Serwis Kibiców z Huty Czechy
 
Nawigacja
Strona Główna
Szukaj

Informacje o klubie
Kadra LO
Stadion
Sponsorzy
Terminarz

Ultras HHC
Zgody
On tour
Flagi
Szale
Ciuchy
Vlepki

Wiosna 06
Jesień 06
Wiosna 07
Jesień 07
Wiosna 08
Jesień 08
Wiosna 09
Jesień 09
Wiosna 10
Jesień 10
Wiosna 11
Jesień 11
Wiosna 12
Jesień 12
Wiosna 13 (1)
Wiosna 13 (2)
Jesień 13
Wiosna 14
Jesień 14
Wiosna 15
Jesień 15
Wiosna 16
Jesień 16
Wiosna 17
Jesień 17 (1)
Jesień 17 (2)

Filmy
Tapety
Księga gości
Forum

Kontakt
FB Kibolska Huta Czechy
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Button
Kibice HHC
Linki






















Kibolska HC
Sponsor główny


Wsparcie serwisu


Kolejka 8 - 23-24 września 2017

Kolektyw Oleśnica 0-2 Hutnik Huta Czechy 24 września, 16:00
Wilga Miastków Kościelny 2-1 Tajfun Jartypory 24 września, 16:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 0-1 Wektra Zbuczyn 24 września, 11:00
Sęp Żelechów 1-4 Zryw Sobolew 23 września, 16:00
Watra Mrozy 3-2 Czarni Węgrów 23 września, 16:00
Fenix Siennica 2-0 Płomień Dębe Wielkie 24 września, 15:00
Victoria Kałuszyn 1-2 Jabłonianka Jabłonna Lacka 23 września, 11:00
Podlasie Sokołów Podlaski 0-0 Orzeł Unin 23 września, 15:00
NGA dnia wrzesień 19 2017 16:24:39 · 0 Komentarzy · 80 Czytań · Drukuj

Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Gramy...
LO - zakończenie rundy

U12 - zakończenie rundy

U10 - zakończenie rundy

U8 - zakończenie rundy
Tabela LO
1.Mazovia II Mińsk Mazowiecki30
2.Fenix Siennica29
3.Płomień Dębe Wielkie29
4.Hutnik Huta Czechy28
5.Orzeł Unin27
6.Czarni Węgrów27
7.Jabłonianka Jabłonna Lacki25
8.Tajfun Jartypory23
9.Victoria Kałuszyn22
10.Zryw Sobolew19
11.Podlasie Sokołów Podlaski18
12.Wektra Zbuczyn13
13.Wilga Miastków13
14.Kolektyw Oleśnica12
15.Sęp Żelechów11
16.Watra Mrozy7
Strzelcy LO
Sezon 17/18

Kamil Szostak 12
Piotr Szostak 8
Sebastian Grzegorczyk 6
Marcin Jedynak 4
Bartłomiej Jedynak 5
Kamil Piętka 3
Rafał Głąbicki 2
Filip Gawinek 2
Kamil Sybilski 2
Jakub Kardyka 2
Łukasz Kowalski 1
Piotr Kardyka 1
Tabela U12
1.UKS Promnik Gończyce28
2.Dwie Jedynki I Mińsk Mazowiecki20
3.MKP Pogoń III Siedlce18
4.Sęp Żelechów13
5.Hutnik Huta Czechy6
6.Wilga Miastków Kościelny0
Strzelcy U12
Sezon 17/18
Marcin Rżysko 3
Mateusz Zawadka 2
Daniel Przybysz 1
Szymon Bracikowski 1
Tabela U10
1.Hutnik Huta Czechy20
2.UKS Promnik Gończyce19
3.Wilga Miastków Kościelny11
4.Sęp Żelechów4
5.Olimpia Latowicz3
Strzelcy U10
Sezon 17/18
Image and video hosting by TinyPic
Jan Talar 21
Piotr Grzeszczak 9
Aleks Kowalczyk 3
Maciej Jałocha 3
Maciej Kwiatkowski 2
Marcel Barcikowski 2
Bartosz Paprocki 2
Michał Luśnia 1
Krzysztof Łodziński 1
Tabela U8
1.Piątka Mińsk Mazowiecki36
2.Naprzód Skórzec20
3.Hutnik Huta Czechy9
4.Sęp Żelechów3
Strzelcy U8
Sezon 17/18
Image and video hosting by TinyPic
Marcel Paprocki 3
Domarecki Krzysztof 3
Domarecki Bartłomiej 3

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie