Serwis Kibiców z Huty Czechy
 
Nawigacja
Strona Główna
Szukaj

Informacje o klubie
Kadra LO
Stadion
Terminarz

Ultras HHC
Zgody
On tour 2006-2015
On tour 2016-2018
Flagi
Szale
Ciuchy
Vlepki
Graffiti

Wiosna 06
Jesień 06
Wiosna 07
Jesień 07
Wiosna 08
Jesień 08
Wiosna 09
Jesień 09
Wiosna 10
Jesień 10
Wiosna 11
Jesień 11
Wiosna 12
Jesień 12
Wiosna 13 (1)
Wiosna 13 (2)
Jesień 13
Wiosna 14
Jesień 14
Wiosna 15
Jesień 15
Wiosna 16
Jesień 16
Wiosna 17
Jesień 17 (1)
Jesień 17 (2)
Wiosna 18

Galeria zdjęć
Filmy
Tapety
Księga gości
Forum

Kontakt
FB Kibolska Huta Czechy
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Button
Kibice HHC
Kibolska HC
Linki
























Sponsor główny


"Klub 2017"
Wsparcie serwisu


Tatry Cup 2018 - Turniej Żaków U8 w Zakopanem
Image and video hosting by TinyPic

Zawodnicy rocznika 2010-2011 w dniach 25-28 czerwca 2018 uczestniczyli w międzynarodowym turnieju Tatry Cup 2018 organizowanym przez Almar-Sport. W ciągu 4 dni piłkarze Hutnika rozegrali łącznie 11 spotkań, dwa zwyciężając dwa i dwa remisując. Wysoki poziom sportowy zawodów zmusił nas do 7-krotnego przełknięcia goryczy porażki. Bramki dla naszego zespołu zdobywali Krzysztof Domarecki (2) oraz Ernest Skibiński (1). Jako ciekawostkę można dodać, że najlepsze mecze nasi zawodnicy rozegrali z drużynami z podium. Bardzo zacięty mecz z UKS Orlik Prudnik (II miejsce w klasyfikacji końcowej) wygramy 1-0. Natomiast z litewską FM Fortuną Kowno, która zwyciężyła w całym turnieju po walce i ogromnym zaangażowaniu całej drużyny oraz kibiców przegrywamy 0-1. Punkty poza meczem z kolegami z Prudnika, młodzi piłkarze HHC zdobywają także w spotkaniach z GAS Grodków (0-0), LKS Będków (1-0) i w fazie finałowej z Czarnymi Węgrów (0-0). Poza zmaganiami na boisku chłopcy mieli możliwość zwiedzania Zakopanego, wyjścia w Tatry oraz skorzystania ze sponsorowanego przez organizatorów turnieju wejścia do term „Gorący Potok”. Oprócz pamiątkowego pucharu oraz medalów za udział w turnieju zawodnicy otrzymali także nowy komplet strojów firmy Joma. Na turnieju debiutuje flaga „Młody Hutnik” przygotowana przez rodziców sportowców z rocznika 2010-2011 oraz vlepki z tym samym motywem. Zakwaterowanie oraz pyszne wyżywienie zapewnili nam właściciele Pensjonatu Dawidek na Pardałówce, którym z tego miejsca serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy. Poniżej przedstawimy zestawienie wszystkich spotkań kategorii U8, klasyfikację końcową, oraz fotogalerię.

 

25 CZERWCA 2018 – I dzień turnieju

UKS PIEŃSK - GLASGOW EAGLES (2:5)

ORLIK PRUDNIK - CZARNI WĘGRÓW (1:0)

FM FORTUNA KOWNO - SŁOWIK OLKUSZ (0:0)

ASY ZAKOPANE - LKS BĘDKÓW (0:2)

GAS GRODKÓW - HUTNIK HUTA CZECHY (0:0)

CZARNI WĘGRÓW - FM FORTUNA KOWNO (0:1)

UKS PIEŃSK - ORLIK PRUDNIK (1:4)

GLASGOW EAGLES - HUTNIK HUTA CZECHY (3:0)

LKS BĘDKÓW - GAS GRODKÓW (0:2)

SŁOWIK OLKUSZ - ASY ZAKOPANE (1:0)

ORLIK PRUDNIK - GLASGOW EAGLES (3:0)

FM FORTUNA KOWNO - UKS PIEŃSK (3:1)

ASY ZAKOPANE - CZARNI WĘGRÓW(0:0)

GAS GRODKÓW - SŁOWIK OLKUSZ (0:0)

HUTNIK HUTA CZECHY - LKS BĘDKÓW (1:0)

 

26 CZERWCA 2018 – II dzień turnieju

GLASGOW EAGLES - LKS BĘDKÓW(0:0)

CZARNI WĘGRÓW - GAS GRODKÓW (0:1)

SŁOWIK OLKUSZ - HUTNIK HUTA CZECHY (1:0)

UKS PIEŃSK - ASY ZAKOPANE (4:1)

ORLIK PRUDNIK - FM FORTUNA KOWNO (0:0)

LKS BĘDKÓW - SŁOWIK OLKUSZ (2:0)

HUTNIK HUTA CZECHY - CZARNI WĘGRÓW (0:1)

GAS GRODKÓW - UKS PIEŃSK (0:6)

ASY ZAKOPANE - ORLIK PRUDNIK (0:2)

FM FORTUNA KOWNO - GLASGOW EAGLES (2:0)

CZARNI WĘGRÓW - LKS BĘDKÓW (1:0)

UKS PIEŃSK - HUTNIK HUTA CZECHY (6:1)

GLASGOW EAGLES - SŁOWIK OLKUSZ (0:1)

ORLIK PRUDNIK - GAS GRODKÓW (2:1)

FM FORTUNA KOWNO - ASY ZAKOPANE (2:0)

 

27 CZERWCA 2018 – III dzień turnieju

LKS BĘDKÓW - UKS PIEŃSK (1:0)

HUTNIK HUTA CZECHY - ORLIK PRUDNIK (1:0)

SŁOWIK OLKUSZ - CZARNI WĘGRÓW (1:0)

ASY ZAKOPANE - GLASGOW EAGLES (0:1)

GAS GRODKÓW - FM FORTUNA KOWNO (0:3)

GLASGOW EAGLES - CZARNI WĘGRÓW(3:0)

UKS PIEŃSK - SŁOWIK OLKUSZ (0:1)

ORLIK PRUDNIK - LKS BĘDKÓW (3:0)

FM FORTUNA KOWNO - HUTNIK HUTA CZECHY (1:0)

ASY ZAKOPANE - GAS GRODKÓW (1:0)

CZARNI WĘGRÓW - UKS PIEŃSK (1:4)

SŁOWIK OLKUSZ - ORLIK PRUDNIK (0:1)

LKS BĘDKÓW - FM FORTUNA KOWNO (0:2)

HUTNIK HUTA CZECHY - ASY ZAKOPANE (0:5)

GAS GRODKÓW - GLASGOW EAGLES (0:2)

 

TABELA KOŃCOWA

1. FM FORTUNA KOWNO 23 pkt. (14-1)

2. ORLIK PRUDNIK 22 pkt. (16-3)

3. SŁOWIK OLKUSZ 17 pkt. (5-3)

4. GLASGOW EAGLES 16 pkt. (14-8)

5. UKS PIEŃSK 12 pkt. (24-17)

6. LKS BĘDKÓW 10 pkt. (5-9)

7. GAS GRODKÓW 8 pkt. (5-13)

8. ASY ZAKOPANE 7 pkt. (7-12)

9. CZARNI WĘGRÓW 7 pkt. (3-11)

10. HUTNIK HUTA CZECHY 7 pkt. (3-17)

 

28 CZERWCA 2018 - PUCHAR GIEWONTU

(8) ASY ZAKOPANE - (10) HUTNIK HUTA CZECHY (1:0)

(9) CZARNI WĘGRÓW - (10) HUTNIK HUTA CZECHY (0:0)

(8) ASY ZAKOPANE - (9) CZARNI WĘGRÓW (0:0)

 

TABELA PUCHAR GIEWONTU

1. ASY ZAKOPANE 4 pkt. (1-0)

2. CZARNI WĘGRÓW  2 pkt. (0-0)

3. HUTNIK HUTA CZECHY 1 pkt. (0-1)

 

28 CZERWCA 2018 - PUCHAR KASPROWEGO 

(5) UKS PIEŃSK - (7) GAS GRODKÓW (3:0)

(6) LKS BĘDKÓW - (7) GAS GRODKÓW (1:2)

(5) UKS PIEŃSK - (6) LKS BĘDKÓW (1:1)

 

TABELA PUCHAR KASPROWEGO

1. UKS PIEŃSK 4 pkt. (4-1)

2. GAS GRODKÓW 3 pkt. (2:4)

3. LKS BĘDKÓW 1 pkt. (2:2)

 

FAZA FINAŁOWA

½ FINAŁU

(1) FM FORTUNA KOWNO - (4) GLASGOW EAGLES (0:0 k.2:1)

(2) ORLIK PRUDNIK- (3) SŁOWIK OLKUSZ (1:0)

 

MECZ O 3 MIEJSCE

GLASGOW EAGLES - SŁOWIK OLKUSZ (3:0)

 

FINAŁ

FM FORTUNA KOWNO - ORLIK PRUDNIK (1:0)

 

WYRÓŻNIENIA:

BARTEK NOWAK-JURCZYK - SŁOWIK OLKUSZ 

TYMOTEUSZ KUCIK - ORLIK PRUDNIK 

ANTONI BIAŁKOWSKI - GLESGOW EAGLES 

MVP - AIDAS CIEGES - FM FORTUNA KOWNO

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
I. FM Fortuna Kowno
II. UKS Orlik Prudnik
III. Glasgow Eagles FC 2012
IV. OKS Słowik Olkusz
V. UKS Pieńsk
VI. GAS Grodków
VII. LKS Będków
VIII. ZKP Asy Zakopane
IX. MKS Czarni Węgrów
X. KS Hutnik Huta Czechy

 

Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic
NGA dnia lipiec 06 2018 05:20:34 · 0 Komentarzy · 997 Czytań · Drukuj

Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

W obiektywie
Gramy...
LO - 22.09 godz. 15:00
HHC - Mazovia II Mińsk Maz.

U12 - 02.10 godz. 17:00
Watra Mrozy - HHC

U10- 22.09 godz. 12:00
HHC - Dwie Jedynki I MMZ

U8 - 29.09 godz. --:--
Turniej w Mińsku Maz.
Tabela LO
1.Hutnik Huta Czechy19
2.Naprzód Skórzec18
3.Podlasie Sokołów Podlaski18
4.Wektra Zbuczyn14
5.Zryw Sobolew11
6.Tygrys Huta Mińska10
7.Płomień Dębe Wielkie10
8.Victoria Kałuszyn9
9.Fenix Siennica8
10.Mazovia II Mińsk Mazowiecki7
11.Kolektyw Oleśnica7
12.Czarni Węgrów6
13.Wilga Miastków6
14.Jabłonianka Jabłonna Lacka4
15.Tajfun Jartypory4
16.Miedzanka Miedzna3
Strzelcy LO
Sezon 18/19
Image and video hosting by TinyPic
Kamil Szostak 11
Sebastian Grzegorczyk 4
Bartłomiej Jedynak 3
Przemysław Grudniak 2
Łukasz Ściborowski 2
Jakub Kardyka 2
Mateusz Rękawek 2
Rafał Głąbicki 1
Filip Gawinek 1
Michał Macioszek 1
Paweł Wilczek 1
Bogdan Głąbicki 1
Tabela U12
1.MOSiR Mińsk Maz.6
2.Watra Mrozy4
3.Tygrys Huta Mińska (dz)4
4.Dąbrówka Mińsk Maz.3
5.Sęp Żelechów3
6.Hutnik Huta Czechy0
7.Tęcza Stanisławów0
Strzelcy U12
Sezon 18/19
Grzeszczak Mateusz 1
Tabela U10
1.UKS Promnik Gończyce3
2.APN Mińsk Maz3
3.Dwie Jedynki I Mińsk Maz.0
4.Dąbrówka Mińsk Maz.0
5.Hutnik Huta Czechy0
Strzelcy U10
Sezon 18/19
Tabela U8
1.Champions Mińsk Maz.0
2.Dąbrówka Mińsk Maz.0
3.UKS Promnik Gończyce0
4.Hutnik Huta Czechy0
Strzelcy U8
Sezon 18/19
Image and video hosting by TinyPic
Krzysztof Domarecki 6
Marcel Paprocki 6
Bartłomiej Domarecki 2
Ernest Skibiński 2
Maciej Szczygłowski 1

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashiontrends.icu | frmode.eu