Serwis Kibiców z Huty Czechy
 
Nawigacja
Strona Główna
Szukaj

Informacje o klubie
Kadra LO
Stadion
Terminarz

Ultras HHC
Zgody
On tour 2006-2015
On tour 2016-2018
Flagi
Graffiti
Szale
Ciuchy
Vlepki
Gadżety

Galeria zdjęć
Filmy
Tapety
Księga gości

Wiosna 06
Jesień 06
Wiosna 07
Jesień 07
Wiosna 08
Jesień 08
Wiosna 09
Jesień 09
Wiosna 10
Jesień 10
Wiosna 11
Jesień 11
Wiosna 12
Jesień 12
Wiosna 13 (1)
Wiosna 13 (2)
Jesień 13
Wiosna 14
Jesień 14
Wiosna 15
Jesień 15
Wiosna 16
Jesień 16
Wiosna 17
Jesień 17 (1)
Jesień 17 (2)
Wiosna 18
Jesień 18
Wiosna 19

Kontakt
FB Kibolska Huta Czechy
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Button
Kibice HHC
Kibolska HC
Linki
Region Wyniki
Sponsor główny


"Klub 2017"
Wsparcie serwisu


Witamy

Gadulec
Tragiczna wiadomość - ŚP Robert "Paulo" Witak

Image and video hosting by TinyPicZ ogromnym żalem i ciężkim sercem mamy obowiązek poinformować, że zmarł kolejny członek wielkiej rodziny HHC. W dniu dzisiejszym odszedł od nas Robert Witak.
Osoby „Paula” nikomu przedstawiać nie trzeba. Cały lokalny, piłkarski światek dobrze wie, kim był Robert Witak. Od wielu lat oddany i zaangażowany w sprawy klubowe. Wieloletni trener huckiej młodzieży. W sezonie 2006/2007 obejmując stanowisko trenera drużyny seniorskiej swoim zaangażowaniem i ciężką pracą z piłkarzami zrealizował stawiany przed Nim cel i awansował z drużyną do Ligi Okręgowej.

Nigdy nie szczędził czasu, zdrowia i pieniędzy w walce o jak najlepsze imię Hutnika. Przyjazny, dobry, uczciwy człowiek. Brakuje słów, by opisać ból związany z tą tragiczną wiadomością.

Pokój Jego duszy! Łączmy się z rodziną w żałobie.

Pogrzeb zaplanowano na sobotę 19.01.2019. O godzinie 14:30 odbędzie się Msza Święta w Kościele Parafii Matki Boskiej Częstochowskiej w Garwolinie. Wyprowadzenie z kaplicy przy cmentarzu nastąpi o godzinie 14:10.

NGA dnia styczeń 17 2019 16:13:30 · 0 Komentarzy · 318 Czytań · Drukuj

Plan przygotowań do rundy wiosennej

Image and video hosting by TinyPicDrużyna seniorska KS Hutnik Huta Czechy w dniu 14.01.2019 rozpoczęła przygotowania do rundy wiosennej po przerwie świąteczno-noworocznej. Na pierwszym treningu w nowym roku, który odbył się na świeżym powietrzu trener Rafał Głąbicki miał do dyspozycji 18 zawodników. Kolejny trening odbędzie się na hali sportowej w Hucie Czechy. W przerwie zimowej Hutnik rozegra 8 sparingów. 2 lutego o godzinie 11:00 w Miętnem odbędzie się pierwszy mecz kontrolny. Sparingpartnerem będzie Bizon Jeleniec, klub występujący na co dzień w lidze okręgowej, grupa Biała Podlaska. Następnym krokiem przygotowań jest tygodniowy obóz kondycyjny w Uniejowie. Oprócz codziennych treningów oraz odnowy biologicznej zaplanowano rozegranie dwóch sparingów, z drużynami Tur Turek (MLS Kalisz-Konin) oraz Termy Uniejów (LO Łódź). Po powrocie z obozu Hutnik rozegra dwa mecze towarzyskie na wyjeździe. 16 lutego w Mińsku Mazowieckim z pierwszą drużyną Mazovii, 5 ekipy w mazowieckiej IV lidze i 23 lutego z Mazurem II Karczew (LO Warszawa). Marcowe sparingi zostały zaplanowane tradycyjnie na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Miętnem. Rywalami HHC kolejno będą Wilga Garwolin (IV liga Warszawa), Amur Wilga (LO Warszawa) i Ruch Ryki (IV liga Lublin). Zachęcamy do wspierania naszych zawodników podczas meczów kontrolnych oraz śledzenia na bieżąco stanu wyjątkowo mocnych przygotowań do bardzo ważnej dla nas wszystkich rundy wiosennej, w której mamy realne szanse na walkę o awans do IV ligi.

NGA dnia styczeń 15 2019 09:04:00 · 0 Komentarzy · 314 Czytań · Drukuj

Podsumowanie akcji 9 bożonarodzeniowej paczki dla Kresów

Image and video hosting by TinyPicNasza hucka młodzież otrzymała dyplom z podziękowaniami od dyrekcji polskiej szkoły w Pakienie na Litwie, do której między innymi powędrowały świąteczne paczki:)
My także bardzo serdecznie dziękujemy dzieciakom, dyrekcji i nauczycielom za zaangażowanie w akcję, która w tym roku przeszła nasze najśmielsze oczekiwania! DZIĘKUJEMY!

Poniżej relacja organizatorów akcji:
"Dziewiąta bożonarodzeniowa paczka dla Kresów za nami. Co tu dużo pisać, na polskiej Wileńszczyźnie jak zawsze wzruszająco, gościnnie i serdecznie. Wy natomiast, pobiliście absolutne rekordy jeśli chodzi o ilość towarów jakie od Was otrzymaliśmy. Jak co roku mieliśmy obawy, czy uda się skompletować owe 130 paczek, które dotąd było standardem i jak co roku nie zawiedliście, a finisz zbiórki był zabójczy. Przez ostatnie lata korzystaliśmy z tego samego magazynu i czasem z trudem bo z trudem, ale udawało nam się w nim wszystko zmieścić. Tym razem nasza kanciapa powiedziała stop i w pewnym momencie pozwoliła się jedynie łaskawie zamknąć, po uprzednim dopychaniu jej zawartości butem. Potrzebna była dodatkowa powierzchnia i to wcale nie w symbolicznym metrażu. Ostatecznie do obu szkól, do których jeździmy trafiło 100 paczek (po 50 do każdej) po 25 kilogramów żywej wagi każda. Ponad 20 kolejnych rozwieźliśmy po okolicy sami, po zapoznanych już przez lata rodzinach i osobach samotnych. Kilkadziesiąt pozostałych pojechało do rejonu solecznickiego, gdzie około 80% ludności to Polacy. I pewnie moglibyśmy z Waszych darów zrobić tych paczek jeszcze więcej, niestety ograniczenia transportowo-logistyczne na to nie pozwoliły. Nic jednak w przyrodzie i także u nas nie ginie, wszystko trafi do potrzebujących rodaków po nowym roku! Jeszcze raz Wam z całego serca w imieniu swoim i Polaków z Litwy, dziękujemy. Niestety też, tradycyjnie nie bardzo było czasu ani chętnych do robienia błyskotliwych ujęć obiektywem czy kręcenia filmów. Wiemy, że pod tym względem jesteśmy ułomni, ale też nigdy nie kreowaliśmy się na mistrzów propagandy, stąd nie nasycicie się za bardzo obrazkami. Nasza podróż rozpoczęła się w Wilnie u naszego Władzia, zagorzałego i serdecznego Polaka z piątką dzieci, które żyjąc na małej powierzchni potrzebowały piętrowego łóżka. Kliknij "czytaj więcej" w celu rozwinięcia.

NGA dnia styczeń 12 2019 18:50:15 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 357 Czytań · Drukuj

Bogdan "King" Głąbicki z odznaką "Za Zasługi dla Sportu"

Image and video hosting by TinyPic21.09.2018 podczas uroczystego otwarcia hali sportowej w Garwolinie jeden z zawodników Hutnika, Pan Bogdan Głąbicki został uhonorowany brązową odznaką „Za Zasługi dla Sportu”. Odznaczenia wręczył sekretarz stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki Jarosław Stawiarski. Odznakę stanowi ażurowa kompozycja o wymiarach 30 mm szerokości i 32 mm wysokości, wykonana z metalu w kolorze brązowym, przedstawiająca stylizowaną postać biegacza unoszącego ramiona w geście zwycięstwa. Z lewej strony odznaki jest umieszczona gałązka wawrzynu, której dwa dolne liście są pokryte emalią w kolorze białym i czerwonym. Strona odwrotna odznaki jest gładka z zapięciem agrafkowym umieszczonym w połowie wysokości odznaki.

Przypomnijmy również, że w czerwcu naszą miejscowość oraz klub odwiedziła ekipa „Łączy nas piłka”, która zrealizowała minireportaż tv o najstarszym grającym w oficjalnych rozgrywkach zawodniku w Polsce. Zachęcamy do oglądania materiału, który znajduje się tutaj. Więcej materiałów tv o naszym zawodniku, w tym te sprzed 10 lat znajdziecie na naszej stronie, w zakładce filmy.

Administracja strony składa Panu Bogdanowi serdeczne gratulacje. Życzymy dużo zdrowia!

NGA dnia styczeń 08 2019 21:49:35 · 0 Komentarzy · 338 Czytań · Drukuj

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Image and video hosting by TinyPicZ okazji zbliżających się Świąt administracja strony w imieniu wszystkich kibiców Hutnika pragnie złożyć najserdeczniejsze życzenia.
Białych Świąt, przepełnionych piękną polską tradycją, 
skrzypiących śniegiem pod butami,
spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze,
pełnych niespodziewanych prezentów.
Świąt dających radość, odpoczynek,
oraz nadzieję na Nowy Rok,
żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija.

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!!!

NGA dnia grudzień 19 2018 04:20:49 · 0 Komentarzy · 183 Czytań · Drukuj

Stawiamy Maję na nogi

Image and video hosting by TinyPicAdministracja strony apeluje do wszystkich czytelników o wsparcie rodziców 4-letniej Mai Borkowskiej w walce z czasem, którego zostało bardzo niewiele. Do 15 stycznie 2019 roku musimy zebrać 400.000 zł!!! Zachęcamy do wzięcia udział w zbiórce pieniędzy na operację rekonstrukcji biodra, która jest jedyną szansą dziewczynki na sprawność.

Pomóc można na wiele sposobów:
1. Wysyłając SMS na 72365 o treści S14507 (2,46 zł).
2. Wspierając zbiórkę na portalu siepomaga.pl
3. Licytując bądź wystawiając przedmioty lub usługi na zorganizowanej na jednym z portali społecznościowych aukcji charytatywnej.
4. Udostępniając informację w sieci, zapraszając znajomych do licytowania oraz wysyłania smsów.

Poniżej kilka słów od rodziców Mai:
"Jak wytłumaczyć dziecku, że nie ma nogi i musi nauczyć się żyć w protezie? Serce mi pęka, kiedy Maja siedzi smutna i płacze. Jak dziecko ma pogodzić się ze swoją niepełnosprawnością? Każdy rodzic przyzna mi rację, że wolałby sam zachorować, niż żeby choroba spotkała jego dziecko. Nasze życie to ciągły strach i płacz po nocach z bezsilności. Jak ona sobie poradzi, kiedy nas zabraknie?

Maja musi przejść operację rekonstrukcji biodra, aby mogła nosić protezę – jej jedyną szansę na sprawność. Teraz to właściwe niemożliwe, bo tak skomplikowana wada sprawia, że proteza spada. W styczniu do Polski przyjeżdża dr Paley – lekarz, który jako jedyny daje gwarancję powodzenia operacji. Niestety – musimy za nią zapłacić do 15 stycznia! Mamy bardzo mało czasu, ale nie możemy zmarnować takiej szansy! Tu chodzi o nasze dziecko… Czy pomożesz nam?

W styczniu doktor Paley przyjeżdża do Polski. Maja jest na liście pacjentów i będzie zoperowana tylko pod jednym warunkiem – jeśli zdążymy zapłacić za operację. Musimy spróbować. To jedyny lekarz, który daje nam 100% skuteczności leczenia. Jeśli do 15 stycznia nie uzbieramy całej sumy,  nasza szansa przepadnie…

Zaśniemy spokojnie dopiero wtedy, kiedy będziemy pewni, że zrobiliśmy dla Mai wszystko, co w naszej mocy. Dla niej uwierzyliśmy w cud – w to, że zdążymy. Pomożesz nam w tym?"

Malutka mieszkanka Parysowa potrzebuje naszego wsparcia. POMAGAMY!!!

NGA dnia grudzień 17 2018 01:34:18 · 0 Komentarzy · 158 Czytań · Drukuj

Szlachetna paczka - udział KS Hutnik Huta Czechy

Image and video hosting by TinyPicOkres zimowy to dla nas czas, gdy ligowe zmagania możemy odłożyć na boczny tor i naładować baterie przed kolejną rundą, nie próżnujemy jednak i korzystając z faktu, że na początku grudnia organizowana jest akcja pod nazwą 'Szlachetna Paczka' bez większego namysłu po tym jak Prezes wyszedł do nas z propozycją wzięcia w niej udziału całą hucką rodziną postanowiliśmy przyłączyć się do tej wspaniałej inicjatywy i wesprzeć jedną z rodzin mieszkającą w naszym powiecie.

Zostaliśmy przyłączeni do paczki Pani Marty Ekiert-Mikulskiej, która dostała za zadanie pomóc jednej z rodzin borykającej się na co dzień z chorobami utrudniającymi swobodne funkcjonowanie w społeczeństwie oraz wykonywanie pracy, a także z ogromnymi kosztami leczenia i utrzymania rodziców i dwójki dzieci. Rodzina mieszka w kiepskich warunkach i każdy kolejny dzień jest dla nich nie lada wyzwaniem, mimo to, są bardzo zżytą i kochająca się rodzina, co pozwala im stawiać czoła trudom codzienności.

W niespełna trzy dni wspólnymi siłami zawodników, zarządu, trenera oraz trzech osób sympatyzujących z HHC uzbieraliśmy 830 zł, które przeznaczyliśmy na artykuły niezbędne do życia w godny warunkach oraz odciążające rodzinę z części ich wydatków na życie.

Cała inicjatywa została przyjęta przez nas bardzo ochoczo, każdy przyjął ją bardzo ciepło i z ogromną chęcią dołożył swoją cegiełkę w tym niecodziennym geście. Wielkimi krokami zbliżają się święta i uważamy że, jest to czas, który każdy powinien spędzić w rodzinnym gronie i w poczuciu bezpieczeństwa i bliskości. Tym bardziej cieszy nas,
że jesteśmy Rodziną HHC i mogliśmy pomóc. Tym samym zachęcamy również Was do brania udziału w podobnych akcjach, gdyż w koło nas jest mnóstwo potrzebujących ludzi, a zbliża się zima i nie jest to najłatwiejszy okres dla ludzi będących w kiepskim położeniu.

Źródło: FP Hutnik Huta Czechy.

NGA dnia grudzień 12 2018 10:49:06 · 0 Komentarzy · 243 Czytań · Drukuj

HHC U8 z awansem do I ligi okręgowej F1 Żak

Image and video hosting by TinyPicW dniu 21.11.2018 w Garwolinie odbyło się uroczyste zakończenie sezonu drużyny Żaków Hutnika Huta Czechy U8, która to po bardzo dobrej postawie w trakcie sezonu zdobyła mistrzostwo  II ligi okręgowej F1 Żak Grupa 6. Przypomnijmy tylko, że piłkarze pod wodzą trenera Piotra Zalewskiego w sezonie 2018/2019 rozegrali 12 meczów, z czego w 9 zwyciężyli. Przeciwnikami naszych chłopców w walce o ligowe punkty były drużyny Champions Mińsk Mazowiecki, UKS Promnik Gończyce oraz Dąbrówka Mińsk Mazowiecki. „Młody Hutnik” w lidze zdobył łącznie 28 punktów strzelając przy tym 26 bramek.

Celebracja okazałego sezonu została zorganizowana przez trenera i rodziców wraz z personelem sali zabaw „Planeta Malucha” w Garwolinie. Po uroczystym otwarciu imprezy z rąk prezesa klubu Mirosława Grzeszczaka rozdane zostały imienne puchary oraz medale dla każdego członka drużyny. Indywidualne nagrody za bezpośrednie przyczynienie się do korzystnego bilansu bramkowego (26:12) otrzymali nasi 3 bramkarze oraz najlepszy strzelec drużyny – Krzysztof Domarecki, który zgromadził na swoim koncie 10 celnych trafień. Nagrodę oraz prezent od zawodników za cierpliwość i skuteczność w działaniu otrzymał także „NAJLEPSZY TENER” rocznika 2010/2011 – Piotr Zalewski 😊 Po części oficjalnej wszyscy zgromadzeni goście zostali zaproszeni do poczęstunku oraz wspólnej zabawy. Administracja strony pragnie złożyć serdeczne gratulacje całej drużynie HHC U8. Życzymy powodzenia w I lidze!!!

Kliknij "czytaj więcej" w celu rozwinięcia oraz podglądu zdjęć.

NGA dnia listopad 27 2018 01:20:54 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 652 Czytań · Drukuj

Zima w fotelu lidera

Hutnik Huta Czechy - Tygrys Huta Mińska 1:0 (1:0)

Bramki:

Kardyka Jakub (as. Grzegorczyk Sebastian)

Skład:
Lis Maciej - Rękawek Mateusz, Wilczek Wojciech, Kardyka Jakub, Grudniak Przemysław (Trzmiel Rafał) - Jedynak Bartłomiej (Zawadka Mateusz), Głąbicki Rafał (Ściborowski Łukasz) - Grzegorczyk Sebastian (Sibilski Kamil), Macioszek Michał, Wardak Arkadiusz - Wilczek Paweł (Gawinek Filip)

Ławka Rezerwowych:
Szostak Piotr, Mazek Bartłomiej

NGA dnia listopad 19 2018 07:45:49 · 0 Komentarzy · 384 Czytań · Drukuj

Kolejka 16 - 17-18 listopada 2018

Image and video hosting by TinyPic

Podlasie Sokołów Podlaski 13-1 Kolektyw Oleśnica 18 listopada, 13:00
Hutnik Huta Czechy 1-0 Tygrys Huta Mińska 17 listopada, 13:00
Płomień Dębe Wielkie odwołany Miedzanka Miedzna 18 listopada, 13:00
w Rudzie
Wektra Zbuczyn odwołany Fenix Siennica 18 listopada, 13:00
w Krzymoszach
Zryw Sobolew odwołany Jabłonianka Jabłonna Lacka 18 listopada, 13:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 3-1 Victoria Kałuszyn 18 listopada, 13:00
Tajfun Jartypory 2-1 Czarni Węgrów 18 listopada, 13:00
Wilga Miastków Kościelny odwołany Naprzód Skórzec 18 listopada, 13:00
NGA dnia listopad 14 2018 18:25:18 · 0 Komentarzy · 391 Czytań · Drukuj

Hutnik mistrzem rundy jesiennej!

Naprzód Skórzec - Hutnik Huta Czechy 2:4 (1:2)

Bramki:
Image and video hosting by TinyPic
Rękawek Mateusz x2 (as. Grzegorczyk Sebastian, Głąbicki Rafał)

Image and video hosting by TinyPic
Szostak Kamil (as. Grzegorczyk Sebastian)

Image and video hosting by TinyPic
Jedynak Bartłomiej(as. Rękawek Mateusz)

Skład:
Lis Maciej - Rękawek Mateusz, Wilczek Wojciech, Jedynak Bartłomiej, Wardak Arkadiusz - Zawadka Mateusz (Ściborowski Łukasz), Głąbicki Rafał - Grzegorczyk Sebastian (Sibilski Kamil), Macioszek Michał, Szostak Kamil (Gawinek Filip) - Wilczek Paweł (Kowalski Łukasz)

Ławka rezerwowych:
Sęk Wojciech, Trzmiel Rafał, Mazek Bartłomiej

NGA dnia listopad 12 2018 18:46:08 · 0 Komentarzy · 365 Czytań · Drukuj

Strona 1 z 118 1 2 3 4 > >>
Baner
Image and video hosting by TinyPic
Do galerii
Gramy...
LO - runda zakończona

U12 - runda zakończona

U10- runda zakończona

U8 - runda zakończona
Tabela LO
1.Hutnik Huta Czechy44
2.Podlasie Sokołów Podlaski43
3.Naprzód Skórzec29
4.Fenix Siennica25
5.Wektra Zbuczyn24
6.Tygrys Huta Mińska21
7.Czarni Węgrów21
8.Mazovia II Mińsk Mazowiecki21
9.Płomień Dębe Wielkie21
10.Zryw Sobolew20
11.Jabłonianka Jabłonna Lacka17
12.Kolektyw Oleśnica17
13.Wilga Miastków15
14.Miedzanka Miedzna13
15.Tajfun Jartypory11
16.Victoria Kałuszyn9
Strzelcy LO
Sezon 18/19
Image and video hosting by TinyPic
Kamil Szostak 19
Sebastian Grzegorczyk 8
Jakub Kardyka 6
Bartłomiej Jedynak 4
Mateusz Rękawek 4
Przemysław Grudniak 3
Paweł Wilczek 3
Łukasz Ściborowski 2
Rafał Głąbicki 1
Filip Gawinek 1
Michał Macioszek 1
Bogdan Głąbicki 1
Arkadiusz wardak 1
Tabela U12
1.MOSiR Mińsk Maz.30
2.Sęp Żelechów24
3.Watra Mrozy15
4.Dąbrówka Mińsk Maz.13
5.Tygrys Huta Mińska (dz)9
6.Hutnik Huta Czechy6
7.Tęcza Stanisławów5
Strzelcy U12
Sezon 18/19
Winiarek Kacper 3
Zawadka Jakub 2
Grzeszczak Mateusz 1
Talar Jan 1
Zawadka Mateusz 1
Obal Patryk 1
Rżysko Marcin 1
Michalczyk Bartosz 1
Tabela U10
1.UKS Promnik Gończyce18
2.Dwie Jedynki I Mińsk Maz.18
3.Dąbrówka Mińsk Maz.15
4.APN Mińsk Maz6
5.Hutnik Huta Czechy0
Strzelcy U10
Sezon 18/19
Tabela U8
1.Hutnik Huta Czechy28
2.Champions Mińsk Maz.21
3.UKS Promnik Gończyce13
4.Dąbrówka Mińsk Maz.9
Strzelcy U8
Sezon 18/19
Image and video hosting by TinyPic
Krzysztof Domarecki 10
Marcel Paprocki 9
Bartłomiej Domarecki 4
Ernest Skibiński 2
Maciej Szczygłowski 1

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashiontrends.icu | frmode.eu