[ Strona Główna ˇ Ultras HHC ˇ Zgody ˇ On tour ˇ Flagi ˇ Szale ˇ Ciuchy ˇ Vlepki ˇ Filmy ˇ Tapety ˇ Księga gościMaj 27 2016 21:22:44 ]
{ Nawigacja }
Strona Główna
Szukaj
KS Hutnik Huta Czechy
Informacje o klubie
Kadra
Stadion
Sponsorzy
Terminarz
Kibice Hutnika
Ultras HHC
Zgody
On tour
Flagi
Szale
Ciuchy
Vlepki
Relacje
Wiosna 06
Jesień 06
Wiosna 07
Jesień 07
Wiosna 08
Jesień 08
Wiosna 09
Jesień 09
Wiosna 10
Jesień 10
Wiosna 11
Jesień 11
Wiosna 12
Jesień 12
Wiosna 13 (1)
Wiosna 13 (2)
Jesień 13
Wiosna 14
Jesień 14
Wiosna 15
Jesień 15
Wiosna 16
Multimedia
Filmy
Tapety
Księga gości
Forum

Archiwum
Kontakt
hutnikhc@o2.pl
GG 48753184
FB Kibolska Huta Czechy
_ _
{ Logowanie }
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
_ _
{ Online }
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 188
Najnowszy Użytkownik: smarko
_ _
{ Tabela U19/18 }
1.Hutnik Huta Czechy12
2.Jastrząb Żeliszew11
3.Grodzisk Krzymosze8
4.Nojszewianka Dobre2
_ _
{ Tabela U14 gr. II }
1.Zryw Sobolew18
2.Wilga Miastków18
3.Naprzód Skórzec9
4.Płomień Dębe Wielkie7
5.Hutnik Huta Czechy4
6.Kolektyw Oleśnica3
_ _
{ Tabela U9 gr. II }
1.Grom Trojanów10
2.Promnik Gończyce9
3.Sęp Żelechów7
4.Hutnik Huta Czechy0
_ _
{ Button }
Kibice HHC
_ _
{ Linki }



























_ _
{ Witamy }
|
Image and video hosting by TinyPic
|
_ _
{ Gadulec }
_ _
{ Kolejka 30 - 28-29 maja 2016 }
|

Image and video hosting by TinyPic

Pauza: Tygrys Huta Mińska.
 
Płomień Dębe Wielkie - Sęp Żelechów 29 maja, 16:30
Watra Mrozy - Zryw Sobolew 29 maja, 14:00
Wilga Miastków Kościelny - Jabłonianka Jabłonna Lacka 28 maja, 11:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Tęcza Stanisławów 29 maja, 15:00
Hutnik Huta Czechy - Pogoń II Siedlce 28 maja, 14:00
Fenix Siennica - Podlasie Sokołów Podlaski 29 maja, 16:00
Victoria Kałuszyn - Orzeł Unin 28 maja, 17:00
Miedzanka Miedzna - Tajfun Jartypory 29 maja, 18:00
|
_ _
{ Wyblakła Tęcza }
|

Tęcza Stanisławów - Hutnik Huta Czechy 0:2 (0:2)

Bramki:
Bartłomiej Jedynak - 28 minuta, 40 minuta

Skład:
Piotr Kardyka - Mateusz Rękawek, Kamil Szostak, Jakub Kardyka, Arkadiusz Wardak - Rafał Głąbicki (Kamil Piętka - 60 minuta), Sebastian Grzegorczyk, Bartłomiej Jedynak (Rafał Trzmiel - 75 minuta), Marek Krupieńczyk (Mateusz Zawadka - 85 minuta), Wojciech Wilczek - Paweł Wilczek (Marcin Jedynak - 65 minuta)

Ławka Rezerwowych:
Wojciech Sęk, Filip Gawinek

Sędziowie:
Wójcicki, Skrzydlewski, Krzyżanowski

 Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic

Kliknij "czytaj więcej" w dolnej części newsa w celu rozwinięcia i podglądu zdjęć

|
_ _
{ Kolejka 29 - 25 maja 2016 }
|

Image and video hosting by TinyPic

Pauza: Fenix Siennica.
 
Tajfun Jartypory 1-2 Watra Mrozy 25 maja, 18:00
Orzeł Unin 7-1 Miedzanka Miedzna 25 maja, 18:00
Podlasie Sokołów Podlaski 3-0 Victoria Kałuszyn 25 maja, 17:00
goście nie dojechali
Pogoń II Siedlce 3-0 Tygrys Huta Mińska 25 maja, 17:00
goście nie dojechali
Tęcza Stanisławów 0-2 Hutnik Huta Czechy 25 maja, 17:30
Płomień Dębe Wielkie 4-1 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 25 maja, 18:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 2-1 Sęp Żelechów 25 maja, 18:00
Zryw Sobolew 1-1 Wilga Miastków Kościelny 25 maja, 17:30
|
_ _
{ Grała młodzież - U-19 mistrzem }
|

Nojszewianka Dobre - Hutnik Huta Czechy 2:4 (0:3)

Bramki:
Damian Zieliński - 20 minuta, 67 minuta
Kacper Przybysz -  34 minuta
Mateusz Łuczyński - 45 minuta

Skład:
Łukasz Wąsowski - Karol Barański (Paweł Zawadka - 88 minuta), Tomasz Zawadka, Michał Duchna, Mateusz Gadoś - Rafał Przybysz, Krystian Sekuła, Mateusz Łuczyński, Sebastian Ponceleusz - Damian Zieliński (Przemysław Ostrowski - 85 minuta), Kacper Przybysz (Piotr Gano - 70 minuta)

Sędzia:
Kosobudzki

Kliknij "czytaj więcej" w dolnej części newsa w celu rozwinięcia i przeglądu składów

|
_ _
{ Płomień zgaszony }
|

Hutnik Huta Czechy - Płomień Dębe Wielkie 8:0 (3:0)

Bramki:
Mateusz Rękawek
Paweł Wilczek x2
Rafał Głąbicki
Marek Krupieńczyk
Kamil Szostak
Kamil Piętka
Bartłomiej Jedynak

Skład:
Piotr Kardyka - Arkadiusz Wardak (Wojciech Wilczek - 55 minuta), Kamil Szostak, Jakub Kardyka, Mateusz Rękawek (Filip Gawinek - 60 minuta) - Kamil Piętka, Rafał Głąbicki, Mateusz Zawadka, Bartłomiej Jedynak (Wojciech Sęk - 70 minuta), Sebastian Grzegorczyk - Paweł Wilczek (Marek Krupieńczyk - 46 minuta)

Ławka Rezerwowych:
Bogdan Głąbicki, Marcin Jedynak

Sędziowie:
Stanisławowski, Miler, Padysz

|
_ _
{ Kolejka 28 - 21-22 maja 2016 }
|

Image and video hosting by TinyPic

Pauza: Victoria Kałuszyn.
 
Watra Mrozy 0-1 Wilga Miastków Kościelny 22 maja, 14:00
Sęp Żelechów 1-1 Zryw Sobolew 21 maja, 17:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 0-2 Jabłonianka Jabłonna Lacka 21 maja, 17:00
Hutnik Huta Czechy 8-0 Płomień Dębe Wielkie 21 maja, 14:00
Tygrys Huta Mińska 2-2 Tęcza Stanisławów 21 maja, 17:30
Fenix Siennica 2-1 Pogoń II Siedlce 21 maja, 15:00
Miedzanka Miedzna 0-5 Podlasie Sokołów Podlaski 21 maja, 17:00
Tajfun Jartypory 2-3 Orzeł Unin 22 maja, 12:00
|
_ _
{ Grała młodzież }
|

Hutnik Huta Czechy U-19 - Grodzisk Krzymosze U-19 1:4 (1:0)

Bramka:
Jakub Sieraj - 37 minuta (karny)

Skład:
Łukasz Wąsowski - Michał Duchna (Paweł Zawadka - 70 minuta), Tomasz Zawadka, Kamil Sakowski, Mateusz Gadoś - Mateusz Łuczyński, Adrian Płatek, Rafał Przybysz (Karol Barański - 75 minuta), Krystian Sekuła, Damian Zieliński - Jakub Sieraj

Sędzia:
Strzalińska

Kliknij "czytaj więcej" w dolnej części newsa w celu rozwinięcia i przeglądu składów

|
_ _
{ Legia Warszawa 3-0 Pogoń Szczecin }
|

Image and video hosting by TinyPicOd nas 8 osób. MISTRZ MISTRZ LEGIA MISTRZ!!!

 

 

 

 

Tutaj znajdziesz więcej informacji oraz zdjęcia i filmiki z meczu.
Zdjęcie wykonane prze fotografów portalu www.legionisci.com

|
_ _
{ 3 punkty z "trudnego" terenu }
|

Jabłonianka Jabłonna Lacka - Hutnik Huta Czechy 0:4 (0:2)

Bramki:
Mateusz Rękawek - 20 minuta
Sebastian Grzegorczyk - 44 minuta
Kamil Piętka - 65 minuta

Kamil Szostak - 88 minuta (karny)

Skład:
Łukasz Wąsowski - Mateusz Rękawek, Kamil Szostak, Jakub Kardyka, Bartłomiej Jedynak (Wojciech Sęk - 85 minuta) - Rafał Głąbicki, Mateusz Zawadka (Paweł Wilczek - 55 minuta), Sebastian Grzegorczyk, Arkadiusz Wardak, Kamil Piętka (Marcin Jedynak - 88 minuta) - Marek Krupieńczyk (Bogdan Głąbicki - 87 minuta)

Sędziowie:
Osiej, Tomaszewski, Firus

 Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic

Kliknij "czytaj więcej" w dolnej części newsa w celu rozwinięcia i podglądu zdjęć

|
_ _
{ Kolejka 27 - 14-15 maja 2016 }
|

Image and video hosting by TinyPic

Pauza: Miedzanka Miedzna.
 
Orzeł Unin 3-2 Watra Mrozy 15 maja, 16:00
Podlasie Sokołów Podlaski 2-2 Tajfun Jartypory 15 maja, 17:00
Pogoń II Siedlce 1-0 Victoria Kałuszyn 15 maja, 19:30
Tęcza Stanisławów 0-0 Fenix Siennica 14 maja, 17:00
Płomień Dębe Wielkie 1-1 Tygrys Huta Mińska 15 maja, 16:30
Jabłonianka Jabłonna Lacka 0-4 Hutnik Huta Czechy 14 maja, 17:30
Zryw Sobolew 3-2 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 15 maja, 17:00
Wilga Miastków Kościelny 2-2 Sęp Żelechów 15 maja, 17:00
|
_ _
{ Lechia Gdańsk 2-0 Legia Warszawa }
|

Image and video hosting by TinyPicW środowe popołudnie do Gdańska wybrało się dwoma pociągami specjalnymi 1400 legionistów z dworca Warszawa Wschodnia. Podróż przebiega spokojnie i po krótkim przemarszu na 2godz przed meczem meldujemy się pod stadionem. Doping zaczynamy od nuty "Jesteśmy zawsze tam..." w wersji gdańskiej :) Po straconych bramkach z naszego sektora niesie się "Nie poddawaj się ukochana ma...". Tego dnia nie brakuje "uprzejmości" z obu stron. Niekorzystny wynik naszych piłkarzy sprawił, że na wywalczenie mistrzostwa musimy poczekać do niedzielnego meczu z Pogonią. Podróż powrotna bez historii i ok 2:30 meldujemy się w Warszawie, po czym Kolejami Mazowieckimi wracamy do domu. Pozdro dla osób m.in z Garwolina, Ursusa i legijnej trasy Warszawa-Dęblin. Z Huty 1 osoba.

Tutaj znajdziesz więcej informacji oraz zdjęcia i filmiki z meczu.
Zdjęcie wykonane prze fotografów portalu www.legionisci.com

|
_ _
Strona 1 z 94 1 2 3 4 > >>
{ FANATYCZNY STYL ŻYCIA }
Image and video hosting by TinyPic
_ _
{ Gramy... }
HHC - LO, 28.05, godz. 14.00
Hutnik - Pogoń II Siedlce

HHC - U19/18

Hutnik - koniec sezonu

HHC - U14, 29.05, godz. 14.00
Hutnik - Wilga Miastków

HHC - U9
Hutnik - koniec seoznu
_ _
{ Kibolska HC }
_ _
{ Sponsor główny }


_ _
{ Rechner }


_ _
{ Astronik }


_ _
{ Tabela LO }
1.Podlasie Sokołów Podlaski66
2.Hutnik Huta Czechy58
3.Pogoń II Siedlce57
4.Orzeł Unin57
5.Mazovia II Mińsk Mazowiecki48
6.Jabłonianka Jabłonna Lacka43
7.Zryw Sobolew41
8.Tygrys Huta Mińska39
9.Fenix Siennica37
10.Wilga Miastków35
11.Victoria Kałuszyn33
12.Tęcza Stanisławów33
13.Tajfun Jartypory31
14.Płomień Dębe Wielkie30
15.Watra Mrozy25
16.Sęp Żelechów19
17Miedzanka Miedzna1
_ _
{ Strzelcy }
Sezon 15/16
Image and video hosting by TinyPic
Marcin Jedynak 9
Piotr Szostak 8
Rafał Głąbicki 8
Mateusz Rękawek 7
Marek Krupieńczyk 6
Bartłomiej Jedynak 6
Sebastian Grzegorczyk 4
Jakub Kardyka 4
Paweł Wilczek 4
Kamil Piętka 4
Arkadiusz Wardak 3
Kamil Szostak 3
Filip Gawinek 1
Łukasz Kowalski 1
Wojciech Wilczek 1
_ _

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie