[ Strona Główna ˇ HHC Fans ˇ Zgody ˇ On tour ˇ Flagi ˇ Szale ˇ Ciuchy ˇ Vlepki ˇ Galeria zdjęć ˇ Filmy ˇ Tapety ˇ Księga gościWrzesień 19 2014 03:22:51 ]

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?

{ Ankieta }
Na której pozycji Hutnik zakończy obecną rundę?

1-2

2-5

5-10

10-16

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.

|

Tajfun Jartypory - Hutnik Huta Czechy 4:0 (1:0)

Skład:
Paweł Rękawek - Mateusz Rękawek (71 minuta - Mateusz Dróżdż) Kamil Szostak, Łukasz Ściborowski, Rafał Trzmiel - Łukasz Kowalski, Rafał Głąbicki, Kamil Piętka (52 minuta - Wojciech Sęk), Jakub Wardak Piotr Szostak - Paweł Wilczek (46 minuta - Radosław Parzyszek)

|

Hutnik Huta Czechy - Victoria Kałuszyn 3:0 (1:0)

Bramki:
Piotr Szostak - 22 minuta, 65 minuta (as. Rafał Głąbicki)
Marek Krupieńczyk - 74 minuta (as. Piotr Szostak)

Skład:
Piotr Kardyka - Mateusz Rękawek, Jakub Kardyka (72 minuta - Łukasz Ściborowski), Kamil Szostak, Arkadiusz Wardak - Łukasz Kowalski (46 minuta - Marek Krupieńczyk) Marcin Jedynak (60 minuta - Radosław Wardak), Rafał Głąbicki, Kamil Piętka, Jakub Wardak - Piotr Szostak

Bogdan Głąbicki, Radosław Parzyszek, Mateusz Dróżdż, Paweł Rękawek

Sędziowie:
Wolski, Stanisławowski, Kędziora

Kibicowsko:
Nas w młynie coś koło 40 w tym ponad trzy dyszki Mazovii (dzięki wielkie!) Rezygnujemy z prezentacji oprawy ze względu na dużą ilość policji. Doping rwany z dobrymi pierdolnięciami. Wieszamy jedną flagę + transparent przypominający o zbliżającej się rocznicy śmierci jednego z młodych fanów HHC. W trakcie i po meczu problemy z tymi co zawsze, leci trochę mandatów. Gości ok 40-50 bez flag z dobrym dopingiem.

Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic
Kliknij "czytaj więcej" w dolnej części newsa w celu podglądu wszystkich zdjęć.

|

Hutnik Huta Czechy - Miedzanka Miedzna 2:1 (1:1)

Bramki:
Piotr Szostak - 6 minuta
Marek Krupieńczyk - 85 minuta (as. Piotr Szostak)

Skład:
Piotr Kardyka - Mateusz Rękawek, Jakub Kardyka, Kamil Szostak, Arkadiusz Wardak - Łukasz Kowalski, Kamil Piętka (60 minuta - Łukasz Ściborowski), Rafał Głąbicki, Marcin Jedynak (62 minuta - Marek Krupieńczyk), Jakub Wardak - Piotr Szostak (88 minuta - Rafał Trzmiel)

Bogdan Głąbicki, Wojciech Sęk, Radosław Wardak, Mateusz Dróżdż

Sędziowie:
Jakubik, Padysz, Nasiłowska

Relacja z FB HHC:
W środę o godzinie 17, na stadion w Trąbkach przybyli piłkarze Miedzanki. Nastroje w drużynie HHC, były niesłychanie bojowe, każdy, bez wyjątku, nastawiał się na pierwsze 3 pkt. w tym sezonie, bo gdzie, jak nie u siebie, pod okiem wielu zapalonych kibiców, najłatwiej je zdobyć? Tak, więc zaraz po pierwszym gwizdku zespół Hutnika, rzucił się do ataku. Na pierwszą bramkę, piłkarze gospodarzy nie kazali nam długo czekać. Piotr Szostak, po raz kolejny w tym sezonie, wykazał się ponadprzeciętnymi umiejętnościami, kiedy to wyprowadził w pole stopera gości i pięknym strzałem sprzed pola karnego, nie pozostawił najmniejszych szans bramkarzowi. Cała połowa była zdominowana atakami Hutnika, jednak przed zejściem do szatni, goście strzelają bramkę i tym samym wyrównują wynik.
Po przerwie Hutnik znów przejmuje inicjatywę, zaś trener Tomasz Barej, podejmuje bardzo ważną, jak się potem okazało, decyzję, o wprowadzeniu Marka Krupieńczyka i ustawieniu go w ataku. Chwilę po swoim wejściu, piłkarz gospodarzy przyjmuję piłkę w polu karnym, z dziecinną łatwością mija jednego z obrońców, po czym pewnym strzałem umieszcza piłkę w siatce, ustalając wynik na 2-1 dla Hutnika.
Wynik do końca spotkania nie uległ zmianie, piłkarze w tym meczu pokazali ogromną chęć do walki i włożyli weń całe swoje serce. 3 pkt. zostają w Trąbkach !!!

Już w niedziele Wielkie Derby. Hutnik podejmuje u siebie zespół z Kałuszyna. Wszystkich zapraszamy na mecz i prosimy o głośny doping. Trzeba podtrzymać zwycięską passę.

|

Naprzód Skórzec - Hutnik Huta Czechy 2:2 (1:0)

Bramki:
Rafał Głąbicki - 73 minuta
Kamil Piętka - 80 minuta

Skład:
Paweł Rękawek - Mateusz Rękawek, Jakub Kardyka, Łukasz Ściborowski, Rafał Trzmiel - Łukasz Kowalski, Rafał Głąbicki, Kamil Piętka (85 minuta - Mateusz Dróżdż), Arkadiusz Wardak, Jakub Wardak - Piotr Szostak

|

ULKS Gołąbek - Hutnik Huta Czechy 4:3 (0:2)

Bramki:
Piotr Szostak
- 7 minuta ( as. Marek Krupienćżyk)
- 29 minuta ( as. Rafał Głąbicki)
- 72 minuta

Skład:
Daniel Kałaska - Mateusz Rękawek, Mateusz Dróżdż, Marek Krupieńczyk, Rafał Trzmiel - Radosław Wardak, Jakub Wardak, Rafał Głąbicki, Łukasz Kowalski, Arkadiusz Wardak - Piotr Szostak

|

Kolejny mecz z bardzo niską frekwencją. Nie całe 13 tysięcy widzów jak na stołeczne miasto szału nie robi, a puste miejsca na Żylecie nie usprawiedliwia ani sezon urlopowy, ani paskudna tego dnia pogoda, ani wysokie ceny biletów. Nie zważając na wymienione wcześniej aspekty podczas meczu z kieleckim MKS-em „Wojskowych” wspierało 8 osób z HC/W. Dla jednej z nich był to pierwsze spotkanie przy Ł3. Zanim jednak rozpoczął się mecz przeszliśmy całą procedurę począwszy od wyrobienia karty, zakup biletu po rozeznanie się w cenach klubowego sklepu, piwko w Sportbarze, obiad u chinola i rozmowy ze znajomymi w Źródełku ;) Na Żylecie zabrakło kompletu jednak robiliśmy co mogliśmy by wokalnie nie było najgorzej. Było…średnio. Na pewno stać nas na dużo więcej. Warto nadmienić, że cały mecz na murawie rozegrał pochodzący z Puznówki Konrad Jałocha. Golkiper Legii niejednokrotnie (głównie w pierwszej połowie) ratował nasze tyłki przed utratą bramki. Za bardzo dobrą postawę na boisku cały stadion nagrodził go brawami i skandowaniem nazwiska. Brawo Konrad!!! Druga połowa to już zdecydowana przewaga piłkarzy Legii, którzy strzelają dwie bramki. Setnego gola w Ekstraklasie zdobył Marek Saganowski, co spotkało się z żywą reakcją kibiców. Po meczu podziękowaliśmy piłkarzom za grę, obyło się bez zbijania piątek. Razem z nami tego dnia osoby z Garwolina, Niecieplina, Mokotowa, Woli, dla których wielkie pozdro!.

Tutaj znajdziesz więcej informacji oraz zdjęcia i filmiki z meczu.