[ Strona Główna ˇ Ultras HHC ˇ Zgody ˇ On tour ˇ Flagi ˇ Szale ˇ Ciuchy ˇ Vlepki ˇ Filmy ˇ Tapety ˇ Księga gościWrzesień 26 2016 10:22:33 ]
{ Nawigacja }
Strona Główna
Szukaj
KS Hutnik Huta Czechy
Informacje o klubie
Kadra
Stadion
Sponsorzy
Kibice Hutnika
Ultras HHC
Zgody
On tour
Flagi
Szale
Ciuchy
Vlepki
Relacje
Wiosna 06
Jesień 06
Wiosna 07
Jesień 07
Wiosna 08
Jesień 08
Wiosna 09
Jesień 09
Wiosna 10
Jesień 10
Wiosna 11
Jesień 11
Wiosna 12
Jesień 12
Wiosna 13 (1)
Wiosna 13 (2)
Jesień 13
Wiosna 14
Jesień 14
Wiosna 15
Jesień 15
Wiosna 16
Jesień 16
Multimedia
Filmy
Tapety
Księga gości
Forum

Kontakt
hutnikhc@o2.pl
GG 48753184
FB Kibolska Huta Czechy
_ _
{ Logowanie }
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
_ _
{ Online }
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 190
Najnowszy Użytkownik: TomZaw1999
_ _
{ Button }
Kibice HHC
_ _
{ Linki }



























_ _
{ Witamy }
|
Image and video hosting by TinyPic
|
_ _
{ Gadulec }
_ _
{ Kolejki 24-25 września 2016 }
|

Image and video hosting by TinyPic

Liga Okręgowa - Kolejka 8

 

Wektra Zbuczyn 2-0 Jabłonianka Jabłonna Lacka 25 września, 15:00
Fenix Siennica 0-2 Hutnik Huta Czechy 25 września, 12:00
Kosovia Kosów Lacki 4-1 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 25 września, 16:30
Victoria Kałuszyn 3-1 Tęcza Stanisławów 25 września, 16:00
Naprzód Skórzec 9-0 Tajfun Jartypory 25 września, 16:00
Zryw Sobolew 3-1 Orzeł Unin 25 września, 16:00
Płomień Dębe Wielkie 3-2 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 25 września, 15:00
Tygrys Huta Mińska 3-3 Wilga Miastków Kościelny 24 września, 16:00

 

B Klasa - Kolejka 6

Pauza: LUKS Ruda Wolińska.
 
Polonez Mordy - LZS Starawieś 25 września, 16:00
Hutnik II Huta Czechy 0-7 Liwia Łochów 24 września, 16:00
Legion Grębków 5-2 Olimpia Latowicz 25 września, 15:00
Iskra Kotuń 1-0 Niwa Tęczki 25 września, 13:00
Fenix II Siennica 5-0 Zryw II Sobolew 25 września, 15:00
Jutrzenka Cegłów 5-2 Tajfun II Jartypory 25 września, 16:00

 

|
_ _
{ Mecz U-10 }
|

HUTNIK Huta Czechy U-10 - Grom Trojanów U-10 1:4 (1:2)

Bramka:
Przybysz Daniel

Skład:
Zieliński Jakub (br) - Zawadka Mateusz, Michalczyk Bartosz, Przybysz Daniel, Talar Jan, Górski Krzysztof, Roman Aleksander

Ponadto grali:
Winiarek Kacper, Barcikowski Szymon, Kowalczyk Aleks, Szeląg Aleksander, Grzeszczak Mateusz, Kania Igor, Goryszewski Dawid, Kierzkowski Karol,

|
_ _
{ 15 minut do sukcesu }
|

Hutnik Huta Czechy - Jabłonianka Jabłonna Lacka 4:0 (0:0)

Bramki:
Kamil Szostak - 65 minuta, 77 minuta
Jakub Kardyka - 75 minuta
Arkadiusz Wardak - 79 minuta

Skład:
Piotr Kardyka - Mateusz Rękawek, Kamil Szostak, Wojciech Wilczek, Rafał Trzmiel (Maciej Bogdanowicz - 80 minuta) - Arkadiusz Wardak, Rafał Głąbicki (Bogdan Głąbicki - 83 minuta), Kamil Piętka (Rafał Przybysz - 88 minuta), Sebastian Grzegorczyk (Wojciech Sęk - 83 minuta), Mateusz Zawadka - Jakub Kardyka

Sędziowie:
Wójcicki, Przedlacki K, Wadas

|
_ _
{ Rezerwy wciąż bez wygranej }
|

Olimpia Latowicz - Hutnik II Huta Czechy 6:0 (3:0)

Skład:
Łukasz Wąsowski - Kamil Sakowski, Tomasz Zawadka, Paweł Zawadka (Krzysztof Traczyk - 46 minuta), Michał Duchna - Mateusz Łuczyński, Mariusz Rękawek, Adrian Płatek, Krystian Sekuła - Jakub Sieraj, Piotr Gano (Kacper Przybysz - 46 minuta)

Ławka rezerwowych:
Wiktor Chmielewski

Sędzia:
Lusawa

|
_ _
{ Kolejki 17-18 września 2016 }
|

Image and video hosting by TinyPic

Liga Okręgowa - Kolejka 7

Tygrys Huta Mińska 3-2 Wektra Zbuczyn 17 września, 16:30
Wilga Miastków Kościelny 1-3 Płomień Dębe Wielkie 17 września, 13:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 0-2 Zryw Sobolew 18 września, 11:00
Orzeł Unin 1-4 Naprzód Skórzec 18 września, 16:00
Tajfun Jartypory 2-1 Victoria Kałuszyn 18 września, 12:00
Tęcza Stanisławów 1-4 Kosovia Kosów Lacki 17 września, 14:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 0-2 Fenix Siennica 18 września, 16:00
Hutnik Huta Czechy 4-0 Jabłonianka Jabłonna Lacka 18 września, 16:00

 

B Klasa - Kolejka 5

LUKS Ruda Wolińska 2-5 Polonez Mordy 18 września, 12:00
---   Jutrzenka Cegłów  
Tajfun II Jartypory 3-0 Fenix II Siennica 18 września, 15:00
Zryw II Sobolew 2-3 Iskra Kotuń 17 września, 16:00
Niwa Tęczki 0-3 Legion Grębków 18 września, 15:00
Olimpia Latowicz 6-0 Hutnik II Huta Czechy 18 września, 16:30
Liwia Łochów 9-0 LZS Starawieś 18 września, 16:00

 

|
_ _
{ Grad bramek w Zbuczynie }
|

Wektra Zbuczyn - Hutnik Huta Czechy 4:5 (1:2)

Bramki:
Kamil Piętka - 9 minuta, 58 minuta
Kamil Szostak - 64 minuta, 70 minuta
Sebastian Grzegorczyk - 30 minuta

Skład:
Piotr Kardyka - Mateusz Rękawek, Kamil Szostak, Wojciech Wilczek, Rafał Trzmiel - Mateusz Zawadka, Kamil Piętka (Rafał Przybysz - 79 minuta), Sebastian Grzegorczyk, Rafał Głąbicki, Filip Gawinek (Łukasz Kowalski - 70 minuta) - Jakub Kardyka

Ławka rezerwowych:
Bogdan Głąbicki

Sędziowie:
Wojtczyk, Wycisłowski, Wadas

|
_ _
{ Niwa lepsza w starciu debiutantów }
|

Hutnik II Huta Czechy - Niwa Tęczki 1:3 (1:1)

Bramka:
Kacper Przybysz - 40 minuta

Skład:
Wiktor Chmielewski – Paweł Zawadka, Tomasz Zawadka, Kamil Kajtowski, Kamil Sakowski - Krystian Sekuła (Piotr Gano - 82 minuta), Mateusz Łuczyński,(Przemysław Ostrowski - 82 minuta), Adrian Płatek, Sebastian Ponceleusz - Jakub Sieraj, Kacper Przybysz (Wojciech Sęk - 65 minuta)

Ławka rezerwowych:
Łukasz Wąsowski, Damian Starzec, Krzysztof Traczyk

Sędziowie:
Przedlacki K, Wadas

|
_ _
{ Kolejki 10-11 września 2016 }
|

Image and video hosting by TinyPic

Liga Okręgowa - Kolejka 6

Wektra Zbuczyn 4-5 Hutnik Huta Czechy 11 września, 15:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 1-1 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 10 września, 16:00
Fenix Siennica 3-1 Tęcza Stanisławów 11 września, 16:00
Kosovia Kosów Lacki 1-2 Tajfun Jartypory 10 września, 17:00
Victoria Kałuszyn 2-2 Orzeł Unin 10 września, 16:00
Naprzód Skórzec 7-1 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 10 września, 15:30
Zryw Sobolew 0-2 Wilga Miastków Kościelny 11 września, 16:00
Płomień Dębe Wielkie 2-2 Tygrys Huta Mińska 11 września, 16:00

 

B Klasa - Kolejka 4

Polonez Mordy 2-0 Liwia Łochów 11 września, 16:00
LZS Starawieś 1-0 Olimpia Latowicz 11 września, 16:00
Hutnik II Huta Czechy 1-3 Niwa Tęczki 10 września, 16:30
Legion Grębków 5-2 Zryw II Sobolew 11 września, 15:00
Iskra Kotuń 7-0 Tajfun II Jartypory 11 września, 14:00
w Wilczonku
Fenix II Siennica - ---  
Jutrzenka Cegłów 5-0 LUKS Ruda Wolińska 11 września, 17:00

 

|
_ _
{ Turniej Żaków na inaugurację sezonu - U8 }
|

Image and video hosting by TinyPic

 

"Szóstka" Mińsk Mazowiecki  3-1 HUTNIK Huta Czechy

"Piątka" Mińsk Mazowiecki 1:2 HUTNIK Huta Czechy

APN Mińsk Mazowiecki 4:3 HUTNIK Huta Czechy

 

Bramki:
Talar Jan - 3
Kowalczyk Aleks - 2
Łodziński Krzysztof - 1

Skład:
Szaniawski Maciej (br) - Szaniawski Krzysztof (k), Kwiatkowski Maciej, Gościej Michał - Łobodziński Krzysztof, Grzeszczak Piotr, Paprocki Bartosz.

Ponadto grali:
Talar Jan, Kowalczyk Aleks, Barcikowski Marcel, Domarecki Bartosz, Skibiński Ernest, Metera Szymon, Walenda Mikołaj, Parzyszek Jakub, Rękawek Maciej, Szczygłowski maciej, Paprocki Marcel (br)

Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic
|
_ _
{ Grała młodzież - U10 }
|

Dwie Jedynki Mińsk Mazowiecki - HUTNIK Huta Czechy 2:3 (2:0)

Bramki:
Winiarek Kacper - x2, Zawadka Mateusz

Skład:
Zieliński Jakub (br) - Zawadka Mateusz, Michalczyk Bartosz, Talar Jan, Roman Aleksander, Winiarek Kacper, Kowalczek Aleks.

Ponadto grali:
Puchalski Robert, Kierzkowski Karol, Grzeszczak Mateusz, Barcikowski Szymon, Kania Igor, Goryszewski Dawid, Kępkowicz Mateusz.

Kliknij "czytaj więcej" w dolnej części newsa w celu podglądu meczu z 04.09.2016

|
_ _
{ Puchar Polski: Pierwsza drużyna w III rundzie }
|

Hutnik Huta Czechy - Płomień Dębe Wielkie 3:2 (1:2)

Bramki:
Wojciech Wilczek - 36 minuta (as. Mateusz Rękawek)
Rafał Głąbicki - 84 minuta (as. Łukasz Kowalski)
Mateusz Rękawek - 92 minuta (as. Rafał Głąbicki)

Skład:
Piotr Kardyka - Mateusz Rękawek, Kamil Szostak, Jakub Kardyka, Rafał Trzmiel (Rafał Głąbicki - 55 minuta) - Arkadiusz Wardak, Sebastian Grzegorczyk, Mateusz Zawadka, Kamil Piętka, Wojciech Wilczek - Filip Gawinek (Łukasz Kowalski - 55 minuta)

Ławka rezerwowych:
Bogdan Głąbicki, Radosław Wardak, Maciej Bogdanowicz

Sędziowie:
Bibik, Śliwiński, Jastrzębski T

|
_ _
Strona 1 z 98 1 2 3 4 > >>
{ FANATYCZNY STYL ŻYCIA }
Image and video hosting by TinyPic
_ _
{ Gramy... }
LO - 25.09, godz. 12.00
Fenix Siennica - Hutnik

B-klasa - 24.09, godz. 16.00

Hutnik II - Liwia Łochów

U15, 25.09, godz. 14.00
Hutnik - Wilga Miastków

U10, 25.09, godz. 11.00
Sęp Żelechów - Hutnik

U8, 24.09, godzina 9:30 (turniej)
APN M.M, Szóstka M.M, Piątka M.M - Hutnik
_ _
{ Kibolska HC }
_ _
{ Sponsor główny }


_ _
{ Rechner }


_ _
{ Astronik }


_ _
{ Tabela LO }
1.Naprzód Skórzec19
2.Fenix Siennica18
3.Płomień Dębe Wielkie14
4.Hutnik Huta Czechy14
5.Jabłonianka Jabłonna Lacka13
6.Tajfun Jartypory13
7.Wilga Miastków11
8.Orzeł Unin10
9.Zryw Sobolew10
10.Tygrys Huta Mińska10
11.Wektra Zbuczyn7
12.Mazovia II Mińsk Mazowiecki7
13.Victoria Kałuszyn4
14.Kosovia Kosów Lacki3
15.MKS Małkinia2
16.Tęcza Stanisławów2
_ _
{ Strzelcy LO }
Sezon 16/17
Image and video hosting by TinyPic
Kamil Piętka 6
Kamil Szostak 6
Jakub Kardyka 2
Sebastian Grzegorczyk 1
Paweł Wilczek 1
Rafał Trzmiel 1
Marek Krupieńczyk 1
Arek Wardak 1
_ _
{ B-klasa }
1.Polonez Mordy13
2.Liwia Łochów12
3.Jutrzenka Cegłów10
4.Tajfun II Jartypory10
5.Legion Grębków8
6.Iskra Kotuń7
7.LZS Starawieś7
8.LUKS Ruda Wolińska5
9.Niwa Tęczki4
10.Olimpia Latowicz4
11.Zryw II Sobolew2
12Hutnik II Huta Czechy1
13.Fenix II Siennica0
_ _
{ Strzelcy B - kl. }
Sezon 16/17
Mariusz Rękawek 1
Krystian Sekuła 1
Adrian Płatek 1
Kacper Przybysz 1
_ _
{ Tabela U-15 }
1.Sęp Żelechów6
2.Zryw Sobolew3
3.Wilga Miastków3
4.Płomień Dębe Wielkie0
5.Hutnik Huta Czechy0
_ _
{ Tabela U-10 }
1.Sęp Żelechów3
2.Kolektyw Oleśnica3
3.Grom Trojanów3
4.Promnik Gończyce0
5.Hutnik Huta Czechy0
6.Dwie Jedynki II Mińsk Maz.0
_ _
{ Tabela U-8 }
1.Piątka Mińsk Maz.0
2.Szóstka Mińsk Maz.0
3.APN Mińsk Maz.0
4.Hutnik Huta Czechy0
_ _

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie