Serwis Kibiców z Huty Czechy
 
Nawigacja
Strona Główna
Szukaj

Informacje o klubie
Kadra LO
Stadion
Terminarz

Ultras HHC
Zgody
On tour 2006-2015
On tour 2016-2018
Flagi
Szale
Ciuchy
Vlepki
Graffiti

Wiosna 06
Jesień 06
Wiosna 07
Jesień 07
Wiosna 08
Jesień 08
Wiosna 09
Jesień 09
Wiosna 10
Jesień 10
Wiosna 11
Jesień 11
Wiosna 12
Jesień 12
Wiosna 13 (1)
Wiosna 13 (2)
Jesień 13
Wiosna 14
Jesień 14
Wiosna 15
Jesień 15
Wiosna 16
Jesień 16
Wiosna 17
Jesień 17 (1)
Jesień 17 (2)
Wiosna 18
Jesień 18

Galeria zdjęć
Filmy
Tapety
Księga gości
Forum

Kontakt
FB Kibolska Huta Czechy
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Button
Kibice HHC
Kibolska HC
Linki
























Sponsor główny


"Klub 2017"
Wsparcie serwisu


Kolejka 10 - 6-7 października 2018

Image and video hosting by TinyPic

Hutnik Huta Czechy 3-2 Zryw Sobolew 6 października, 15:00
Wektra Zbuczyn 0-4 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 6 października, 12:00
w Oleśnicy
Płomień Dębe Wielkie 2-0 Kolektyw Oleśnica 7 października, 13:00
Tygrys Huta Mińska 2-0 Tajfun Jartypory 6 października, 15:30
Miedzanka Miedzna 2-5 Wilga Miastków Kościelny 6 października, 15:30
Fenix Siennica 2-2 Naprzód Skórzec 7 października, 12:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 2-2 Czarni Węgrów 7 października, 13:00
Victoria Kałuszyn 2-11 Podlasie Sokołów Podlaski 7 października, 14:00
NGA dnia październik 04 2018 10:02:57 · 0 Komentarzy · 341 Czytań · Drukuj

Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

W obiektywie
Gramy...
LO - 20.10 godz. 12:00
HHC - Wektra Zbuczyn

U12 - 27.10 godz. 11:00
Dąbrówka Mińsk Maz. - HHC

U10- 27.10 godz. 16:30
Dwie Jedynki I MMZ - HHC

U8 - runda zakończona
Awans do I ligi
Tabela LO
1.Hutnik Huta Czechy31
2.Podlasie Sokołów Podlaski30
3.Naprzód Skórzec26
4.Płomień Dębe Wielkie18
5.Wektra Zbuczyn17
6.Mazovia II Mińsk Mazowiecki14
7.Czarni Węgrów14
8.Kolektyw Oleśnica14
9.Tygrys Huta Mińska14
10.Zryw Sobolew14
11.Fenix Siennica13
12.Wilga Miastków12
13.Victoria Kałuszyn9
14.Jabłonianka Jabłonna Lacka8
15.Miedzanka Miedzna7
16.Tajfun Jartypory5
Strzelcy LO
Sezon 18/19
Image and video hosting by TinyPic
Kamil Szostak 13
Sebastian Grzegorczyk 8
Jakub Kardyka 4
Bartłomiej Jedynak 3
Przemysław Grudniak 3
Łukasz Ściborowski 2
Mateusz Rękawek 2
Rafał Głąbicki 1
Filip Gawinek 1
Michał Macioszek 1
Paweł Wilczek 1
Bogdan Głąbicki 1
Arkadiusz wardak 1
Tabela U12
1.MOSiR Mińsk Maz.24
2.Sęp Żelechów18
3.Watra Mrozy12
4.Dąbrówka Mińsk Maz.10
5.Tygrys Huta Mińska (dz)9
6.Hutnik Huta Czechy6
7.Tęcza Stanisławów5
Strzelcy U12
Sezon 18/19
Winiarek Kacper 3
Zawadka Jakub 2
Grzeszczak Mateusz 1
Talar Jan 1
Zawadka Mateusz 1
Obal Patryk 1
Rżysko Marcin 1
Michalczyk Bartosz 1
Tabela U10
1.UKS Promnik Gończyce15
2.Dwie Jedynki I Mińsk Maz.15
3.Dąbrówka Mińsk Maz.6
4.APN Mińsk Maz6
5.Hutnik Huta Czechy0
Strzelcy U10
Sezon 18/19
Tabela U8
1.Hutnik Huta Czechy25
2.Champions Mińsk Maz.21
3.UKS Promnik Gończyce13
4.Dąbrówka Mińsk Maz.9
Strzelcy U8
Sezon 18/19
Image and video hosting by TinyPic
Krzysztof Domarecki 10
Marcel Paprocki 9
Bartłomiej Domarecki 4
Ernest Skibiński 2
Maciej Szczygłowski 1

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashiontrends.icu | frmode.eu