są między innymi kibolskie fanty. Można pomóc, a przy okazji zaopatrzyć się w fajny gadżet.

Fotorelację z FB HHC znajdziesz tutaj

NGA dnia listopad 17 2020 01:26:54 · 0 Komentarzy · 240 Czytań · Drukuj

Kolejka 15 - 14-15 listopada 2020

Image and video hosting by TinyPic

Radomiak II Radom 1-1 Oskar Przysucha 15 listopada, 11:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 3-1 Pogoń II Siedlce 14 listopada, 12:00
Wilga Garwolin 0-0 Mszczonowianka Mszczonów 14 listopada, 13:00
Mazowsze Grójec 1-2 KS Warka 14 listopada, 13:00
Hutnik Huta Czechy 2-4 Pilica Białobrzegi 14 listopada, 13:00
Podlasie Sokołów Podlaski 1-1 Proch Pionki 14 listopada, 13:00
Zamłynie Radom 2-1 Tygrys Huta Mińska 15 listopada, 13:00
NGA dnia listopad 13 2020 11:23:52 · 0 Komentarzy · 248 Czytań · Drukuj

Kolejka 14 - 7-8 listopada 2020

Image and video hosting by TinyPic

Pogoń II Siedlce 0-3 Tygrys Huta Mińska 8 listopada, 11:00
Proch Pionki 2-1 Zamłynie Radom 7 listopada, 13:00
Pilica Białobrzegi 6-0 Podlasie Sokołów Podlaski 7 listopada, 13:00
KS Warka odwołany Hutnik Huta Czechy 7 listopada, 13:00
Radomiak II Radom 1-3 Mazowsze Grójec 8 listopada, 11:00
Mszczonowianka Mszczonów odwołany Oskar Przysucha 7 listopada, 13:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 5-0 Wilga Garwolin 7 listopada, 13:00
NGA dnia listopad 06 2020 00:38:32 · 0 Komentarzy · 257 Czytań · Drukuj

Ostatnia kolejka bez punktów

Radomiak II Radom - Hutnik Huta Czechy 4:0 (2:0)

Skład:
Kardyka PiotrRękawek Mateusz, Kardyka Jakub, Wardak Arkadiusz, Grudniak Przemysław - Macioszek Michał (Zawadka Mateusz)Macioszek Rafał - Grzegorczyk Sebastian, Piętka Kamil (Gawinek Filip), Sibilski Kamil (Kowalski Łukasz),  - Jarzyna Piotr

Ławka rezerwowych:
Głąbicki Rafał, Mazek Bartosz, Łuczak Marcin, Wilczek Wojciech

Sędzia główny:
Płaskocińska Agnieszka

NGA dnia listopad 01 2020 20:36:51 · 0 Komentarzy · 263 Czytań · Drukuj

Kolejka 13 - 24-25 października 2020

Image and video hosting by TinyPic

Wilga Garwolin 1-2 Pogoń II Siedlce 24 października, 13:30
Mazovia Mińsk Mazowiecki 2-2 Oskar Przysucha 24 października, 13:00
Mszczonowianka Mszczonów 3-0 Mazowsze Grójec 24 października, 15:00
Radomiak II Radom 4-0 Hutnik Huta Czechy 25 października, 11:00
w Pionkach
KS Warka 1-4 Podlasie Sokołów Podlaski 24 października, 14:30
Pilica Białobrzegi 5-2 Zamłynie Radom 24 października, 14:30
Proch Pionki 2-1 Tygrys Huta Mińska 24 października, 13:00
NGA dnia październik 25 2020 22:30:06 · 0 Komentarzy · 255 Czytań · Drukuj

Porażka z Mszczonowianką

Hutnik Huta Czechy - Mszczonowianka Mszczonów 1:4 (0:2)

Bramka:

Grudniak Przemysław (as. Sibilski Kamil)

Skład:
Łuczak MarcinRękawek Mateusz (Zawadka Mateusz), Kardyka Jakub, Wardak Arkadiusz, Grudniak Przemysław - Macioszek Michał, Wilczek Wojciech - Grzegorczyk Sebastian, Piętka Kamil (Sibilski Kamil), Macioszek Rafał - Głąbicki Rafał (Kowalski Łukasz)

Ławka rezerwowych:
Gawinek Filip, Wardak Jakub, Mazek Bartosz, Ściborowski Łukasz

Sędzia główny:
Kupidura Łukasz

Fotorelację z FB HHC znajdziesz tutaj

NGA dnia październik 22 2020 23:23:18 · 0 Komentarzy · 254 Czytań · Drukuj

Kolejka 12 - 17-18 października 2020

Image and video hosting by TinyPic

Pogoń II Siedlce 1-4 Proch Pionki 18 października, 11:00
Tygrys Huta Mińska 1-3 Pilica Białobrzegi 17 października, 15:00
Zamłynie Radom 4-3 KS Warka 17 października, 13:30
Podlasie Sokołów Podlaski 1-1 Radomiak II Radom 17 października, 15:00
Hutnik Huta Czechy 1-4 Mszczonowianka Mszczonów 17 października, 12:30
Mazowsze Grójec 1-1 Mazovia Mińsk Mazowiecki 17 października, 15:00
Oskar Przysucha 5-1 Wilga Garwolin 17 października, 14:00
NGA dnia październik 14 2020 12:43:11 · 0 Komentarzy · 255 Czytań · Drukuj

Strona 2 z 133 < 1 2 3 4 5 > >>
Do galerii
Gramy...
IV liga - 24.04.2021 16:00
Hutnik HC - Podlasie Sokołów Pdl.

U14 - zakończenie rundy
U10 - zakończenie rundy
U8 - zakończenie rundy
Tabela IV liga
1.Pilica Białobrzegi41
2.Mazovia Mińsk Mazowiecki37
3.Zamłynie Radom29
4.Mszczonowianka Mszczonów28
5.Tygrys Huta Mińska23
6.Podlasie Sokołów Podlaski23
7.Mazowsze Grójec23
8.Oskar Przysucha23
9.Wilga Garwolin22
10.KS Warka20
11.Hutnik Huta Czechy18
12.Pogoń II Siedlce17
13.Proch Pionki17
14.Radomiak II Radom12
Strzelcy IV liga
Sezon 20/21

Piotr Jarzyna 4
Przemysław Grudniak 3
Mateusz Rękawek 2
Rafał Macioszek 2
Kamil Sibilski 2
Sebastian Grzegorczyk 1
Kamil Szostak 1
Tabela U14
1.Sęp Żelechów36
2.Wicher Sadowne22
3.Watra Mrozy17
4.LKS Ostrówek16
5.Wektra Zbuczyn15
6.Hutnik Huta Czechy8
7.Dziewiątka Siedlce8
Strzelcy U14
Jesień '20
Marcin Rżysko 2
Bartek Michalczyk 1
Michał Kowalski 1
Kacper Barbarczyk 1
Tabela U10
1.Piątka Mińsk Maz.21
2.Szóstka I Mińsk Maz.18
3.Hutnik Huta Czechy12
4.UKS Promnik Gończyce6
5.Champions I Mińsk Maz.3
Strzelcy U10
Jesień '20

Marcel Paprocki 15
Ernest Skibiński 12
Krzysztof Domarecki 4
Michał Jałocha 3
Daniel Dąbrowski 2
Szymon Belkiewicz 2
Bartek Domarecki 1
Tabela U8
1.Szóstka I Mińsk Maz.31
2.Szóstka II Mińsk Maz.27
3.Sęp Żelechów7
4.Hutnik Huta Czechy5
Strzelcy U8
Jesień '20

Antek Ciesielski 2
Kuba Żołądek 1

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashiontrends.icu | frmode.eu