[ Strona Główna ˇ HHC Fans ˇ Zgody ˇ On tour ˇ Flagi ˇ Szale ˇ Ciuchy ˇ Vlepki ˇ Galeria zdjęć ˇ Filmy ˇ Tapety ˇ Księga gościLipiec 28 2014 18:22:47 ]

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?

{ Ankieta }
Na której pozycji Hutnik zakończy obecną rundę?

1-2

2-5

5-10

10-16

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.

|

Hutnik Huta Czechy - Wilga II Garwolin 3:2 (2:0)

Bramki:
Paweł Wilczek - 20 minuta (as. Marek Krupieńczyk
)
Mateusz Rękawek - 33 minuta (as. Rafał Głąbicki)
Rafał Głąbicki - 88 minuta

Skład:
Piotr Kardyka (br) - Mateusz Rękawek, Jakub Kardyka, Kamil Szostak, Radosław Wardak - Arkadiusz Wardak, Rafał Głąbicki, Łukasz Ściborowski, Łukasz Kowalski, Marek Krupieńczyk - Paweł Wilczek

Ponadto grali:
Mateusz Dróżdż, testowany, Radosław Parzyszek, Bogdan Głąbicki, Daniel Kałaska

|
_ _
{ 7 bramek w pierwszym sparingu }
|

Hutnik Huta Czechy - Promnik Łaksarzew 4:3 (2:2)

Bramki:
Łukasz Kowalski - 25 minuta
Arkadiusz Wardak - 28 minuta
Wojciech Sęk - 57 minuta
bramka samobójcza

Skład:
Daniel Kałaska (br) - Mateusz Dróżdż, Kamil Szostak, Jakub Wardak, Mateusz Rękawek - Łukasz Kowalski, Maciej Bogdanowicz, Rafał Głąbicki, Arkadiusz Wardak, Łukasz Ściborowski - Paweł Wilczek

Wojciech Sęk, Radosław Pawłowski, Sebastian Ponceleusz, Rafał Trzmiel, Radosław Wardak

|
_ _
{ Pierwszy trening i plan sparingów }
|

Image and video hosting by TinyPicW dniu dzisiejszym Hutnik rozpoczął przygotowania do zbliżającego sie sezonu. Na pierwszy treningu stawiło się 17 zawodników. Przed rozpoczęciem zajęć został przedstawiony plan przygotowań oraz sparingpartnerzy. W najbliższych tygodniach podopieczni Tomasza Bareja rozegrają 4-5 sparingów. Sezon rozpocznie się 15-17 sierpinia, a pierwszym rywalem będzie spadkowicz z IV ligi - Czarni Węgrów. Poniżej umieszczamy rozpiske sparingów.
19.07.2014, godz. 13 - Huta Czechy
Hutnik Huta Czechy 4:3 Promnik Łaskarzew (A-klasa - Warszawa II)

23.07.2014, godz. 17 - Huta Czechy
Hutnik Huta Czechy - Wilga II Garwolin (A-klasa - Warszawa II)

26.07.2014, godz. 18.30 - Huta Czechy
Hutnik Huta Czechy - Dwernicki Stoczek Łukowski (LO Biała Podlaska)

02.08.2014 (godzina i miejsce do ustalenia )
Hutnik Huta Czechy - Wisła Dziecinów (A-klasa - Warszawa II)

09.08.2013 (godzina i miejsce do ustalenia)
Hutnik Huta Czechy - Snajper Sośninka (A-klasa - Warszawa II)

|
_ _
{ Wybory uzupełniające do Senatu }
|

Image and video hosting by TinyPicW polskim systemie prawnym dwuizbowość ma istotne znaczenie ustrojowe. Dwuwładza pozwala na przestrzeganie zasady podziału i równowagi władzy ustawodawczej, wykonawczej i sądowniczej. Powierzenie tej władzy Sejmowi i Senatowi ma zapobiegać negatywnym skutkom jej skupienia w obrębie większości parlamentarnej.

W myśl konstytucji w Senacie zasiada 100 senatorów wybieranych w powszechnych i bezpośrednich wyborach. W związku z wygaśnięciem mandatu trzech senatorów Prezydent Bronisław Komorowski zarządził wybory uzupełniające, które odbędą się 7 września.

W okręgu wyborczym nr 47 obejmującym powiaty miński, węgrowski i garwoliński z ramienia Ruch Narodowy kandydować będzie Krzysztof Bosak | MIKROBLOG. Jego start musi być poprzedzony zebraniem min. 2000 podpisów poparcia. PODPISY ZBIERAMY DO 25 LIPCA.

Senat może inicjować zmiany w konstytucji i wyrażać zgodę na ratyfikowanie umów międzynarodowych. Współpracuje z Sejmem i Radą Ministrów w sprawach związanych z członkostwem RP w Unii Europejskiej w szczególności w zakresie stanowienia prawa unijnego oraz wnoszenia skarg do Trybunału Sprawiedliwości UE. Senat ma prawo do inicjatywy ustawodawczej i uchwalaniu ustaw. Na równych prawach z Sejmem współtworzy Zgromadzenie Narodowe. Konstytucja daje Marszałkowi Sejmu i grupie 30 senatorów obowiązek czuwania nad jej przestrzeganiem i występowania do Trybunału Konstytucyjnego z wnioskami w sprawach dotyczących zgodności prawa z ustawą zasadniczą, a także zgodności celów lub działalności partii politycznych z konstytucją. Senatowi przysługuje również prawo wyrażenia zgody na przeprowadzenie przez Prezydenta referendum ogólnokrajowego lub wystąpienia z wnioskiem o przeprowadzenie referendum. Do tradycji Izby należy także współdziałanie z organizacjami polonijnymi w różnych krajach świata.

W tej chwili na grupie jest ponad 200 osób, co oznacza, że wystarczy zebrać po 10 podpisów aby uzbierać potrzebną liczbę. Zebrane podpisy możecie wysyłać pocztą na:
KWW Ruch Narodowy
Plac Zbawiciela 2/23
00-573 Warszawa

lub przekazywać do ludzi odpowiedzialnych za zbiórkę na waszym terenie.

{ I Memoriał Tadeusza Klinerta }
| Turniej turniejem, ale… W ostatnią sobotę czerwca został zorganizowany memoriał ku pamięci wieloletniego prezesa K.S „Hutnik” – Tadeusza Klinerta. Do rywalizacji stanęły 4 zespoły. Skromnie, ale od czegoś zacząć trzeba. Wszystkie drużyny pochodziły z gminy Pilawa, w tym aż trzy reprezentowały Hutę, tj. Młode Wilki, Astronik oraz Ogórki. Rodzynkiem w tych zmaganiach był zespół Ziutki Pilawa.

Inauguracyjnym spotkaniem rozegranym na boisku HHC był mecz pomiędzy Młodymi Wilkami a Astronikiem. Pierwszą, a zarazem kapitalną bramkę w tej edycji memoriału zdobył Piotrek Szostak z Młodych Wilków. Pomimo doświadczonych zawodników w drużynie Astronika, to zespół młodzieżowców był zdecydowanie lepszą stroną w tym spotkaniu. Wynik mówi sam za siebie, 4:0 dla Wilków. Kolejnym spotkaniem był mecz Ogórków z Ziutkami, zakończony rezultatem na 4:1 na korzyść Ogórków. Warto tutaj dodać, że jedną z bramek dla „Zielonych” zdobył niezawodny Bogdan Głąbicki! Tak zakończyła się pierwsza seria gier w tym memoriale. Natomiast w drugiej doszło do bardzo wyrównanego boju Młodych Wilków z Ogórkami. Przez dłuższy czas spotkanie było rozgrywane w środkowej części boiska, ale raz jedna drużyna, raz druga, wybierała się pod bramkę przeciwnika. Końcowy rezultat tej rywalizacji to 2:1 dla Wilków. Ta zdarzenie powodowało, że zawodnikom Młodych wystarczał remis by cieszyć się ze zwycięstwa. Z kolei, Ogórki, by móc utrzymać 2. Lokatę, musieli wygrać ostatni mecz. Drugi mecz w tej kolejce to kopia pierwszego. Tylko wynik inny. 2:0 dla Ziutków. Ostatnia seria gier to bój do końca by stanąć na pudle. Przedostatnią rywalizacją był mecz Ziutków z Młodymi Wilkami. Spotkanie to dominacja zawodników z Huty, którzy zaaplikowali Ziutkom 6 bramek, natomiast zespół z Pilawy odpowiedział tylko 1 golem. Spotkaniem kończącym pierwszą edycje memoriału została rywalizacja dwóch zespołów z Huty, Ogórków i Astronika. Mecz toczony pod dyktando „zielonych” Hat-trickiem w tym spotkaniu popisał się Paweł Wilczek. Astornik odpowiedział jedną bramką zdobytą przez Rafała Dąbrowskiego... Kliknij "czytaj więcej" w dolnej części newsa w celu odczytania całości oraz podglądu wszystkich zdjęć.

Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic
|
_ _
{ Pewna wygrana i 6. miejsce na koniec sezonu! }
|

Hutnik Huta Czechy - Wilga Miastków 3:1 (1:0)

Bramki:
Maciej Bogdanowicz - 43 minuta ( as. Marek Krupieńczyk )
Rafał Głąbicki - 48 minuta ( karny )
Łukasz Kowalski - 72 minuta ( as. Maciej Bogdanowicz )

Skład:
Paweł Rękawek (br)( 48 minuta - Piotr Kardyka ) - Mateusz Rękawek ( 80 minuta - Wojciech Sęk ), Marek Krupieńczyk, Jakub Kardyka, Kamil Szostak - Łukasz Kowalski, Kamil Piętka ( 65 minuta - Mateusz Dróżdż ), Rafał Głąbicki, Maciej Bogdanowicz, Łukasz Ściborowski  ( 56 minuta - Paweł Wilczek ) - Filip Gawinek

Relacjonuje Dawid (MKS):

W Łochowie meldujemy się nabitym autokarem w 49 osób w tym 5 z Hutnika - podziękowania!
Cały wyjazd jak i podróż dość spokojna.
W ostatniej kolejce wystarczy nam zremisować by awansować do 4 ligi.

|
_ _
{ 3 punkty z dalekiego wyjazdu }
|

Zorza Sterdyń - Hutnik Huta Czechy 0:3 (0:2)

Bramki:
Rafał Głąbicki - 39 minuta ( as. Łukasz Ściborowski ), 77 minuta ( as. Bogdan Głąbicki )
Kamil Piętka - 13 minuta ( as. Rafał Głąbicki )

Skład:
Piotr Kardyka - Mateusz Dróżdż ( 70 minuta - Wojciech Sęk ), Jakub Kardyka, Kamil Szostak, Mateusz Rękawek ( 80 minuta - Daniel Kałaska ) - Łukasz Kowalski, Rafał Głąbicki, Kamil Piętka, Maciej Bogdanowicz, Radosław Parzyszek ( 62 minuta - Radosław Pawłowski ) - Łukasz Ściborowski ( 62 minuta - Bogdan Głąbicki )