Serwis Kibiców z Huty Czechy
 
Nawigacja
Strona Główna
Szukaj

Informacje o klubie
Kadra LO
Stadion
Sponsorzy
Terminarz

Ultras HHC
Zgody
On tour
Flagi
Szale
Ciuchy
Vlepki

Wiosna 06
Jesień 06
Wiosna 07
Jesień 07
Wiosna 08
Jesień 08
Wiosna 09
Jesień 09
Wiosna 10
Jesień 10
Wiosna 11
Jesień 11
Wiosna 12
Jesień 12
Wiosna 13 (1)
Wiosna 13 (2)
Jesień 13
Wiosna 14
Jesień 14
Wiosna 15
Jesień 15
Wiosna 16
Jesień 16
Wiosna 17
Jesień 17

Filmy
Tapety
Księga gości
Forum

Kontakt
FB Kibolska Huta Czechy
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Button
Kibice HHC
Linki






















Kibolska HC
Sponsor główny


Wsparcie serwisu


Kolejka 1 - 12-13 sierpnia 2017

Watra Mrozy 2-3 Kolektyw Oleśnica 12 sierpnia, 17:30
Fenix Siennica 1-3 Sęp Żelechów  
Victoria Kałuszyn 2-0 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 12 sierpnia, 17:30
Orzeł Unin 1-0 Hutnik Huta Czechy  12 sierpnia, 17:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 2-4 Tajfun Jartypory  
Płomień Dębe Wielkie 5-1 Wektra Zbuczyn 12 sierpnia, 17:00
Czarni Węgrów 4-1 Zryw Sobolew 13 sierpnia, 17:00
Wilga Miastków Kościelny 1-2 Podlasie Sokołów Podlaski 13 sierpnia, 17:00
NGA dnia sierpień 10 2017 08:22:36 · 0 Komentarzy · 22 Czytań · Drukuj

Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Gramy...
LO - 19 sierpnia 12:00
Hutnik HC - Jabłonianka Jabłonna Lacka
Tabela LO
1.Płomień Dębe Wielkie3
2.Czarni Węgrów3
3.Tajfun Jartypory3
4.Fenix Siennica3
5.Victoria Kałuszyn3
6.Kolektyw Oleśnica3
7.Podlasie Sokołów Podlaski3
8.Orzeł Unin3
9.Watra Mrozy0
10.Wilga Miastków0
11.Hutnik Huta Czechy0
12.Jabłonianka Jabłonna Lacka0
13.Sęp Żelechów0
14.Mazovia II Mińsk Mazowiecki0
15.Zryw Sobolew0
16.Wektra Zbuczyn0
Strzelcy LO
Sezon 17/18
Tabela U-12
1.Wilga Miastków Kościelny0
2.UKS Promnik Gończyce0
3.Sęp Żelechów0
4.Hutnik Huta Czechy0
5.Dwie Jedynki I Mińsk Mazowiecki0
6.MKP Pogoń III Siedlce0
Strzelcy U-12
Sezon 17/18
Tabela U-10
1.Wilga Miastków Kościelny0
2.UKS Promnik Gończyce0
3. Sęp Żelechów0
4.Olimpia Latowicz0
5.Hutnik Huta Czechy0
Strzelcy U-10
Sezon 17/18
Tabela U-8
1.Sęp Żelechów0
2.Hutnik Huta Czechy0
3.Piątka Mińsk Mazowiecki0
4.Naprzód Skórzec0
Strzelcy U-8
Sezon 17/18

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie