Serwis Kibiców z Huty Czechy
 
Nawigacja
Strona Główna
Szukaj

Informacje o klubie
Kadra LO
Stadion
Sponsorzy
Terminarz

Ultras HHC
Zgody
On tour
Flagi
Szale
Ciuchy
Vlepki

Wiosna 06
Jesień 06
Wiosna 07
Jesień 07
Wiosna 08
Jesień 08
Wiosna 09
Jesień 09
Wiosna 10
Jesień 10
Wiosna 11
Jesień 11
Wiosna 12
Jesień 12
Wiosna 13 (1)
Wiosna 13 (2)
Jesień 13
Wiosna 14
Jesień 14
Wiosna 15
Jesień 15
Wiosna 16
Jesień 16
Wiosna 17
Jesień 17

Filmy
Tapety
Księga gości
Forum

Kontakt
FB Kibolska Huta Czechy
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Button
Kibice HHC
Linki






















Kibolska HC
Sponsor główny


Wsparcie serwisu


Kolejki 11-12 czerwca 2017

Image and video hosting by TinyPic

 Liga Okręgowa - Kolejka 28

Wektra Zbuczyn 2-3 Orzeł Unin 11 czerwca, 18:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 0-3 Tajfun Jartypory 11 czerwca, 11:00
Wilga Miastków Kościelny 6-2 Tęcza Stanisławów 11 czerwca, 18:00
Tygrys Huta Mińska 1-4 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 10 czerwca, 18:00
Płomień Dębe Wielkie 2-3 Hutnik Huta Czechy 11 czerwca, 17:30
Zryw Sobolew 3-0 Jabłonianka Jabłonna Lacka 10 czerwca, 18:00
Naprzód Skórzec 0-1 Fenix Siennica 10 czerwca, 18:00
Victoria Kałuszyn 1-0 Kosovia Kosów Lacki 10 czerwca, 18:00

 

Klasa B - Kolejka 24

Pauza: Olimpia Latowicz.
 
Polonez Mordy 3-1 Zryw II Sobolew 11 czerwca, 12:00
Tajfun II Jartypory 3-2 Niwa Tęczki 10 czerwca, 18:00
LUKS Ruda Wolińska 0-6 Liwia Łochów 11 czerwca, 17:00
Jutrzenka Cegłów 6-0 LZS Starawieś 11 czerwca, 18:30
Fenix II Siennica 3-0 Hutnik II Huta Czechy 11 czerwca, 16:00
Iskra Kotuń 5-1 Legion Grębków 11 czerwca, 17:00
NGA dnia czerwiec 08 2017 18:26:49 · 0 Komentarzy · 121 Czytań · Drukuj

Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Gramy...
LO - 24.09 godz. 16:00
Kolektyw Oleśnica - Hutnik HC

U12 - 20.09 godz. 16:00
Wilga Miastków - Hutnik HC

U10 - 30.09 godz. 16:00
Hutnik HC - Wilga Miastków

U8 - 24.09 godz. 10:00
Turniej w Mińsku Mazowieckim
Tabela LO
1.Czarni Węgrów18
2.Mazovia II Mińsk Mazowiecki16
3.Orzeł Unin13
4.Hutnik Huta Czechy13
5.Płomień Dębe Wielkie13
6.Podlasie Sokołów Podlaski12
7.Tajfun Jartypory13
8.Victoria Kałuszyn13
9.Fenix Siennica12
10.Jabłonianka Jabłonna Lacka10
11.Zryw Sobolew9
12.Sęp Żelechów5
13.Kolektyw Oleśnica5
14.Wilga Miastków4
15.Wektra Zbuczyn4
16.Watra Mrozy0
Strzelcy LO
Sezon 17/18

Kamil Szostak 6
Sebastian Grzegorczyk 5
Marcin Jedynak 2
Piotr Szostak 1
Bartłomiej Jedynak 1
Łukasz Kowalski 1
Tabela U12
1.MKP Pogoń III Siedlce6
2.Dwie Jedynki I Mińsk Mazowiecki6
3.Sęp Żelechów6
4.Hutnik Huta Czechy0
5.Wilga Miastków Kościelny0
6.UKS Promnik Gończyce0
Strzelcy U12
Sezon 17/18
Tabela U10
1.Hutnik Huta Czechy7
2.Wilga Miastków Kościelny3
3.Sęp ŻelechówUKS3
4.Promnik Gończyce1
5.Olimpia Latowicz0
Strzelcy U10
Sezon 17/18
Jan Talar 7
Aleks Kowalczyk 2
Maciej Jałocha 2
Maciej Kwiatkowski 1
Bartosz Paprocki 1
Tabela U8
1.Piątka Mińsk Mazowiecki9
2.Hutnik Huta Czechy4
3.Sęp Żelechów4
4.Naprzód Skórzec0
Strzelcy U8
Sezon 17/18
Marcel Paprocki 2
Domarecki Krzysztof 1
Domarecki Bartłomiej 1

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie