Serwis Kibiców z Huty Czechy
 
Nawigacja
Strona Główna
Szukaj

Informacje o klubie
Kadra LO
Stadion
Terminarz

Ultras HHC
Zgody
On tour 2006-2016
On tour 2017-2018
Flagi
Szale
Ciuchy
Vlepki
Graffiti

Wiosna 06
Jesień 06
Wiosna 07
Jesień 07
Wiosna 08
Jesień 08
Wiosna 09
Jesień 09
Wiosna 10
Jesień 10
Wiosna 11
Jesień 11
Wiosna 12
Jesień 12
Wiosna 13 (1)
Wiosna 13 (2)
Jesień 13
Wiosna 14
Jesień 14
Wiosna 15
Jesień 15
Wiosna 16
Jesień 16
Wiosna 17
Jesień 17 (1)
Jesień 17 (2)
Wiosna 18

Galeria zdjęć
Filmy
Tapety
Księga gości
Forum

Kontakt
FB Kibolska Huta Czechy
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Button
Kibice HHC
Kibolska HC
Linki
























Sponsor główny


"Klub 2017"
Wsparcie serwisu


Kolejka 14 - 4-5 listopada 2017

Kolektyw Oleśnica 2-3 Sęp Żelechów 5 listopada, 13:30
Watra Mrozy 0-0 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 3 listopada, 19:30
w Mińsku Mazowieckim; Watra gospodarzem
Fenix Siennica 2-0 Wilga Miastków Kościelny 5 listopada, 13:00
Podlasie Sokołów Podlaski 2-1 Tajfun Jartypory 4 listopada, 17:30
w Siedlcach; na bocznym boisku stadionu ROSRRiT
Orzeł Unin 6-0 Wektra Zbuczyn 5 listopada, 15:00
w Otwocku
Jabłonianka Jabłonna Lacka 4-1 Zryw Sobolew 5 listopada, 13:00
Hutnik Huta Czechy 1-3 Victoria Kałuszyn 4 listopada, 13:00
Czarni Węgrów 3-3 Płomień Dębe Wielkie 5 listopada, 13:30
NGA dnia listopad 03 2017 18:42:58 · 0 Komentarzy · 354 Czytań · Drukuj

Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

W obiektywie
Gramy...
LO - 27.05.2018 15:00
Sęp Żelechów - Hutnik HC.

U12 - 26.05.2018 10:00
Tęcza Stanisławów - Hutnik HC

U10 - 26.05.2018 10:00
Hutnik HC - Dąbrówka Mińsk M.

U8 - 02.06.2018
Turniej w Mińsku Mazowieckim

DZ - 26.05.2018
Tygrys Huta Mińska - Hutnik HC
Tabela LO
1.Orzeł Unin52
2.Hutnik Huta Czechy48
3.Mazovia II Mińsk Mazowiecki46
4.Płomień Dębe Wielkie46
5.Podlasie Sokołów Podlaski45
6.Czarni Węgrów45
7.Fenix Siennica44
8.Jabłonianka Jabłonna Lacka36
9.Victoria Kałuszyn36
10.Zryw Sobolew33
11.Tajfun Jartypory31
12.Wektra Zbuczyn25
13.Wilga Miastków23
14.Watra Mrozy22
15.Kolektyw Oleśnica19
16.Sęp Żelechów16
Strzelcy LO
Sezon 17/18

Kamil Szostak 21
Piotr Szostak 10
Sebastian Grzegorczyk 8
Bartłomiej Jedynak 5
Kamil Sibilski 5
Marcin Jedynak 4
Kamil Piętka 3
Rafał Głąbicki 3
Filip Gawinek 2
Jakub Kardyka 2
Łukasz Kowalski 2
Piotr Kardyka 1
Tabela U12
1.Sęp Żelechów15
2.Dąbrówka Mińsk Maz.7
3.Tęcza Stanisławów6
4.Hutnik Huta Czechy1
Strzelcy U12
Wiosna '18
Image and video hosting by TinyPic
Maciej Jałocha 1
Bartosz Michalczyk 1
Daniel Przybysz 1
Kacper Winiarek 1
Tabela U10
1.AP Sokołów Podlaski15
2.SEMP Pogoń Siedlce13
3.Dwie Jedynki Mińsk Maz.12
4.Dąbrówka Mińsk Maz.7
5.Hutnik Huta Czechy3
6.Jutrzenka Cegłów0
Strzelcy U10
Wiosna '18
Image and video hosting by TinyPic
Maciej Jałocha 8
Jan Talar 7
Piotr Grzeszczak 1
Marcel Barcikowski 1
Bartłomiej Kowalczyk 1
Tabela U8
1.Szóstka II Mińsk Maz.0
2.Piątka Mińsk Maz.0
3.Hutnik Huta Czechy0
4.Sęp Żelechów0
Strzelcy U8
Wiosna '18
Image and video hosting by TinyPic
Maciej Szczygłowski 3
Paprocki Marcel 2
Skibiński Ernest 1
Tabela DZ
1.Mewa Mińsk Mazowiecki12
2.Wicher Sadowne12
3.Naprzód Skórzec11
4.Hutnik Huta Czechy (dz)7
5.Jabłonianka Jabłonna Lacka4
6.Tygrys Huta Mińska (dz)3
Strzelcy DZ
Wiosna '18
Image and video hosting by TinyPic
Karolina Matysek 3
Gabriela Kowalczyk 2
Patrycja Grzeszczak 1

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | atakujeokazje.pl | frmode.eu