[ Strona Główna ˇ HHC Fans ˇ Zgody ˇ On tour ˇ Flagi ˇ Szale ˇ Ciuchy ˇ Vlepki ˇ Filmy ˇ Tapety ˇ Księga gościWrzesień 01 2015 12:22:32 ]
{ Nawigacja }
Strona Główna
Szukaj
KS Hutnik Huta Czechy
Informacje o klubie
Kadra
Stadion
Sponsorzy
Terminarz
Juniorzy 1993/94
Kibice Hutnika
HHC Fans
Zgody
On tour
Flagi
Szale
Ciuchy
Vlepki
Relacje
Wiosna 06
Jesień 06
Wiosna 07
Jesień 07
Wiosna 08
Jesień 08
Wiosna 09
Jesień 09
Wiosna 10
Jesień 10
Wiosna 11
Jesień 11
Wiosna 12
Jesień 12
Wiosna 13 (1)
Wiosna 13 (2)
Jesień 13
Wiosna 14
Jesień 14
Multimedia
Filmy
Tapety
Księga gości
Forum

Archiwum
Kontakt
hutnikhc@o2.pl
GG 48753184
FB Kibolska Huta Czechy
_ _
{ Logowanie }
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
_ _
{ Online }
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 187
Najnowszy Użytkownik: trickman
_ _
{ Ankieta }
Czy Hutnik zagra w Ekstraklasie? :)

Tak

Nie

Nie wiem, nie znam się :)

Za 4 lata będzie Mistrzem Świata :)

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
_ _
{ Button }
Kibice HHC
_ _
{ Linki }





























_ _
{ Witamy }
|
Image and video hosting by TinyPic
|
_ _
{ Gadulec }
_ _
{ Komplet punktów }
|

Tygrys Huta Mińska - Hutnik Huta Czechy 1:2 (1:1)

Bramki:
Sebastian Grzegorczyk - 38 minuta
Paweł Wilczek - 58 minuta

Skład:
Maciej Mucha - Mateusz Rękawek, Jakub Kardyka, Kamil Szostak, Bartłomiej Jedynak - Rafał Głąbicki (Łukasz Kowalski - 76 minuta), Jakub Kardyka (Wojciech Wilczek - 39 minuta), Arkadiusz Wardak, Sebastian Grzegorczyk (Rafał Trzmiel - 90 minuta), Marek Krupieńczyk - Pawel Wilczek (Filip Gawinek - 80 minuta)

Ławka Rezerwowych:
Paweł Rękawek, Wojciech Sęk, Radosław Wardak

Sędziowie:
Łada, Firus, Padysz

|
_ _
{ Kolejka 4 - 29-30 sierpnia 2015 }
|

Image and video hosting by TinyPic

Pauza: Tęcza Stanisławów.
 
Watra Mrozy 4-2 Pogoń II Siedlce 30 sierpnia, 17:00
Podlasie Sokołów Podlaski 4-1 Płomień Dębe Wielkie 29 sierpnia, 17:00
Orzeł Unin 6-2 Jabłonianka Jabłonna Lacka 29 sierpnia, 13:30
Tajfun Jartypory 2-3 Zryw Sobolew 29 sierpnia, 17:00
Miedzanka Miedzna 2-6 Wilga Miastków Kościelny 29 sierpnia, 17:00
Victoria Kałuszyn 1-0 Sęp Żelechów 30 sierpnia, 16:00
Fenix Siennica 0-0 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 30 sierpnia, 17:00
Tygrys Huta Mińska 1-2 Hutnik Huta Czechy 29 sierpnia, 17:00
|
_ _
{ Legia Warszawa 3-2 Zoria Ługańsk }
|

Image and video hosting by TinyPic4 osboy z HC/W na tym meczu.

 

 

 

 

Tutaj znajdziesz więcej informacji oraz zdjęcia i filmiki z meczu.
Zdjęcie wykonane prze fotografów portalu www.legionisci.com

|
_ _
{ Wysoka wygrana z Fenixem }
|

Hutnik Huta Czechy - Fenix Siennica 6:1 (4:1)

Bramki:
Piotr Szostak - 40 minuta, 50 minuta
Marcin Jedynak - 9 minuta, 19 minuta
Marek Krupieńczyk - 45 minuta
Łukasz Kowalski - 79 minuta

Skład:
Maciej Mucha - Mateusz Rękawek, Jakub Kardyka, Kamil Szostak, Bartłomiej Jedynak - Arkadiusz Wardak, Rafał Głąbicki (Łukasz Kowalski - 75 minuta), Jakub Wardak, Piotr Szostak (Paweł Wilczek - 60 minuta), Marcin Jedynak (Sebastian Grzegorczyk - 68 minuta) - Marek Krupieńczyk (Bogdan Głąbicki - 81 minuta)

Ławka Rezerwowych:
Piotr Kardyka, Radosław Wardak, Wojciech Sęk

Sędziowie:
Bibik A, Bibik Ł, Maciołek

|
_ _
{ Kolejka 3 - 26 sierpnia 2015 }
|

Image and video hosting by TinyPic

Pauza: Płomień Dębe Wielkie.
 
Tygrys Huta Mińska 4-1 Watra Mrozy 26 sierpnia, 17:30
Hutnik Huta Czechy 6-1 Fenix Siennica 26 sierpnia, 17:30
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 1-0 Victoria Kałuszyn 26 sierpnia, 17:30
Sęp Żelechów 1-0 Miedzanka Miedzna 26 sierpnia, 17:30
Wilga Miastków Kościelny 0-2 Tajfun Jartypory 26 sierpnia, 17:30
Zryw Sobolew 2-0 Orzeł Unin 26 sierpnia, 17:30
Jabłonianka Jabłonna Lacka 1-4 Podlasie Sokołów Podlaski 26 sierpnia, 17:00
Tęcza Stanisławów 2-1 Pogoń II Siedlce 26 sierpnia, 17:30
|
_ _
{ Legia Warszawa 1-2 Korona Kielce }
|

Image and video hosting by TinyPicOd nas 2 osoby.

 

 

 

 

Tutaj znajdziesz więcej informacji oraz zdjęcia i filmiki z meczu.
Zdjęcie wykonane prze fotografów portalu www.legionisci.com

|
_ _
{ Zimyn prysznic w Kałuszynie }
|

Victoria Kałuszyn - Hutnik Huta Czechy 3:1 (1:1)

Bramka:
Rafał Głąbicki - 3 minuta

Skład:
Maciej Mucha - Rafał Trzmiel (Marek Krupieńczyk), Wojciech Wilczek (Filip Gawinek - 80 minuta), Jakub Kardyka, Mateusz Rękawek - Rafał Głąbicki, Arkadiusz Wardak, Bartłomiej Jedynak, Piotr Szostak, Jakub Wardak - Sebastian Grzegorczyk (Pawel Wilczek - 70 minuta)

Ławka rezerwowych:
Piotr Kardyka, Wojciech Sęk, Łukasz Kowalski, Bogdan Głąbicki

Sędziowie:
Adaśko, Świniarski, Kowalczyk T

|
_ _
{ Kolejka 2 - 22-23 sierpnia 2015 }
|

Image and video hosting by TinyPic

Pauza: Jabłonianka Jabłonna Lacka.
 
Watra Mrozy - Tęcza Stanisławów 23 sierpnia, 17:00
Pogoń II Siedlce - Płomień Dębe Wielkie 23 sierpnia, 17:00
Podlasie Sokołów Podlaski 3-0 Zryw Sobolew 22 sierpnia, 17:00
Orzeł Unin 0-0 Wilga Miastków Kościelny 22 sierpnia, 17:30
Tajfun Jartypory - Sęp Żelechów 23 sierpnia, 15:00
Miedzanka Miedzna 1-1 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 22 sierpnia, 17:00
Victoria Kałuszyn 3-1 Hutnik Huta Czechy 22 sierpnia, 17:30
Fenix Siennica - Tygrys Huta Mińska 23 sierpnia, 17:30
|
_ _
{ Pogrom w pierwszym meczu }
|

Hutnik Huta Czechy  - Miedzanka Miedzna 10:0 (1:0)

Bramki:
Marek Krupieńczyk - 37 minuta
Piotr Szostak - 54 minuta, 89 minuta (karny), 90 minuta
Jakub Kardyka - 65 minuta (karny)
Filip Gawinek  - 72 minuta
Rafał Głąbicki - 74 minuta
Arkadiusz Wardak - 77 minuta
Mateusz Rękawek - 81 minuta
Sebastian Grzegorczyk - 85 minuta

Skład:
Maciej Mucha - Mateusz Rękawek, Jakub Kardyka, Kamil Szostak, Rafał Trzmiel (Filip Gawinek- 65 minuta) - Rafał Głąbicki (Wojciech Wilczek - 75 minuta), Jakub Wardak, Arkadiusz Wardak, Marcin Jedynak (Bartłomiej Jedynak - 65 minuta), Piotr Szostak - Marek Krupieńczyk (Sebastian Grzegorczyk - 65 minuta)

Ławka rezerwowych:
Piotr Kardyka, Radosław Wardak, Paweł Wilczek

Sędziowie:
Padysz, Kwaśniewski, Witkowski

|
_ _
{ Kolejka 1 - 15-16 sierpnia 2015 }
|

Image and video hosting by TinyPic

Pauza: Zryw Sobolew.
 
Fenix Siennica 2-1 Watra Mrozy 16 sierpnia, 17:30
Tygrys Huta Mińska 1-1 Victoria Kałuszyn 15 sierpnia, 11:00
Hutnik Huta Czechy 10-0 Miedzanka Miedzna 15 sierpnia, 17:30
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 1-0 Tajfun Jartypory 16 sierpnia, 14:00
Sęp Żelechów 0-5 Orzeł Unin 16 sierpnia, 17:30
Wilga Miastków Kościelny 0-2 Podlasie Sokołów Podlaski 15 sierpnia, 11:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 4-6 Pogoń II Siedlce 15 sierpnia, 11:00
Płomień Dębe Wielkie 1-2 Tęcza Stanisławów 16 sierpnia, 15:00
|
_ _
{ Legia Warszawa 1-1 Wisła Kraków }
|

Image and video hosting by TinyPicOd nas 3 osoby. UWOLNIĆ MAĆKA!!!

 

 

 

 

Tutaj znajdziesz więcej informacji oraz zdjęcia i filmiki z meczu.
Zdjęcie wykonane prze fotografów portalu www.legionisci.com

|
_ _
Strona 1 z 83 1 2 3 4 > >>
{ FANATYCZNY STYL ŻYCIA }
Image and video hosting by TinyPic
_ _
{ Kibolska HC }
_ _
{ Sponsor główny }


_ _
{ Strona kobiety }
_ _
{ Rechner }


_ _
{ Astronik }


_ _
{ Visnar }


_ _
{ Tabela LO }
1.Podlasie Sokołów Podlaski9
2.Tygrys Huta Mińska7
3.Tęcza Stanisławów7
4.Mazovia II Mińsk Mazowiecki7
5.Hutnik Huta Czechy6
6.Pogoń II Siedlce6
7.Tajfun Jartypory6
8.Orzeł Unin4
9.Victoria Kałuszyn4
10.Zryw Sobolew3
11.Fenix Siennica3
12.Sęp Żelechów3
13.Watra Mrozy1
14.Wilga Miastków1
15.Miedzanka Miedzna1
16.Jabłonianka Jabłonna Lacka0
17Płomień Dębe Wielkie0
_ _
{ Strzelcy }
Sezon 15/16
Image and video hosting by TinyPic
Piotr Szostak 5
Rafał Głąbicki 2
Marek Krupieńczyk 2
Marcin Jedynak 2
Sebastian Grzegorczyk 1
Filip Gawinek 1
Łukasz Kowalski
Jakub Kardyka 1
Mateusz Rękawek 1
Arkadiusz Wardak 1
_ _

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie