[ Strona Główna ˇ HHC Fans ˇ Zgody ˇ On tour ˇ Flagi ˇ Szale ˇ Ciuchy ˇ Vlepki ˇ Filmy ˇ Tapety ˇ Księga gościGrudzień 18 2014 20:22:47 ]
{ Nawigacja }
Strona Główna
Szukaj
KS Hutnik Huta Czechy
Informacje o klubie
Kadra
Stadion
Sponsorzy
Terminarz
Juniorzy 1993/94
Kibice Hutnika
HHC Fans
Zgody
On tour
Flagi
Szale
Ciuchy
Vlepki
Relacje
Wiosna 06
Jesień 06
Wiosna 07
Jesień 07
Wiosna 08
Jesień 08
Wiosna 09
Jesień 09
Wiosna 10
Jesień 10
Wiosna 11
Jesień 11
Wiosna 12
Jesień 12
Wiosna 13 (1)
Wiosna 13 (2)
Jesień 13
Wiosna 14
Multimedia
Filmy
Tapety
Księga gości
Forum

Archiwum
Kontakt
hutnikhc@o2.pl
GG 48753184
FB Kibolska Huta Czechy
_ _
{ Logowanie }
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
_ _
{ Online }
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 183
Najnowszy Użytkownik: Eunicedut
_ _
{ Ankieta }
Czy Hutnik zagra w Ekstraklasie? :)

Tak

Nie

Nie wiem, nie znam się :)

Za 4 lata będzie Mistrzem Świata :)

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
_ _
{ Button }
Kibice HHC
_ _
{ Linki }

_ _
{ Witamy }
|
Image and video hosting by TinyPic
|
_ _
{ Gadulec }
_ _
{ 13 grudnia 1981 }
|

Image and video hosting by TinyPic10 000 internowanych, masowe zwolnienia, delegalizacja niezależnych stowarzyszeń, brutalna pacyfikacja strajków ulicznych i buntów załóg zakładowych, godzina milicyjna, cenzura korespondencji, wyłączenie komunikacji telefonicznej, zawieszenie lekcji w szkołach i wykładów na uczelniach wyższych, czołgi na ulicach, strajk w Stoczni Gdańskiej, krakowskiej Hucie, FSC w Lublinie, w kopalniach Wujek, Ziemowit, Piast, Manifest Lipcowy, ZOMO pałujące ludzi i łącznie 56 OFIAR ŚMIERTELNYCH to wszystko co spotkało Polaków w latach 81-83, czyli podczas wprowadzenia uchwałą "Rady Państwa" stanu wojennego. Jaruzelski, Kiszczak i 7 innych osób objętych aktem oskarżenia za „związkiem przestępczym o charakterze zbrojnym, mającym na celu popełnianie przestępstw” do dzisiaj nie usłyszało wyroku. Pamiętamy i będziemy pamiętać, na pohybel zdrajcom Ojczyzny, chwała tym którzy za Nią polegli!

|
_ _
{ Legia Warszawa 2-0 Cracovia Kraków }
|

Image and video hosting by TinyPic„Zimno jak skurczybyk, ale ogólnie dobrze”, taka relację dostałem od jednego z Wilżańskich przyjaciół po meczu z Cracovią J z kronikarskiego obowiązku uzupełnijmy te dane w liczby oraz fakty. Na stadionie ponad 12 tysięcy widzów, z czego 130 to Cracovia. Po raz kolejny na zdecydowaną reakcję Klubu nie weszły dziewczyny z K6. Kilka dni przed meczem wracając z Lokeren w wypadku zginęło 2 kibiców Legii z Marek. Tego samego dnia zmarł także związany z Legią od lat Pan Zbigniew Korol. Przed rozpoczęciem spotkania pamięć po zmarłych uczczono minutą ciszy. W tym samym momencie nad flagą Marki zapłonęły race, które utworzyły krzyż, a po bokach flagi zawisły transparenty „ŚP Filet” i „ŚP Pajer”. Piłkarze gładko ogrywają drużynę z Krakowa umacniając swoją pozycję w fotelu lidera. Od nas dwie osoby. Do zobaczenia na legijnych sekcjach!!!

Tutaj znajdziesz więcej informacji oraz zdjęcia i filmiki z meczu.
Zdjęcie wykonane prze fotografów portalu www.legionisci.com

|
_ _
{ Podsumowanie rundy jesiennej }
|

Image and video hosting by TinyPicSezon zaczynamy od dwóch porażek z drużynami które przed sezonem uznawane były za faworytów do wygrania LO – Czarnymi (2:4) i Podlasiem (2:1). Po dwóch porażkach remisujemy dwa spotkania z Tygrysem (4:4) i Skórcem (2:2) w których prowadząc tracimy bramki w ostatnich minutach, mimo to nasza gra wygląda coraz lepiej i w 5 kolejce odnosimy pierwsze zwycięstwo pokonując Miedzanke (2:1). 6 kolejka przynosi kolejne zwycięstwo nad zespołem z Kałuszyna(3:0). W kolejnej kolejce wysoko przegrywamy w Jartyporach (4:0). Pierwsze spotkanie derbowe rozgrywamy z Wilgą Miastków, niestety przegrywamy je po słabej grze (2:3). Po tym spotkaniu z funkcji trenera zrezygnował Tomasz Barej a naszym nowym coachem zostaje Rafał Głąbicki. Pod wodzą nowego szkoleniowca remisujemy spotkanie derbowe z Sępem (1:1) oraz z drużyną Wektry Zbuczyn (1:1). Mecz z Jabłonianką to minimalna przegrana naszej drużyny (1:0). Spotkaniem derbowym z Orłem Unin zaczynamy naszą zwycięską serię zwycieżając kolejno z Orłem (3:2), Zrywem (0:2) i Fenixem (3:1). Z Mrozów przywozimy 1 punkt (1:1). Na ostatnie spotkanie w tym roku udajemy się do Węgrowa, gdzie byliśmy skazywani na porażkę. Hutnik sprawia sensację i niespodziewanie pokonuje Czarnych na ich terenie (1:2).
Rundę kończymy na 9 miejscu z dorobkiem 23 pkt. Najlepszym strzelcem w naszej drużynie jest Piotr Szostak który trafiał do siatki rywali 9-cio krotnie.
Serdeczne podziękowania dla Tomasza Bareja który prowadził nasz zespół w 94 spotkaniach ligowych.

Informacja pochodzi z FP Hutnika.

|
_ _
{ Lider ograny! }
|

Czarni Węgrów - Hutnik Huta Czechy 1:2 (0:0)

Bramki: 
Piotr Szostak - 46 minuta (as. Łukasz Kowalski)
Kamil Piętka - 58 minuta (as. Marek Krupieńczyk)

Skład:
Paweł Rękawek - Mateusz Rękawek, Kamil Szostak, Jakub Kardyka, Radosław Wardak - Jakub Wardak (84 minuta - Wojciech Sęk), Kamil Piętka, Rafał Głąbicki, Piotr Szostak, Łukasz Kowalski - Marek Krupieńczyk

Ławka rezerwowych:
Piotr Kardyka, Bogdan Głąbicki, Mateusz Dróżdż

Sędziowie:
Stanisławowski, Stosio, Protasewicz

|
_ _
{ Kolejka 16 - 15-16 listopada }
|

Image and video hosting by TinyPic

Sęp Żelechów 1-1 Orzeł Unin 16 listopada, 13:00
Miedzanka Miedzna 2-2 Tygrys Huta Mińska 16 listopada, 13:00
Podlasie Sokołów Podlaski 0-1 Naprzód Skórzec 16 listopada, 13:00
Czarni Węgrów 1-2 Hutnik Huta Czechy 16 listopada, 13:00
Watra Mrozy 2-0 Victoria Kałuszyn 16 listopada, 13:00
Fenix Siennica 2-2 Tajfun Jartypory 15 listopada, 13:00
Zryw Sobolew 3-0 Wilga Miastków Kościelny 16 listopada, 13:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 3-0 Wektra Zbuczyn 15 listopada, 13:00
|
_ _
{ Marsz Niepodległości 2014 }
|

Image and video hosting by TinyPic

Tegoroczny Marsz Niepodległości postanowiliśmy świętować w wspólnej grupie, którą tworzyli ludzie z Żelechowa, Garwolina, Huty i Wilgi i która miała już okazję działać w porozumieniu 1 sierpnia. Tym razem do stolicy udajemy się pociągiem. Na stacji w Garwolinie trzepanie i spisywanie. Taki już chyba standard tego pięknego dnia w całej Polsce. Na miejscu jesteśmy około godzinę przed planowaną godziną startu. Trudno opisać wszystkie spotkane ekipy oraz środowiska narodowe. Na pewno spora grupą przybył Lech i Widzew. Wszędzie oczywiście bardzo dużo Legii. Ciężko oszacować także ilość manifestujących osób. 50 tysięcy osób na pewno nie będzie odbiegała mocno od rzeczywistej liczby. Trasa marszu została w tym roku zmieniona. Tym samy nie szliśmy koło ruskiej ambasady, ani pamiętnego squotu na Skorupki. Za to przeszliśmy na drugą stronę Wisły przez Most Poniatowskiego pod Stadion Narodowy, gdzie odbyły się uroczyste przemówienia zaproszonych gości. Zanim jednak naszej grupce udało się dostać pod stadion byliśmy (końcówka marszu) blokowani przez siły policyjne. Jeżeli chodzi o milicję to dali tez popis na Zielenieckiej, gdzie zaparkowane były autobusy ekip z całej Polski. Wyciągano ludzi, wrzucano gaz łzawiący do autokarów, bito na oślep bez przyczyny. Nam szczęśliwie udaje się wrócić do domów w całej grupie. Jednak Ci, którzy wybrali pociąg, jako środek lokomocji na powrocie mieli dodatkowe atrakcje z policją na stacji w Garwolinie. Z pow. garwolińskiego łącznie ok 40 osób. Działamy wspólnie i w porozumieniu!

|
_ _
{ Remis w Mrozach }
|

Watra Mrozy - Hutnik Huta Czechy 1:1 (1:1)

Bramka:
Piotr Szostak - 44 minuta (as. Marek Krupieńczyk)

Skład:
Paweł Rękawek - Radosław Wardak, Kamil Szostak, Jakub Kardyka, Rafał Trzmiel - Kamil Piętka, Rafał Głąbicki, Jakub Wardak, Łukasz Kowalski, Piotr Szostak - Marek Krupieńczyk

Ławka rezerwowych:
Piotr Kardyka, Bogdan Głąbicki, Wojciech Sęk, Łukasz Ściborowski, Mateusz Dróżdż

Sędziowie:
Lusawa, Dębski, Księżopolski

|
_ _
{ Kolejka 15 - 8-9 listopada 2014 }
|

Image and video hosting by TinyPic

Wektra Zbuczyn 7-2 Miedzanka Miedzna 9 listopada, 12:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 3-1 Sęp Żelechów 9 listopada, 13:30
Orzeł Unin 6-1 Wilga Miastków Kościelny 9 listopada, 13:00
Zryw Sobolew 1-2 Tajfun Jartypory 9 listopada, 12:00
Fenix Siennica 3-1 Victoria Kałuszyn 8 listopada, 13:30
Watra Mrozy 1-1 Hutnik Huta Czechy 9 listopada, 13:30
Czarni Węgrów 1-2 Naprzód Skórzec 9 listopada, 13:00
Podlasie Sokołów Podlaski 2-0 Tygrys Huta Mińska 9 listopada, 13:00
|
_ _
{ Legia Warszawa 2-1 Metalist Charków }
|

Image and video hosting by TinyPicNa meczu 26 tysięcy osób. Żyleta pełna z bardzo dobrym dopingiem, przeplatanym politycznymi wrzutami na UPA, Banderę, Putina i Ruskich. Na trybunach wisi transparent "11.11 Wszyscy na marsz. Śmierć wrogom Ojczyzny". Ukraińców przyjechała skromna 120-osobowa grupka. Ciężko określić czy dopingowali, ogólnie cisza, spokój z ich strony. Piłkarze wygrywając spotkanie z Metalistem wywalczyli upragniony awans do kolejnej rundy Ligi Europy. Na meczu obecnych 3 Wilżan. "Boi się nas cała Ukraina, boją się nas k..wy od Putina" :)

 

Tutaj znajdziesz więcej informacji oraz zdjęcia i filmiki z meczu.
Zdjęcie wykonane prze fotografów portalu www.legionisci.com

|
_ _
{ Legia Warszawa 2-1 Ruch Chorzów }
|

Image and video hosting by TinyPicOd nas 3 osoby. Relacja wkrótce.

 

 

 

 

Tutaj znajdziesz więcej informacji oraz zdjęcia i filmiki z meczu.
Zdjęcie wykonane prze fotografów portalu www.legionisci.com

|
_ _
{ Passa trwa }
|

Hutnik Huta Czechy - Fenix Siennica 3:1 (0:0)

Bramki:
Marek Krupieńczyk - 59 minuta (as. Piotr Szostak)
Jakub Kardyka - 61 minuta (karny)
Kamil Piętka - 76 minuta (as. Marek Krupieńczyk)

Skład:
Paweł Rękawek - Mateusz Rękawek, Kamil Szostak, Jakub Kardyka, Rafał Trzmiel - Łukasz Kowalski (Wojciech Sęk), Kamil Piętka (Łukasz Ściborowski), Rafał Głąbicki, Jakub Wardak, Piotr Szostak (Filip Gawinek) - Marek Krupieńczyk

Ławka rezerwowych:
Piotr Kardyka, Bogdan Głąbicki, Mateusz Dróżdż

Sędziowie:
Dąbrowski, Stosio, Kwaśniewski

|
_ _
Strona 1 z 76 1 2 3 4 > >>
{ FANATYCZNY STYL ŻYCIA }
Image and video hosting by TinyPic
_ _
{ Kibolska HC }
_ _
{ Sponsor główny }


_ _
{ Strona kobiety }
_ _
{ Rechner }


_ _
{ Astronik }


_ _
{ Torty }
_ _
{ Tabela LO }
1.Czarni Węgrów34
2.Podlasie Sokołów Podlaski33
3.Fenix Siennica32
4.Watra Mrozy28
5.Naprzód Skórzec28
6.Jabłonianka Jabłonna Lacka27
7.Tajfun Jartypory26
8.Tygrys Huta Mińska24
9.Hutnik Huta Czechy23
10.Miedzanka Miedzna22
11.Wektra Zbuczyn20
12.Zryw Sobolew18
13.Sęp Żelechów15
14.Orzeł Unin14
15.Victoria Kałuszyn12
16.Wilga Miastków10
_ _
{ Strzelcy }
Sezon 14/15
Piotr Szostak 9
Marek Krupieńczyk 5
Kamil Piętka 5
Jakub Kardyka 4
Łukasz Kowalski 3
Rafał Głąbicki 1
Paweł Wilczek 1
Jakub Wardak 1
_ _
{ Snieg }
_ _

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie