Serwis Kibiców z Huty Czechy
 
Nawigacja
Strona Główna
Szukaj

Informacje o klubie
Kadra
Stadion
Terminarz

Ultras HHC
Przyjaciele
On tour 2006-2015
On tour 2016-2020
Flagi
Graffiti
Szale
Ciuchy
Vlepki
Gadżety

Galeria zdjęć
Filmy
Tapety
Księga gości

Wiosna 06
Jesień 06
Wiosna 07
Jesień 07
Wiosna 08
Jesień 08
Wiosna 09
Jesień 09
Wiosna 10
Jesień 10
Wiosna 11
Jesień 11
Wiosna 12
Jesień 12
Wiosna 13 (1)
Wiosna 13 (2)
Jesień 13
Wiosna 14
Jesień 14
Wiosna 15
Jesień 15
Wiosna 16
Jesień 16
Wiosna 17
Jesień 17 (1)
Jesień 17 (2)
Wiosna 18
Jesień 18
Wiosna 19
Jesień 19
Wiosna 20
Jesień 20

Kontakt
FB Kibolska Huta Czechy
Kanał YT
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Button
Kibice HHC
Kibolska HC
Linki






















Regio Wyniki
Sponsor główny


Mazowsze
Image and video hosting by TinyPic
Wsparcie serwisu


Garwolalka


Furgonetka


Plan sparingowy - zima 2020

Poniżej lista zaplanowanych na przerwę zimową sparingów:

25.01.2020 Józefovia Józefów 1-4 Hutnik Huta Czechy (Bramki: Piotr Szostak, Paweł Piętka, Rafał Macioszek, Przemek Grudniak)
01.02.2020 Okęcie Warszawa 5-2 Hutnik Huta Czechy (Bramki: Paweł Piętka, Paweł Wilczek)
08.02.2020 OKS Otwock 1-3 Hutnik Huta Czechy (Bramki: Paweł Wilczek, Rafał Macioszek, zawodnik testowany)
11.02.2020 Podlasie Sokołów Podlaski 3-4 Hutnik Huta Czechy (Bramki: Rafał Macioszek x2, Bartłomiej Jedynak, Kamil Sibilski)
15.02.2020 Hutnik Huta Czechy 5-2 Drukarz Warszawa - Juniorzy (Bramki: Michał Macioszek, Paweł Piętka, Paweł Wilczek, Łukasz Kowalski, Przemysław Grudniak)
22.02.2020 Pogoń II Siedlce 3-2 Hutnik Huta Czechy (Bramki: Kamil Sibilski x2)
29.02.2020 Hutnik Huta Czechy 2-3 Orlęta Łuków (Bramki: Mateusz Rękawek, Piotr Szostak)
07.03.2020 Hutnik Huta Czechy - Mazur II Karczew

NGA dnia luty 13 2020 01:03:05 · 0 Komentarzy · 1399 Czytań · Drukuj

Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Do galerii
Gramy...
IV liga - 24.04.2021 16:00
Hutnik HC - Podlasie Sokołów Pdl.

U14 - zakończenie rundy
U10 - zakończenie rundy
U8 - zakończenie rundy
Tabela IV liga
1.Pilica Białobrzegi41
2.Mazovia Mińsk Mazowiecki37
3.Zamłynie Radom29
4.Mszczonowianka Mszczonów28
5.Tygrys Huta Mińska23
6.Podlasie Sokołów Podlaski23
7.Mazowsze Grójec23
8.Oskar Przysucha23
9.Wilga Garwolin22
10.KS Warka20
11.Hutnik Huta Czechy18
12.Pogoń II Siedlce17
13.Proch Pionki17
14.Radomiak II Radom12
Strzelcy IV liga
Sezon 20/21

Piotr Jarzyna 4
Przemysław Grudniak 3
Mateusz Rękawek 2
Rafał Macioszek 2
Kamil Sibilski 2
Sebastian Grzegorczyk 1
Kamil Szostak 1
Tabela U14
1.Sęp Żelechów36
2.Wicher Sadowne22
3.Watra Mrozy17
4.LKS Ostrówek16
5.Wektra Zbuczyn15
6.Hutnik Huta Czechy8
7.Dziewiątka Siedlce8
Strzelcy U14
Jesień '20
Marcin Rżysko 2
Bartek Michalczyk 1
Michał Kowalski 1
Kacper Barbarczyk 1
Tabela U10
1.Piątka Mińsk Maz.21
2.Szóstka I Mińsk Maz.18
3.Hutnik Huta Czechy12
4.UKS Promnik Gończyce6
5.Champions I Mińsk Maz.3
Strzelcy U10
Jesień '20

Marcel Paprocki 15
Ernest Skibiński 12
Krzysztof Domarecki 4
Michał Jałocha 3
Daniel Dąbrowski 2
Szymon Belkiewicz 2
Bartek Domarecki 1
Tabela U8
1.Szóstka I Mińsk Maz.31
2.Szóstka II Mińsk Maz.27
3.Sęp Żelechów7
4.Hutnik Huta Czechy5
Strzelcy U8
Jesień '20

Antek Ciesielski 2
Kuba Żołądek 1

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashiontrends.icu | frmode.eu