Serwis Kibiców z Huty Czechy
 
Nawigacja
Strona Główna
Szukaj

Informacje o klubie
Kadra LO
Stadion
Sponsorzy
Terminarz

Ultras HHC
Zgody
On tour
Flagi
Szale
Ciuchy
Vlepki

Wiosna 06
Jesień 06
Wiosna 07
Jesień 07
Wiosna 08
Jesień 08
Wiosna 09
Jesień 09
Wiosna 10
Jesień 10
Wiosna 11
Jesień 11
Wiosna 12
Jesień 12
Wiosna 13 (1)
Wiosna 13 (2)
Jesień 13
Wiosna 14
Jesień 14
Wiosna 15
Jesień 15
Wiosna 16
Jesień 16
Wiosna 17
Jesień 17

Filmy
Tapety
Księga gości
Forum

Kontakt
FB Kibolska Huta Czechy
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Button
Kibice HHC
Linki






















Sponsor główny


Wsparcie serwisu


Kolejki 17-18 czerwca 2017

Image and video hosting by TinyPic

 Liga Okręgowa - Kolejka 29

Victoria Kałuszyn 3-1 Wektra Zbuczyn 17 czerwca, 18:00
Kosovia Kosów Lacki 0-2 Naprzód Skórzec 18 czerwca, 16:00
Fenix Siennica 1-0 Zryw Sobolew 17 czerwca, 15:30
Jabłonianka Jabłonna Lacka 2-3 Płomień Dębe Wielkie 17 czerwca, 11:00
Hutnik Huta Czechy 7-1 Tygrys Huta Mińska 17 czerwca, 18:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 1-0 Wilga Miastków Kościelny 17 czerwca, 17:00
Tęcza Stanisławów 1-3 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 17 czerwca, 17:00
Tajfun Jartypory 0-1 Orzeł Unin 17 czerwca, 18:00

 

Klasa B - Kolejka 25

Pauza: Liwia Łochów.
 
Iskra Kotuń 3-1 Polonez Mordy 18 czerwca, 14:00
w Wilczonku
Legion Grębków 0-5 Fenix II Siennica 18 czerwca, 15:00
w Kałuszynie
Hutnik II Huta Czechy 0-3 Jutrzenka Cegłów 18 czerwca, 17:00
LZS Starawieś 3-0 LUKS Ruda Wolińska 18 czerwca, 17:00
Olimpia Latowicz - Tajfun II Jartypory 18 czerwca, 18:00
Niwa Tęczki 6-3 Zryw II Sobolew 18 czerwca, 15:00
NGA dnia czerwiec 14 2017 08:38:04 · 0 Komentarzy · 51 Czytań · Drukuj

Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Gramy...
LO - przerwa letnia

Klasa B - przerwa letnia
Tabela LO
1.Naprzód Skórzec82
2.Hutnik Huta Czechy68
3.Fenix Siennica61
4.Zryw Sobolew52
5.Wilga Miastków51
6.Płomień Dębe Wielkie49
7.Mazovia II Mińsk Mazowiecki46
8.Victoria Kałuszyn46
9.Orzeł Unin38
10.Wektra Zbuczyn36
11.Jabłonianka Jabłonna Lacka36
12.Tajfun Jartypory36
13.MKS Małkinia33
14.Tygrys Huta Mińska28
15.Kosovia Kosów Lacki21
16.Tęcza Stanisławów5
Strzelcy LO
Sezon 16/17
Image and video hosting by TinyPic
Kamil Piętka 20
Kamil Szostak 16
Marcin Jedynak 7
Przemysław Nowak 7
Bartłomiej Jedynak 7
Sebastian Grzegorczyk 7
Jakub Kardyka 5
Kamil Sibilski 4
Rafał Głąbicki 4
Lukasz Kowalski 2
Filip Gawinek 2
Rafał Przybysz 2
Rafał Trzmiel 1
Marek Krupieńczyk 1
Arek Wardak 1
Paweł Wilczek 1
Mateusz Rękawek 1
Wojciech Wilczek 1
Tabela B-klasa
1.Polonez Mordy62
2.Jutrzenka Cegłów59
3.Liwia Łochów52
4.Iskra Kotuń51
5.Fenix II Siennica37
6.Legion Grębków31
7.Tajfun II Jartypory31
8.Zryw II Sobolew29
9.Niwa Tęczki23
10.Olimpia Latowicz21
11.LUKS Ruda Wolińska21
12Hutnik II Huta Czechy17
13.LZS Starawieś14
Strzelcy B - kl.
Sezon 16/17
Image and video hosting by TinyPic
Paweł Wilczek 9
Adrian Płatek 6
Marcin Jedynak 5
Mateusz Łuczyński 5
Mariusz Rękawek 3
Marek Krupieńczyk 3
Wojciech Sęk 2
Jakub Sieraj 2
Rafał Przybysz 2
Krystian Sekuła 1
Kacper Przybysz 1
Piotr Gano 1
Sebastian Ponceleusz 1
Tomasz Zawadka 1
Tabela U-10
1.Dwie Jedynki II Mińsk Maz.4
2.Grom Trojanów3
3.Tygrys Huta Mińska Dz. 043
4.Tęcza Stanisławów3
5.Hutnik Huta Czechy1
6.UKS Piątka Mińsk Maz.0
Strzelcy U-10
Sezon 16/17
Winiarek Kacper 3
Kowalski Michał 2
Roman Aleksander 1
Przybysz Daniel 1
Tabela U-8
1.Wilga Miastków 10
2.Promnik Gończyce 9
3.Hutnik Huta Czechy 5
4.Olimpia Latowicz 2
5.Sęp Żelechów 1
Strzelcy U-8
Wiosna 2017
Jan Talar 7
Aleks Kowalczyk 1
Maciej Jałocha 1
Krzysztof Łodziński 1
Michał Luśnia 1

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie