Serwis Kibiców z Huty Czechy
 
Nawigacja
Strona Główna
Szukaj

Informacje o klubie
Kadra LO
Stadion
Terminarz

Ultras HHC
Zgody
On tour 2006-2015
On tour 2016-2018
Flagi
Szale
Ciuchy
Vlepki
Gadżety
Graffiti

Wiosna 06
Jesień 06
Wiosna 07
Jesień 07
Wiosna 08
Jesień 08
Wiosna 09
Jesień 09
Wiosna 10
Jesień 10
Wiosna 11
Jesień 11
Wiosna 12
Jesień 12
Wiosna 13 (1)
Wiosna 13 (2)
Jesień 13
Wiosna 14
Jesień 14
Wiosna 15
Jesień 15
Wiosna 16
Jesień 16
Wiosna 17
Jesień 17 (1)
Jesień 17 (2)
Wiosna 18
Jesień 18

Galeria zdjęć
Filmy
Tapety
Księga gości
Forum

Kontakt
FB Kibolska Huta Czechy
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Button
Kibice HHC
Kibolska HC
Linki
























Sponsor główny


"Klub 2017"
Wsparcie serwisu


Adasie ponad Podlasie

Hutnik Huta Czechy - Podlasie Sokołów Podlaski 6:1 (3:0)

Bramki:
Szostak Kamil x3 (as. Grzegorczyk Sebastian x1, as. Piętka Kamil x1)
Piętka Kamil x2 (as. Szostak Kamil, as. Grzegorczyk Sebastian)
Kardyka Jakub (as. Rękawek Mateusz)

Skład:
Kardyka Piotr - Wardak Arkadiusz, Kardyka Jakub, Bartłomiej Jedynak (Zawadka Mateusz), Rękawek Mateusz - Macioszek Michał (Wilczek Wojciech), Głąbicki Rafał (Zawadka Tomasz) - Sibilski Kamil, Piętka Kamil, Grzegorczyk Sebastian - Szostak Kamil

Ławka Rezerwowych:
Wilczek Wojciech, Zawadka Mateusz, Zawadka Tomasz

NGA dnia listopad 13 2017 05:03:31 · 0 Komentarzy · 1207 Czytań · Drukuj

Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Do galerii
Gramy...
LO - 17.11 godz. 13:00
HHC - Tygrys Huta Mińska

U12 - runda zakończona

U10- runda zakończona

U8 - runda zakończona
Awans do I ligi
Tabela LO
1.Hutnik Huta Czechy41
2.Podlasie Sokołów Podlaski40
3.Naprzód Skórzec29
4.Fenix Siennica25
5.Wektra Zbuczyn24
6.Czarni Węgrów21
7.Tygrys Huta Mińska21
8.Płomień Dębe Wielkie21
9.Zryw Sobolew20
10.Mazovia II Mińsk Mazowiecki18
11.Jabłonianka Jabłonna Lacka17
12.Kolektyw Oleśnica17
13.Wilga Miastków15
14.Miedzanka Miedzna13
15.Victoria Kałuszyn9
16.Tajfun Jartypory8
Strzelcy LO
Sezon 18/19
Image and video hosting by TinyPic
Kamil Szostak 19
Sebastian Grzegorczyk 8
Jakub Kardyka 5
Bartłomiej Jedynak 4
Mateusz Rękawek 4
Przemysław Grudniak 3
Paweł Wilczek 3
Łukasz Ściborowski 2
Rafał Głąbicki 1
Filip Gawinek 1
Michał Macioszek 1
Bogdan Głąbicki 1
Arkadiusz wardak 1
Tabela U12
1.MOSiR Mińsk Maz.30
2.Sęp Żelechów24
3.Watra Mrozy15
4.Dąbrówka Mińsk Maz.13
5.Tygrys Huta Mińska (dz)9
6.Hutnik Huta Czechy6
7.Tęcza Stanisławów5
Strzelcy U12
Sezon 18/19
Winiarek Kacper 3
Zawadka Jakub 2
Grzeszczak Mateusz 1
Talar Jan 1
Zawadka Mateusz 1
Obal Patryk 1
Rżysko Marcin 1
Michalczyk Bartosz 1
Tabela U10
1.UKS Promnik Gończyce18
2.Dwie Jedynki I Mińsk Maz.18
3.Dąbrówka Mińsk Maz.15
4.APN Mińsk Maz6
5.Hutnik Huta Czechy0
Strzelcy U10
Sezon 18/19
Tabela U8
1.Hutnik Huta Czechy25
2.Champions Mińsk Maz.21
3.UKS Promnik Gończyce13
4.Dąbrówka Mińsk Maz.9
Strzelcy U8
Sezon 18/19
Image and video hosting by TinyPic
Krzysztof Domarecki 10
Marcel Paprocki 9
Bartłomiej Domarecki 4
Ernest Skibiński 2
Maciej Szczygłowski 1

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashiontrends.icu | frmode.eu